Policija na naplatnoj rampi kod Inđije, pretresom automobila marke "fijat", kojim je upravljao vozač (26) pronašla dve pune kese marihuane.
Naime, pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Inđiji su, prilikom kontrole "fijata" kod naplatne rampe na putnom pravcu Inđija - Novi Karlovci, pronašli dve kese pune marihuane.
"U kesama je bilo dva kilograma i 297 grama suve biljne materije za koju se sumnja da je marihuana. Zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga, nakon veštačenja, protiv dvadesetšestogodišnjeg vozača biće podneta krivična prijava Višem javnom tužilaštvu u Sremskoj Mitrovici." saopštila je policija.
Podsetimo pre nekoliko dana pančevačka policija uhapsila je dvojicu Pančevaca zbog sumnje da su u dužem vremenskom periodu dilovali drogu i poseodovali nelegalno oružje!
Kriminalistička policija je, u prvoj akciji, u pretresu stana i drugih prostorija koje koristi šezdesetčetvorogodišnji muškarac pronašla oko 630 grama marihuana, vagicu za precizno merenje sa tragovima ove droge, kao i gasni pištolj sa okvirom i 89 metaka različitog kalibra.
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv Vuka P. (19) zbog postojanja opravdane sumnje da je 12. decembra 2024. godine neovlašćeno držao radi prodaje, u neposrednoj blizini jedne osnovne škole u naselju Mirijevo, ukupno 291,13 grama opojne droge kanabis.
Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić saopštio je danas da su pripadnici PU Niš uhapsili T.S. (26) iz Beograda i u automobilu Golf 6 zaplenili 21,2 kilograma marihuane u 20 paketa.
Policija u Novom Sadu uhapsila je danas Z. S. (46) iz tog grada, u čijem je stanu pronašla oko 450 grama marihuane i 12 grama amfetamina, vagu za precizno merenje i novac, za koji se sumnja da potiče od prodaje narkotika.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv Vuka P. (19) zbog postojanja opravdane sumnje da je 12. decembra 2024. godine neovlašćeno držao radi prodaje, u neposrednoj blizini jedne osnovne škole u naselju Mirijevo, ukupno 291,13 grama opojne droge kanabis.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić dao je ekskluzivni intrevju za čuvenu britansku medijsku kuću Fajnenšel tajms (FT) i u njemu poslao važne i direktne poruke Vašingtonu i Briselu.
Premijer Bugarske Rumen Radev objavio je u Parizu da njegova zemlja više neće biti deo takozvane „koalicije voljnih“, grupe država koja zagovara nastavak vojne i finansijske podrške Ukrajini.
Predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić oglasio se na društvenim mrežama nakon vesti da će obilaznica oko Beograda nositi ime Milutina Mrkonjića.
Hrvati i hrvatski mediji urnisali su danas svog premijera Andreja Plenkovića jer je na velelepnoj vojnoj paradi u Parizu on sedeo u redu iza predsednika Srbije Aleksandra Vučića, koji je dobio mesto u prvom.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je hit snimak na svom profilu na društvenoj mreži Instagram, otkrivši gde je otišao odmah nakon veličanstvene vojne parade održane u srcu Pariza.
Srbomrzac Tonino Picula doživeo je nervni slom, nakon što ga je generalni direktor u Evropskoj komisiji Gert Jan Kopman ućutkao usred Brisela i rekao da je Srbija ispunila uslove i uradila ogroman posao!
Neverovatan šok u Rimu! Vozači kažnjeni sa 30 evra jer su im radnici preko noći iscrtali plavu zonu oko parkiranih kola, ali grad sada hitno poništava sve!
Na graničnim prelazima na izlazu iz Srbije danas su zabeležena višesatna zadržavanja za teretna vozila, dok putnički saobraćaj protiče bez većih čekanja, saopštio je Auto-moto savez Srbije.
Nekadašnji član Politbiroa Komunističke partije Kine Ma Singžuj izbačen je iz partije i smenjen sa svih državnih funkcija zbog teških kršenja discipline i zakona.
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp odbacio je tvrdnje da je Rusija možda umešana u smrt senatora Lindzija Grejema i rekao da lekarski nalazi ukazuju na ozbiljan, nasledni problem sa srcem i aortom.
Rusija priprema preusmeravanje pošiljki žita iz Azovskog mora nakon ukrajinskih napada na više brodova, koji su poremetili pomorski saobraćaj na ruti preko koje prolazi približno četvrtina ruskog izvoza žitarica.
Raskošni kostimi i verna rekonstrukcija mode iz 1877. godine u hit seriji "Tajne malog grada" ostavljaju bez daha gledaoce koji je prate svake večeri na Informer TV.
Zamislite savršen letnji desert koji se topi u ustima, a ne zahteva sate provedene pored šporeta. Ova osvežavajuća voćna torta sa keksom i bananama priprema se za svega 20 minuta.
Kako bismo vam pomogli da se rashladite tokom ovih tropskih dana, donosimo vam recepte za tri jednostavna i ukusna napitka koja će vas rashladiti poput klima-uređaja.
Transrodna pevačica Elektra Elit pre nekoliko meseci je puštena iz pritvora u Švajcarskoj, a ovo joj nije bio prvi put da je imala problema sa zakonom.
Učesnici "Elite 9" Hana Duvnjak, Nerio Ružanji i Dača Virijević razgovarali su o odnosu Aneli Ahmić i Asmina Durdžića, iznoseći tvrdnje da bivši partneri navodno imaju unapred dogovoren plan kojim pokušavaju da stignu do glavne nagrade.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.