Policajci iz Čajniča u ponedeljak nešto pre 15 sati uhapsili su H.M. iz Sarajeva koja je prevozila ilegalne migranate iz Bangladeša
Policajci su u mjestu Miljeno prilikom kontrole vozila "golf4" kojim je upravljala H.M. uočili pet lica, dok je u gepeku istog pronađeno i šesto lice.Niko od njih kod sebe nije imao lična dokumenta.
O hapšenju krijumčara i pronalasku migranata obavešten je tužilac i Služba za strance kao i terenski centar Sarajevo. Pronađeni migranti su predati Službi za strance Sarajevo.
Nakon kompletiranja predmeta, tužilaštvu će biti podnesen izveštaj o počinjenom krivičnom delu "krijumčarenje lica" protiv H.M.
U zajedničkoj policijskoj akciji Nemačke, Rumunije i Srbije koju su podržali Europol i Eurodžast, uhapšene su četiri osobe koje se sumnjiče da su balkanskim rutama krijumčarili migrante uglavnom za Nemačku.
Stanovnici područja uz šumu, na graničnom pojasu sa Mađarskom, tokom noći nekoliko puta su prijavljivali pucnjavu. Navodno, jutros oko 06. časova odjeknuli su rafali iz automatske puške.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
U zajedničkoj policijskoj akciji Nemačke, Rumunije i Srbije koju su podržali Europol i Eurodžast, uhapšene su četiri osobe koje se sumnjiče da su balkanskim rutama krijumčarili migrante uglavnom za Nemačku.
Ekipa Informera uslikala je oduzetu velelepnu jahtu "Sailing Yacht A", koja je u vlasništvu bivše manekenke Sandre Meljničenko, a koju su italijanske vlasti zaplenile, te sada stoji u luci u Trstu.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas završne radove na modernizaciji opštinskog puta na deonici između Gornjih i Donjih Sinkovaca, gde mu je priređen veličanstven doček.
Opozicioni korisnik društvene mreže Iks Vukša Dragović, nastavlja sa raskrinkavanjem blokaderskih hijena, a ovoga puta na meti se našao blokaderski advokat Ivan Ninić, miljenik Zagorke Dolovac.
Društvenim mrežama ponovo kruži jeziv video-snimak na kom Fadila Mujić, istaknuta članica takozvanog udruženja "Majke Srebrenice", bez trunke stida i srama, detaljno i sa osmehom opisuje stravičan pokolj srpskih civila u selu Kravica na pravoslavni Božić 1993. godine.
Večeras u 20.09 sati stigla je hiljadita prijava na portal "Ko si bre ti". Neverovatno interesovanje građani su pokazali za novu platformu, koja je juče počela sa radom.
Kako ekskluzivno otkrivamo, kroz takozvanu "Kuću ljudskih prava" prošla je basnoslovna suma od blizu milijardu dinara stranog novca, dok se iza zvučnih parola krije običan porodični biznis i mreža čiji je jedini cilj rušenje državnih i nacionalnih interesa Srbije.
Austrijski mediji već mesecima pišu o visokim cenama na hrvatskim letovalištima, a posebno pažnju privukla je cena sladoleda jer kuglu naplaćuju čak 5 evra!
Modžtaba Hamnei zapretio osvetom onima koje smatra odgovornim za smrt svog oca, na crnoj listi nalaze se Donald Tramp, Benjamin Netanjahu i Đorđa Meloni.
Glumica Zendaja razbesnela je svoje fanove nakon što se saznalo da joj je haljina za premijeru filma "Odiseja" u Londonu dostavljena privatnim avionom.
Osvežavajuće limun kocke koje se tope u ustima prave se neverovatno lako, a nestaju sa stola za tili čas. Ovo je definitivno najlakši način da se rashladite i ujedno zasladite tokom vrelih dana.
Đina Džinović je u sjajnim odnosima sa novim suprugom svoje majke Meline, a kako je Informer saznao, on je gleda kao svoju ćerku i trudi se da joj nikada ništa ne fali.
U emisiji "Demanti" Ana Ćurčić dotakla se odsustva svog oca, koje je veoma uticalo na njene izbore u kasnijem životu i prisetila se kako se mama tada osećala.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.