Zašto je Zoran R. (54), iz Kruševca, prvo upucao svoju ljubavnicu Ivanu T. (44), a onda ubio suprugu Vesnu (50) i na kraju presudi sebi ostaće zauvek tajna, jer je Ivana, koja je jedina mogla da kaže šta se desilo i zašto, nakon 23 dana u komi preminula u bolnici.
Ivanina prijateljica kaže da ne zna šta se kobnog 13. novembra desilo i zašto, ali da zna da je Ivana divna osoba, koju život nije mazio iako se nikada nije žalila i da nije zaslužila ovakvu sudbinu.
- Ne znam kakav je odnos imala sa Zoranom, jedino što znam jeste da se skoro razvela od muža. Pričala mi je kako ima problema sa bratom, on je izbacio na ulicu zajedno sa majkom. Samo ga imovina interesuje, već je otišao u Kruševac da vidi šta ima da nasledi od sestre - navodi ožalošćena prijateljica.
Prema njenim rečima, Ivana je bila divna žena koja je uvek bila spremna da pomogne.
- Mnogo mi je žao moje drugarice. Nemam ni jednu ružnu reč koju bih rekla za nju, samo lepe stvari - dodaje ona.
Podsetimo, Zoran je kobnog dana otišao u naselje rasadnika, a navodno je prethodnu noć proveo kod Ivane u stanu.
Kako je istragom utvrđeno Zoran i Ivana su se odmah ujutru posvađali, a ona je onda krenula na posao, ali je Zoran krenuo za njom i na parkingu u blizini prodavnice u kojoj je radila pucao joj u glavu.
Nakon što je upucao Ivanu koja je ostala u lokvi krvi, Zoran je seo u svoj automobil i uputio se ka porodičnoj kući, a onda je u vozilu ubio suprugu Vesnu (50), a njen leš izbacio u jarak.
Nakon krvavog pira Zoran je pozvao oca da se sastanu. Njih dvojica su se sreli na njivi u blizini sela Velika Drenova. On je ocu doneo potvrde o dugovanjima i nije mu u prvom trenutku rekao šta je uradio. Njegov otac je potom traktorom krenuo ka Milutovcu, dok ga je Zoran pratio automobilom. Čovek se u jedno momentu okrenuo i video da je Zoran zaustavio automobil i da telefonira. Odmahnuo mu je rukom da nastavi dalje.
Nedugo potom, Zoranovom ocu je zazvonio telefon i sin mu je rekao šta je uradio.
- Sredio sam ih obe, a sad je red na mene - bile su poslednje reči koje je Zoran navodno rekao ocu, pre nego što je izvršio samoubistvo.
Zoran Ristić (54) iz Kruševca je u ponedeljak, 13. novembra, najpre ranio ženu (44), koja mu je navodno bila ljubavnica, da bi potom ubio svoju suprugu, a onda i počinio samoubistvo.
Zoran R. (54) iz Kruševca jutros je ubio suprugu, teško ranio ljubavnicu I.K. (44), a zatim izvršio samoubistvo pucajući sebi u glavu i to pred policajcima!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Zoran Ristić (54) iz Kruševca je u ponedeljak, 13. novembra, najpre ranio ženu (44), koja mu je navodno bila ljubavnica, da bi potom ubio svoju suprugu, a onda i počinio samoubistvo.
Ideolog kragujevačkih blokadera i profesor Fakulteta inženjerskih nauka u Kragujevcu Miladin Stefanović, u "specifičnom" psihičkom stanju, najprizemnije je vređao aktivistkinje Srpske napredne stranke.
Da se opozicija i blokaderska "elita" u Srbiji više uopšte ne podnose, da im sve puca kao balon od sapunice i da su ušli u fazu potpunog raspada, iz dana u dan potvrđuju njihovi brutalni obračuni na društvenim mrežama!
Novi talas bezumlja, autošovinizma i brutalnog vređanja sopstvenog naroda ponovo je zapalio društvene mreže, a glavni akter je blokaderski glumac Tihomir Stanić.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić ugostio je večeras predsednika Ukrajine Volodimira Zelenskog, koji je doputovao u svoju prvu zvaničnu posetu našoj zemlji otkako se nalazi na čelu ukrajinske države.
Blokaderska voditeljka medijske trovačnice N1 pokušala da provocira, a odgovorom joj je održan brutalni čas iz patriotizma, te je očitana lekcija medijima koji sramno lešinare nad srpskom nesrećom.
Zbog snažnih erupcija vulkana na planini Etna na Siciliji, aerodrom u Kataniji bio je zatvoren u dva navrata, ali avioni "Er Srbije" su uspeli da prevezu 120 putnika u Srbiju!
Nemački ADAC zabeležio je 20 odsto više intervencija tokom letnjih vrućina, a najčešći uzrok kvarova na automobilima bio je akumulator sa čak 40 procenata.
Oružane snage Ukrajine razmestile su strane plaćenike iz Latinske Amerike i skladišta oružja u dečjem kampu u selu Sprinja, Lavovska oblast, tvrde izvori.
Istaknuti srpski glumac Jovo Maksić je proteran sa ognjišta tokom operacije "Oluja" kojom je izvršeno etničko čišćenje Srba sa prostora Krajine, te je sad progovorio o najtežem periodu u životu.
Pakovanje kofera ne mora da bude stresno. Uz nekoliko jednostavnih trikova možete poneti sve što vam je potrebno, uštedeti prostor i izbeći pretrpan prtljag.
Visoke letnje temperature mogu biti veoma naporne za pse, pa je važno da vlasnici prilagode svakodnevnu rutinu kako bi svojim ljubimcima olakšali boravak na vrućini.
Iako ne postoji siguran način da to odmah potvrdite, postoje određeni znaci koji mogu ukazivati na to da je vaš broj završio na listi blokiranih kontakata.
Mustafa Durdžić, otac rijaliti učesnika Asmina Durdžića javno je pružio podršku Hani Duvnjak i Neriu Ružanjiu nakon što se par žestoko sukobio sa Aneli Ahmić u emsiji "Narod pita".
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.