• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

13.04.2023

18:41

Policajcu koji je ranio Milana Jovanovića određen pritvor! Terete ga za POKUŠAJ UBISTVA!

Kosovo online

Vesti

Policajcu koji je ranio Milana Jovanovića određen pritvor! Terete ga za POKUŠAJ UBISTVA!

Pripadniku Kosovske policije, koji je osumnjičen za ranjavanje Milana Jovanovića u ponedeljak uveče kod Bistričkog mosta, određen je pritvor od 30 dana, a tereti se za krivična dela "ubistvo u pokušaju" i "manipulisanje dokazima".

Osnovni sud u Južnoj Mitrovici odlučio je da četvorici uhapšenih policajaca odredi meru pritvora, prenosi Nacionale.

"K.P. je određen pritvor od 30 dana i osumnjičen je za krivična dela "ubistvo u pokušaju" i "manipulisanje dokazima", prenose mediji.

Kako dodaju, ostaloj trojici policijskih službenika koji su osumnjičeni za krivično delo "neprijavljivanje krivičnog dela", S.U, F.M. i M.M., određena je mera kućnog pritvora od 30 dana.

Kosovska policija prvenstveno je saopštila da nije umešana u taj slučaj, ali dan kasnije, priznali su da je u pucnjavi u kojoj je povređen Srbin učestvovao policijski službenik.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

"Podstiče nasilje nad migrantima": Nemačka zabranila film koji potresa Evropu
Showbiz

"Podstiče nasilje nad migrantima": Nemačka zabranila film koji potresa Evropu

Akcioni triler "Citizen Vigilante", u kojem glavnu ulogu tumači Armi Hamer, zabranjen je u Nemačkoj nakon što su nadležni odbili da mu dodele starosnu oznaku, uz obrazloženje da podstiče nasilje prema migrantima, dok pojedini kritičari autora filma, kontroverznog nemačkog reditelja Uvea Bola, optužuju za krajnje desničarske stavove.

19.06.2026

14:52

Magazin

Džet set