Telo, kako se sumnja, Strahinje Beloševca (31) pronađeno je u šumici u centru Aranđelovca, dve i po godine nakon što je prijavljen njegov nestanak. bliski rođaci sumnjali da je i on bio žrtva ozloglašenog klana Veljka Belivuka i Marka Miljkovića
Kako nezvanično saznajemo telo, za koje se sumnja da je Strahinja, pronađeno je u subotu uveče.
Beloševac je nestao 12.jula 2020. godine, kada je izašao iz kuće, navodno, da kupi cigarete i više se nije vratio, a od tela koje je pronađeno, ostao je samo kostur i nešto garderobe.
- Pored skeleta pronađene su patike, ranac, kačket i telefon. Ove stvari, navodno je prepoznala Strahinjina porodica, te se iz tog razloga i veruje da je reč o nestalom mladiću - rekao je izvor Informera upoznat sa slučajem i dodao da je pored ostatka tela nađen nož, ali i dve table tableta.
Prema njegovim rečima telo je bilo na površini zemlje.
- Postoji sumnja da je reč o samoubistvu, ali šta se tačno dogodilo biće utvrđeno istragom - rekao je naš sagovornik.
Da li je reč zaista o Strahinji Beloševcu ili nekoj drugoj osobi biće utvrđeno obdukcijom.
Kako smo ranije objavili Strahinja Beloševac, živeo je sa devojkom i ocem, nestao je u blizini svoje kuće u naselju Seničani u Aranđelovcu, odakle mu se izgubi svaki trag.
Foto: nestalisrbija.rs
Strahinja Beloševac
Strahinjina devojka, s kojom je živeo tri godine vanbračnoj zajednici, rekla je tada da je on tog jutra izašao u 7.30 sati, s namerom da kupi cigare.
- Obukao se, ja sam ostala kod kuće, otišao je i odjednom isključio telefon i odjednom ga više nema. Gubi mu se svaki trag, glas. Kad god bi imao neke obaveze u gradu, ostao bi pola sata, sat, ovo je prvi put da ga nema - rekala je tada njegova devojka i dodala da Strahinja osim telefona nije poneo ništa sa sobom.
Foto: ATA Images, Foto: Dejan Živančević
S druge strane jedna od Strahinjinih rođaka je za medije iznela sumnju da je možda i on bio žrtva klana Veljka Belivuka i Marka Miljkovića jer je u tom peridu 2020. godine, na sličan način nestalo još ljudi. Među njima Goran Veličković Goksi, Milan Ljepoja...
- Znam da je Strahinja bio narko-diler, kada se u medijima pojavila priča o hapšenju Belivuka i Marka Miljkovića Mareta, javila nam se sumnja da je i naš Strahinja njihova žrtva, a i pre toga su do nas dolazile slične priče. Takođe, nakon što je nestao pronašli smo njegov drugi telefon, sakriven u ormaru, kao i karticu. Tu je bilo mnogo brojeva koji nisu memorisani, ali i ime Mare. Taj Mare i Strahinja su razmenjivali poruke o „robi“. U nekima piše: „Roba je stigla“, „Roba je super kvaliteta“. Videvši da je Marko Miljković Mare uhapšen, pomislili smo da je baš on taj Mare s kojim se Strahinja dopisivao - rekla je tada rođaka za medije.
Strahinja Beloševac (31), koji živi sa svojom devojkom i ocem, nestao je 12. jula u 7.30 sati u blizini svoje kuće u naselju Seničani u Aranđelovcu, odakle mu se gubi svaki trag
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Strahinja Beloševac (31), koji živi sa svojom devojkom i ocem, nestao je 12. jula u 7.30 sati u blizini svoje kuće u naselju Seničani u Aranđelovcu, odakle mu se gubi svaki trag
Ako je suditi po ranijim izjavama blokadera Dejana Šoškića, jednog od ljudi koji se pominju kao mogući kandidat za guvernera Narodne banke Srbije ukoliko bi tzv. studentska lista došla na vlast, od Srbije ne bi ostao ni kamen na kamenu.
Jasmina Paunović, tužiteljka u penziji koja se još uvek nalazi na drugom mestu blokaderske liste, pokušala je da se opere od skandaloznog gostovanja kod teoretičara zavere Dejana Lučića i nekako sačuva mesto među blokaderima.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, u okviru svoje posete Jugoistoku Srbije, komentarisao je skandalozne izjave blokaderskog ideologa Dejana Šoškića, koji bi Srbiju da zavije u crno.
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić osvrnula se na tvrdnje izvršnog direktora Biroa za društvena istraživanja (BIRODI) Zorana Gavrilovića da Evropska institucija zadužena za vladavinu prava (ODIHR) radi za predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas tokom posete selu Temska kod Pirota da će predložiti da plate za lekare u ruralnim područjima budu povećane za 15 ili 20 odsto, i da je to jedini način da se obezbedi prisustvo lekara na selu, i najavio da će "pokretna apoteka" početi da radi između 15. i 20. avgusta.
Prvi potpredsednik Vlade i ministar finansija Siniša Mali, istakao je da prijava za vaučere počinje u ponedeljak, kao i da će građanima biti omogućeno da uz državnu podršku iskoriste maksimalne pogodnosti za odmor u Srbiji.
Pripadnici Helikopterske jedinice Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srbije, sa helikopterom "Super puma", uključili su se u akciju gašenja velikog požara u oblasti Leone, u blizini grada Viljafranko, gde zajedno sa španskim kolegama vode tešku borbu protiv vatrene stihije.
Uprkos blokadama koje su tokom godine ometale saobraćaj i svakodnevni život, turizam u Srbiji nastavio je da raste, pa je u junu ove godine registrovano 400.022 turista, što je 1,7 odsto više nego u istom mesecu prošle godine, uz oko 1,1 milion noćenja, odnosno dva odsto više nego u junu 2025. godine.
Rusko Ministarstvo odbrane saopštilo je da su tokom poslednja 24 časa izvedeni udari na više vojnih i industrijskih objekata u Ukrajini, uključujući zgradu kompanije "Fajer Point" u kojoj se proizvode komponente i bojeve glave za krstareće rakete "Flamingo".
Generalni direktor ruske državne korporacije Rosatom Aleksej Lihačov saopštio je da su ukrajinske snage potopile kontejnerski brod "Janina" u Crnom moru, oko 130 milja od Novorosijska.
Pet pripadnika ukrajinskih Snaga za specijalne operacije (SSO) vodi se kao nestalo nakon nekontrolisane detonacije municije na vojnom poligonu u Hmeljnickoj oblasti, dok su trojica specijalaca ranjena i prebačena u bolnicu.
Španija je počela postavljanje novih zaštitnih ograda u Seuti, svega dva dana nakon masovnog priliva migranata iz Maroka koji je izazvao jednu od najvećih migrantskih kriza u ovom španskom gradu na severu Afrike.
Netfliks se suočava sa tužbom od 105 miliona dolara nakon što je iz njihovih kancelarija u Los Anđelesu ukraden eksterni hard-disk sa još neobjavljenim ratnim trilerom "Fortitude", u kom glavnu ulogu tumači Nikolas Kejdž.
Holivudski veteran Robert Redford (88) ispričao je jednom prilikom kontroverzne detalje iz snimanja legendarnog filma "The Way We Were" (1973) u kojem je glumio zajedno sa Barbrom Strejsend (82).
Glumac Zoran Rankić koji je u seriji "Srećni ljudi" glumio Žarka Poparu, pred smrt je otkrio da je on smislio replike "Gospođice, gospođo" i "Mmmm...bebo".
Spiaggia dei Conigli što u prevodu znači Zečja plaža nalazi se na ostrvu Lampeduza bez sumnje je dragulj Mediterana koji iznova očarava posetioce i svetske putopisce.
Brisanje fajlova, foldera i naloga postalo je sastavni deo naše svakodnevne digitalne rutine, ali retko ko se zapita šta se zapravo dešava iza scene u trenutku kada pritisnemo to čuveno dugme Delete.
Kompanija OpenAI otkrila je dodatne slučajeve u kojima su autonomni AI agenti izašli iz predviđenog kontrolisanog okruženja za testiranje, proširujući istragu pokrenutu nakon hakerskog napada na kompaniju Hugging Face, javio je danas Rojters pozivajući se na izvore upoznate sa slučajem.
Lepi Mića, Miljana Kulić i Jovana Tomić Matora nisu propustili nijednu sezonu rijalitija "Zadruga - Elita", a šuška se da ćemo ih gledati i u narednoj.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.