Neviđen gest u Čačku! Moravski koridor privremeno dobio novo ime zbog Vučića (FOTO)
Građani Čačka danas su na simboličan način odali priznanje predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću za ključnu ulogu u realizaciji jednog od najvažnijih infrastrukturnih projekata u modernoj istoriji Srbije.
25.06.2026
15:35
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
lol
pre 1 godinu
u saobracaju u srbiji vlada zakon jaceg a ne ZOBS, policija apsolutno ne radi nista, bicikli se krecu trotoarom, motori i automobili takodje. apsolutno nema nikakvog reda, sto je najgore narod je navikao da tako moze i ovo ce se tesko ikad dovesti u red, pogotovo s nasom policijom koja NE RADI NISTA.
Djordje
pre 1 godinu
Ljudi vec dve godine pisu o bezobrazlucima dostavljaca hrane na elektricnim biciklovima! Vi ni jednom niste pisali o tome iako se masa ljudi zalila na njihovu suludu voznju!? I na kraju se dogodilo ono sto je moralo da se dogodi! Njih niko ne kontrolise i za njih nikakva peavila u saobracaju ne vaze iako se krecu ilicama i trotoarima nadeg grada? Prolasci na crveno svetlo na semaforu je sasvim normalna stvar za njih i to vam svaki vozac automobila moze reci,jednosmerne ulice isto tako, voze trotoarima ponekad i brzinom od pedeset kilometara na sat, ni deca u parkovima nisu sigurna zbog njihove sulude voznje?! Policija,a ni komunalci ne obracaju paznju na njih?! Mediji ne zele da pisu o problemima pesaka pored koji samo projure velikom brzinom! Svi zatvaraju oci pred tim velikim problemom i izgleda mi da dok ne ubiju neko dete drzava nece niti zeli da reaguje?! Kako je moguce da su ucesnici u saobracaju a da ni jedan propis ne vazi za njih? Cisto sumnjam da ce te objaviti ovaj komentar jel vas medije ne zanima da li ce neko stradati, samo kada neko dete nastrada kao u ovom slucaju vi pisete o tome!
Kjole
pre 1 godinu
Koliko dece treba da strada da drzava konacno preduzme nesto protiv divljastva raznosaca hrane na elektricnim biciklovima? Divljanje po ulicama dostavljaca hrane je sasvim normalna stvar i vec godinama drzava zatvara ovi pred tim! Iako su ucesnici u saobracaju njima je dozvoljen prolazak na crveno svetlo semafora,sasvim normalno je da voze jednosmernom ulicama u kontra smeru, jucaju velikom brzinom po trotoarima,pesackim zonama,parkovima gde se deca igraju i u opste sve im je dozvoljeno?! Koliko dece ce jos treba da strada da neko nesto preduzme?