• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Milica Crnogorac

28.11.2021

20:45

DIJANA HRKALOVIĆ HTELA DA UNIŠTI DOKUMENTA IZ SVOJE KANCELARIJE! Ovaj hrabri policajac je to odbio da uradi, sakrio ih je i evo ŠTA JE SVE NAŠAO! /VIDEO/

Informer

Vesti

DIJANA HRKALOVIĆ HTELA DA UNIŠTI DOKUMENTA IZ SVOJE KANCELARIJE! Ovaj hrabri policajac je to odbio da uradi, sakrio ih je i evo ŠTA JE SVE NAŠAO! /VIDEO/

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Milan

pre 4 godine

Nešto si ti gadno skrivao pa se sad moraš da je optuzis za nešto jer su ti tako rekli nadređeni.

Miodrag

pre 4 godine

Dali je zaista toliko tesko naci sa kime se ova mlada i puna sebe persona intimno druzila?Znaci ime tog baje koji ju je postavio na to mesto i iz kog razloga.I ona je svesna da ce godinama biti tamo gde jeste a taj ce joj se smejati sa slobode i opet ce naci neku koja ce biti nova Dijana..Zlo seci iz korena!!!

Antun Čupak

pre 4 godine

Браво за инспектора,док је оваквих људи Србија је безбедна,живела Србија!!!

Kostadin

pre 4 godine

Molimo novinara istraživača da prezentira razvojni put ovog hrabrog policajca. Ko je i odakle je? Koju školu je završio i gde je radio?

petar

pre 4 godine

I šta je sve to pronašao???????????????????????????????Vi iz tablioda zvanog kurir više nemate ni kakve etike a norme ste odavno zgazili.

Dule

pre 4 godine

Нешто ми је ту чудно. Да ја имам нека компромитујућа документа уклонио бих их сам, а не бих дао другом да то ради и то без мог надзора. Ако је и мрзело да десетине и стотине кила папира трпа у џакове и носи до контејнера, брисање хард диска не изискује ни напор ни време јер само треба једном кликнути мишем.

Djordje

pre 4 godine

Iiz svih tih dokumenata su mogli da zakljuce da jedino mogu da je terete za trgovinu uticajem?! Providno zar ne?! Ko tu laze?!

Politika

TV

Izvinjenje Andree Veskov
Live TV

Izvinjenje Andree Veskov

Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.

07.06.2026

11:11

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda
Live TV

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda

Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.

05.06.2026

16:31

JOŠ TV VESTI

Društvo