- Sumnja se da je do nesreće došlo kada je treće vozilo koje se navodno, nalazilo ispred "dačije" naglo zakočilo. Tada je, kako se sumnja, vozač "dačije" inače, dečko nastradale Violete Andžić udario u to vozilo, a autobus je od pozadi udario u njihova kola i to kako se sumnja, u punoj brzini - kaže sagovornik iz istrage.
Tada su usledile jezive scene, a prema rečima očevidaca, vatrogasci su morali da seku lim kako bi izvadili putnike iz unakaženog vozila.
- Od siline udarca devojka Violeta je od zadobijenih povreda preminula na licu mesta i nažalost, lekari Hitne pomoći koji su došli ubrzo ne maesto nesreće samo su mogli da konstatuju smrt. Pomoć su pružili Violetinom dečku koji je tom prilikom, povređen i sanitetom je prevez u Urgentni centar - kaže sagovornik.
Policija je satima radila uviđaj, a ta deonica puta je bila u prekidu. Istraga je u toku i ona će utvrditi sve detalje jezive saobraćajne nesreće sa smrtnim ishodom.
Violeta Andžić sahranjena je 14. decembra na seoskom groblju u Deču, u opštini Pećinci. Na večni počinak ispratili su je roditelji, sestra, brojni rođaci i prijatelji koji nisu mogli da dođu sebi od šoka koji su doživeli dva dana ranije.
"Dana 12. decembra 2024. godine preminula je naša draga i nikada neprežaljena Violeta. Obaveštavamo rođake i prijatelje da će se opelo održati u Crkvi Vaznesenja Gospodnjeg u Deču 14. 12. 2024 sa početkom u 13 sati, a sahrana istog dana u 13.30 sati na groblju u Deču" piše na tužnoj umrlici koju potpisuje neutešna porodica.
Vozač autobusa Albanac A. G. (29), zadržan je u policijskoj stanici zbog saobraćajne nesreće koja se dogodila na Petlovom Brdu, a u kojoj je poginula je devojka A.V. (24) koja je bila na mestu suvozača u "dačiji", dok je vozač S. Đ. (28) teško povređen. Policija traga za vozačem trećeg automobila, koji je pobegao sa mesta nesreće, saznaje Informer.
Vozač (29) automobila "dačia" prevezen je na reanimaciju, dok je žena koja je bila na suvozačevom mestu umrla na licu mesta. U automobilu je bila još jedna osoba koja je takođe prebačena u Urgentni Centar, nezvanično saznaje Informer.
Vozač (29) automobila "dačia" prevezen je na reanimaciju, dok je žena koja je bila na suvozačevom mestu umrla na licu mesta. U automobilu je bila još jedna osoba koja je takođe prebačena u Urgentni Centar, nezvanično saznaje Informer.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Vozač autobusa Albanac A. G. (29), zadržan je u policijskoj stanici zbog saobraćajne nesreće koja se dogodila na Petlovom Brdu, a u kojoj je poginula je devojka A.V. (24) koja je bila na mestu suvozača u "dačiji", dok je vozač S. Đ. (28) teško povređen. Policija traga za vozačem trećeg automobila, koji je pobegao sa mesta nesreće, saznaje Informer.
Za svega mesec dana, vlasti u Podgorici izvele su nezapamćeni udarac i brutalno zabili tri noža u leđa Srbiji i čitavom srpskom narodu! Najpre su sramno izmenili Ustav i ponovo odbili da srpskom jeziku daju status službenog, potom su bezobzirno blokirali inicijativu za povlačenje lažnog priznanja takozvanog Kosova, a kruna bezumlja usledila je kada su sa okorelim ustašama slavili zločinačku "Oluju" i etničko čišćenje Srba!
Ideolog kragujevačkih blokadera i profesor Fakulteta inženjerskih nauka u Kragujevcu Miladin Stefanović, u "specifičnom" psihičkom stanju, najprizemnije je vređao aktivistkinje Srpske napredne stranke.
Novi talas bezumlja, autošovinizma i brutalnog vređanja sopstvenog naroda ponovo je zapalio društvene mreže, a glavni akter je blokaderski glumac Tihomir Stanić.
Snimak mladića koji se, nakon teškog pada sa motora i borbe za život, oglasio iz bolničkog kreveta rečima “Srbija pobeđuje!”, izazvao je snažne reakcije na društvenim mrežama.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić ugostio je večeras predsednika Ukrajine Volodimira Zelenskog, koji je doputovao u svoju prvu zvaničnu posetu našoj zemlji otkako se nalazi na čelu ukrajinske države.
Zbog snažnih erupcija vulkana na planini Etna na Siciliji, aerodrom u Kataniji bio je zatvoren u dva navrata, ali avioni "Er Srbije" su uspeli da prevezu 120 putnika u Srbiju!
Jelena Đokić, majka kojoj su među prvima isplaćena sredstva iz Alimentacionog fonda, ističe da nakon gotovo čitave decenije redovno dobija aleimentaciju, te da joj je to donelo osećaj sigurnosti i omogućilo da mirnije planira život svoje porodice.
Nemački ADAC zabeležio je 20 odsto više intervencija tokom letnjih vrućina, a najčešći uzrok kvarova na automobilima bio je akumulator sa čak 40 procenata.
Istaknuti srpski glumac Jovo Maksić je proteran sa ognjišta tokom operacije "Oluja" kojom je izvršeno etničko čišćenje Srba sa prostora Krajine, te je sad progovorio o najtežem periodu u životu.
Zaboravite na zahtevne poze, "ležeći policajac" sve češće se pominje kao jednostavna opcija koja privlači pažnju zbog udobnosti i opuštenog pristupa intimnosti.
Pakovanje kofera ne mora da bude stresno. Uz nekoliko jednostavnih trikova možete poneti sve što vam je potrebno, uštedeti prostor i izbeći pretrpan prtljag.
Visoke letnje temperature mogu biti veoma naporne za pse, pa je važno da vlasnici prilagode svakodnevnu rutinu kako bi svojim ljubimcima olakšali boravak na vrućini.
Kompozitor Milutin Popović Zahar otvoreno je govorio o karijeri Aleksandre Prijović, njenom odnosu sa Lepom Brenom, ali i o izdaji koju je, kako tvrdi, doživeo od jedne od najvećih jugoslovenskih zvezda.
Dača Virijević bez dlake na jeziku raskrinkao je bivše cimere. On je oštro osudio Anitu i Luku, izneo šokantne tvrdnje da Asmin ne voli svoju ćerku Noru, te otkrio da pojedini učesnici već preklinju produkciju za ulazak u narednu sezonu.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.