Rat za prvo mesto na blokaderskoj listi! Đokić uživa na moru, Lompar već traži saveznike
Dok se "želu da bude nosilac" blokaderske liste Vladan Đokić baškario na Jadranskom moru, Milo Lompar, njegov glavni konkurent sa blokaderske liste "opipava" tokom leta alternative za sklapanje novih političkih saveza.
05.08.2026
12:14
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Djordje
pre 2 godine
Moze li neko da mi objasni koja je greska motorcikliste?! Vozo je brzinom od 23 kilometara na sat, udario je pesaka koji je pretrcavso ulicu na neobelezenom pesackom prelazu! I zasto je on kriv?! Prica da je ovaj stariji covek bio vrlo obazriv da se pridrzavao propisa mi nije jasna?! Ako je pretrcavao ulicu na neobelezenom pesackom ne znaci bas tako kao sto ova zena kaze?! Koliko je dobio Mitovicev sin sto je udario i ubio devojcicu na pesackom jurecibkao sumanut?! A on znaci nije bio kriv?! Zar to nije paradoksalno?! Sramota jedna kako zakon vazi za neke,a za neke ne vazi?! Decko na motoru je vozio propisnom brzinom i kretao se oropisnom trakom, znaci ni u jednom slucaju nije orekrsio zako! Dok je pesak pretcavao kolovoz tamo gde nije smeo?! Ispade da onaj koji nema krivicu biva optuzen a onaj koji je prekrsio zakon u pravu?! Ovo je propala drzava svi to vidimo i znamo! Zakon ne vazi za one koji nemaju novac da plate "pravdu"!!!