• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer/Republika

04.06.2023

13:36

POLICIJA TRAGA ZA NAPADAČEM NA M.S. (20) U DISKOTECI U SMEDEREVU: "Video sam kad je dečko pao, krv je liptala..." (FOTO I VIDEO)

printscreesn 192

Vesti

POLICIJA TRAGA ZA NAPADAČEM NA M.S. (20) U DISKOTECI U SMEDEREVU: "Video sam kad je dečko pao, krv je liptala..." (FOTO I VIDEO)

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
NekoKo

pre 3 godine

I to su sada te situacije. Gotovo da nema čoveka u Srbiji koji nije za t oda degenerik ostatak života provede u zatvoru. Ko to može da promeni.? Pa samo vlast, opozicija i da nije ovakva kakva je raspala, to i da hoće nbe može. Zakoni se donose i menjaju u skupštini. Vlast, posebno ona koja je dugo na toj poziciji ima mehanizme i zvanične a i one nezvanične da utiče na to da se zakoni i sprovode. Narod zna koga neće na vlasti i to se jesno potvrđuje na svim izborima. Od svake druge, uključujući i ovu očekuje da se vlada čvršćom rukom i da se uvede neki red umesto idiotske demokratije koja ovakva kakva je samo služi bušenju i destabilizaciji države. Šta o tome misle nevladine organizacije i opozicione stranke koji ne mogu da skupe broj istomišljenika koji bi napunio fudbalski stadion, koga briga. Ne može manjina da siluje i maltretira 95% građana. I da smo okupirani, ucenjeni, ovakvi, onakvi ... takve stvari mogu da se urede i ne prolazi ta priča o Zapadu koji to ne dopušta.

Pročitaj celu vest

Politika

Društvo