• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: J.L.

01.12.2024

21:18

Ovo je istina o Arkanovom ubistvu: Evo šta se zapravo desilo u hotelu "Interkontinental"!

Informer

Vesti

Ovo je istina o Arkanovom ubistvu: Evo šta se zapravo desilo u hotelu "Interkontinental"!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Majka

pre 1 godinu

Cigančica sa juga. Na ovoj slici se najbolje primećuje da je Cigančica. Nemam ništa protiv cigančica, samo da se zna!

zora

pre 1 godinu

Ceca izvadila svoj pistolj?? Pa neka dodje da lupa kako nije znala sta radi i cime joj se bavi muz. Postala mafijasica pored njega, inace nebi nosila pistolj. Sto se njega tice, naseo je glupo. Za nekoga ko je ubijao nije mi bas bio oprezan i cuvan. Bilo je za ocekivati da ce neko zeleti njegovo mesto. Znaci umro je onako kako je ziveo. Od metka. A vi narode zavrsite vec jednom sa tom pricom. Bio je mafijas i ubica a ne Tesla koji je zasluzio da svake godine izadje tekst-dva o njegovim dostignucima za covecanstvo.

Walter vdovec

pre 1 godinu

Ovaj Arkan je bio rođen u Sloveniji.Tata u avijaciji,bivši partizan,Crnogorac,.mama isto tako partizanka.BIO U POPRAVNIM DOMOVIMA,NESTAŠAN,BEZ NAOBRAZBE,ALI VIČAN ORUŽJU.LOPOV OD MALIH NOGU!PA NASTAVIO "KARIERU"U INOSTRANSTVU LOPOV,DA MALO TAKVIH!Opredelio se za Srbina,iako bi treba biti ponositi Crnogorac!Neki su se njegove senke plašili! Dakle i CECA njegova druga žena je imala pištolj!Prijavljen?Dozvola? U Srbiji je bilo po nalogu nekih šefova puno ubistava. ALI NI JEDAN KLAN se nije htio spetljati sa RADIKALIMA ŠEŠLJA,ili ratnim zločincima iz LIKE!Nikada oni nisu bili"brača po oružju".Iako je vse njih naoružala politika REPUBLIKE SRBSKE i oficiri tadašnje JNA!MNOGI LOPOVI IZ INOSTRANSTVA BILI UČESNICI MALTRETIRANJA CIVILA U BOSNI,ISTOČNOJ HRVATSKOJ TE LIKI.SADA SE KRIJU NA STAROST U VOJVODINI,JER SRBI-NIŽE BEOGRADA TAKVIH LJUDI MEĐU SOBOM NEČE!!I IMAJU SVI PENZIJE,ONAJ BEZ DOVRŠENE OSNOVNE ŠKOLE "NIKL NAME ILI NADIMNAK KAPETAN DRAGAN"VASILKOBIĆ DOBIO STVARNO POKLON SRBIJE:ČIN KAPETANA I PENZIJU.UMESTO U ZATVOR,ONDA KADA JE IZAŠAO PRIJEVREMENO IZ ZATVORA U ŠIBENIKU. KAKO SMO SE MI SLOVENCI TOME SVEMU SMIJULJKALI!! To je dokazljivo!

Učitelj

pre 1 godinu

Slušaj Walter vdovec, nakon zareza, tačke ili dvotačke ostaviš prazan prostor kako bi čitaoc poverovao da si pismen. Mogu ti organizovati ovde u Beogradu časove pisanja da se ne brukaš.

Pročitaj celu vest

Politika

TV

Specijalno izdanje Dnevnika zapadne Srbije koje se ne propušta
Live TV

Specijalno izdanje Dnevnika zapadne Srbije koje se ne propušta

Danas tačno u 17 časova, u programu Dnevnika Zapadne Srbije, gledaoci će imati priliku da prate specijalno, dvosatno izdanje posvećeno otvaranju Moravskog koridora - saobraćajnice koja menja lice ovog dela Srbije i otvara novo poglavlje razvoja, povezivanja i investicija.

25.06.2026

09:55

Đokiću, vredi li sve ovo ljudskog života?
Live TV

Đokiću, vredi li sve ovo ljudskog života?

Jahja Ferhatović, analitičar i Samir Tandir, predsednik Bošnjačko-srpskog saveza gostujući u Info jutru komentarisali su pokušaj samoubistva Nadžije Mavrić, studentkinje iz Novog Pazara.

24.06.2026

10:33

JOŠ TV VESTI

Društvo