Zoran Ristić iz Smedereva nestao je 15. novembra, a njegovo telo pronađeno je u subotu u popodnevnim satima.
Kako saznajemo, telo Zorana Ristića je pronađeno u kanalu u Godominskom polju, nedaleko od aerodroma.
Za njim se tragalo dve nedelje, a leš u vodi je uočio prolaznik koji je odmah pozvao policiju.
- Zbog osnovane sumnje da se radi o nestalom Zoranu Ristiću, odmah je pozvana rodbina radi prepoznavanja, i utvrđeno je da je reč o njemu. Tužilaštvo je naložilo obdukciju, a rezultati su pokazali da se radi o utapanju i da nema tragova nasilne smrti. Pretpostavlja se da se nesrećni muškarac utopio nedugo nakon nestanka, ali okolnosti pod kojima se to dogodilo nisu poznate. Zoranovo telo je pronađeno u delu grada koji je nenaseljen i retko prometan – kaže naš izvor.
Foto: Privatna arhiva
Zoran Ristić pronađen mrtav
Podsećamo, Zoran Ristić je poslednji put viđen u petak, 15. novembra, između 15.30 i 17 časova na autobuskoj stanici kod Druge lipske rampe, na periferiji Smedereva, što je nedaleko od mesta gde je pronađeno njegovo telo.
Njegov nestanak policiji je prijavio brat Dragan, pošto mu se Zoran nije javljao neko vreme, a nije ga pronašao ni u kući, niti u “Vodovodu” gde je bio zaposlen.
Na putu Novi Pazar – Tutin, u blizini sela Crkvine, pronađeno je telo muškarca I.H. (54), koji ima adresu stanovanja u selu Nadumce. Prema nezvaničnim informacijama zdravstvenih radnika smrt, je nastupila prirodnim putem.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Na putu Novi Pazar – Tutin, u blizini sela Crkvine, pronađeno je telo muškarca I.H. (54), koji ima adresu stanovanja u selu Nadumce. Prema nezvaničnim informacijama zdravstvenih radnika smrt, je nastupila prirodnim putem.
Američki senator Lindzi Grejem je svega nekoliko sati pre smrti rekao da „ne može sada da umre“ jer još mora da progura nove sankcije Rusiji, „sredi Iran“ i završi normalizaciju odnosa Izraela i Saudijske Arabije.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević pročitao je uživo u emisiji Kolegijum naše televizije šta su mu pripadnici Gledalačko obaveštajne službe Informera (GOSI) javili o situaciji koja je nastupila u Crnoj Gori nakon što je srpska policija uhapsila pripadnika kavačkog klana Vuka Vulevića.
Bivši poverenik za informacije od javnog značaja i jedan od ideologa blokadera žestoko je odgovorio Demokratskoj stranci i njenom predsedniku Srđanu Milivojeviću.
Slobodan Cvejić, poslanik u Skupštini Srbije iz redova stranke Srbija centra na čijem čelu je osvedočeni ženomrzac Zdravko Ponoš, priznao je da Vučić opoziciji izbio adut na kom su planirali da zasnuju kampanju - temi korupcije.
Unutar blokaderskih redova buknuo je sveopšti, prljavi rat u kojem se više ne biraju sredstva. Željko Veljković, blokaderski novinar sa tajkunske trovačnice Nova S, žestoko je zaratio sa blokaderom Markom Marjanovićem a evo kako je sve počelo.
Cene kafe i kakaa na berzama naglo su skočile jer su se investitori zabrinuli da bi klimatski poremećaji izazvani El Ninjom mogli da ugroze prinose ove dve globalno tražene biljke širom Brazila i Zapadne Afrike.
U pojedinim delovima Indije saobraćaj se ne reguliše samo semaforima, saobraćajnim znacima i zvukom policijske pištaljke. Ponekad glavnu ulogu ima - autoritet.
Švedska kompanija IKEA donela je zvaničnu odluku da nakon 25 godina iz svog asortimana povuče jednu od svojih najpoznatijih i najprodavanijih serija nameštaja za spavaće sobe - liniju MALM.
Posetioci plaže Lido u Zemunu zabeležili su nesvakidašnji prizor - nekoliko divljih svinja pojavilo se u blizini plaže, što je iznenadilo kupače i prolaznike.
Donald Tramp izjavio je da je sa pokojnim republikanskim senatorom Lindzijem Grejemom razgovarao telefonom samo nekoliko sati pre njegove iznenadne smrti
Ruske snage su tokom ove godine pojačale upotrebu kombinovanih vazdušnih napada na Ukrajinu, koji se sastoje od velikog broja bespilotnih letelica, nakon kojih slede udari balističkim i krstarećim raketama.
Britanski list "Tajms" objavio je analizu pod naslovom "Kako se NATO priprema za evropski sukob sa Rusijom 2030. godine", u kojoj se navodi da Alijansa ubrzano prilagođava svoju vojnu strategiju zbog procena da bi u narednim godinama moglo doći do povećanih tenzija na istočnom krilu.
Glumica Zendaja razbesnela je svoje fanove nakon što se saznalo da joj je haljina za premijeru filma "Odiseja" u Londonu dostavljena privatnim avionom.
Laminatni podovi su praktični, povoljniji od parketa i imaju zaštitni sloj koji ih čini otpornijim na fleke i svakodnevno habanje. Ipak, vremenom se mogu pojaviti sitne ogrebotine i tragovi koji narušavaju njihov izgled.
Mnogi korisnici primete da odgovori koje dobiju od veštačke inteligencije nisu uvek onakvi kakve su očekivali. Razlog za to često nije sam alat, već način na koji je postavljeno pitanje
Sa dolaskom toplijih dana i češćim boravkom u prirodi, povećava se i rizik od jedne skrivene opasnosti koja vreba pse u parkovima, na livadama i pored puteva, a to je popino prase.
Princeza od Velsa, Kejt Midlton, i ove godine nastavila je svoju tradiciju dolazaka na Vimbldon, gde je prisustvovala finalu ženskog singla na Centralnom terenu u Londonu
Malo ko zna da su Verica Rakočević i Veljko Kuzmančević pre stupanja u brak potpisao predbračni ugovor, o čemu je muzičar svojevremeno potpuno otvoreno govorio.
Devojka Bake Praseta, Milena Stamenković, na letovanju je upoznala najpoznatiju tursku glumicu Merjem Uzerli, poznatu po ulozi Hurem u seriji "Sulejman Veličanstveni".
Pevačica i voditeljka Nives Celsius šokirala je pratioce na Instagramu, podelivši video u kome pokazuje ruke pune modrica, pa je brzo objasnila da ih je zadobila na snimanju.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.