Poznata proročica Baba Vanga smatrala je da svaki horoskopski znak ima svoj energetski pečat, ali i da postoje oni kojima je sudbina posebno naklonjena.
Među njima su Škorpije, Ribe, Bikovi, Jarčevi, Lavovi, Ovnovi, Blizanci i Vodolije.
Škorpije i Ribe prolaze kroz transformaciju
Baba Vanga je smatrala da Škorpije i Ribe spadaju među znakove sa najjačom intuitivnom energijom jer osećaju događaje pre nego što se dese, ali ih život uči kroz emotivne lomove i duboke promene. Kod njih ništa ne ide ravno, već kroz cikluse rušenja, kao da stalno prolaze kroz sopstvenu transformaciju sudbine.
Bikovi i Jarčevi imaju najteži životni put
Bikovi i Jarčevi imaju najteži put, ali i najveću nagradu na kraju. Oni dugo stoje u mestu, bore se sa odlaganjima i blokadama, ali kada se sudbina konačno promeni, sve što su čekali dolazi odjednom i menja im život iz korena. Za njih se kaže da im ništa ne dolazi lako, ali im ništa ni ne može biti oduzeto kada jednom steknu.
Lavovi i Ovnovi se opisuju kao znakovi koji imaju snažnu zaštitu u ključnim momentima, kada deluje da je sve izgubljeno, često se pojavljuje neočekivan preokret u njihovu korist. Međutim, njihova najveća lekcija je strpljenje, jer ih impulsivnost često vodi u situacije koje sami stvaraju.
Blizanci i Vodolije nepredvidivi
Blizanci i Vodolije se smatraju nepredvidivim kanalima sudbine jer se kod njih sve menja brzo, neočekivano i bez pravila. Njihov život često ide u pravcima koje ni sami ne planiraju, ali upravo kroz te nagle promene dolaze do svojih najvažnijih životnih obrta.
Venera, planeta koja simbolizuje ljubav i način na koji volimo, ušla je u Raka, gde će biti do 13. juna. Venera u Raku donosi lep period za ljubav za Rakove, Ribe i Škorpije.
Sezona Blizanaca traje od 21. maja do 20. juna i donosi potpuno drugačiju energiju od mirnijeg perioda Bika. To je period koji donosi odlične mogućnosti za Blizance, Vage i Vodolije.
Tokom jula, Bikove, Vodolije i Jarčeve očekuju povoljne okolnosti koje bi mogle da im donesu dodatne prihode, reše dugove i otvore vrata novim poslovnim prilikama.
Bliži se pun Mesec u Jarcu, ali i ulazak Jupitera u Lava, tako da će položaj planeta pojedinim znakovima odgovarati, pa će uspeti da zarade novac do 4. jula.
Povoljne promene očekuju pripadnike znakova Bika, Ovna, Škorpije i Jarca. Nakon dugog perioda čekanja i odricanja, svakome od njih dolazi nagrada na drugačiji način.
Prema rečima Baba Vange, sudbina naročito favorizuje Bika, Lava, Škorpiju i Ribe, kojima predstoji period velikog napretka, uspeha i finansijske stabilnosti.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Venera, planeta koja simbolizuje ljubav i način na koji volimo, ušla je u Raka, gde će biti do 13. juna. Venera u Raku donosi lep period za ljubav za Rakove, Ribe i Škorpije.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević objavio je tokom današnjeg prvog Kolegijuma naše televizije ekskluzivne informacije kako je Beograd spreman da uvede recipročne mere Crnoj Gori nakon što je on u toj zemlji stavljen na crnu listu.
Predsednik Demokratske stranke (DS) Srđan Milivojević dotrčao je kod hrvatskih medija i preko njih otkrio svoje političke fantazije, istovremeno preteći aktuelnoj vlasti u Srbiji.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić predstavio je javnosti najnoviji, sveobuhvatni paket državnih mera koje su direktno usmerene na podizanje životnog standarda i ekonomsko osnaživanje svih građana naše zemlje.
Skupina koja sebe naziva studentima u blokadi je još jednom pokazala da kada ne maltretiraju i ne napadaju građane Srbije kojima ne daju da mirno žive, onda napadaju i maltretiraju jedni druge.
Eparhija raško-prizrenska izrazila je danas duboku zabrinutost i najodlučniji protest povodom postupanja tzv. kosovske policije tokom i naročito nakon jučerašnjeg obeležavanja Vidovdana na Gazimestanu.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić odgovarajući na pitanja novinara, istakao je da će država biti spremna za uvođenje vojnog roka, a plan je i da se vojska rasporedi po različitim delovima naše zemlje kako bi se razvijali i manji i pogranični gradovi, a ne samo veliki centri poput Beograda i Novog Sada.
Republika Srbija je 2012. godine prvi put izdvojila sredstva iz budžeta za lečenje retkih bolesti, u iznosu od 130 miliona dinara. Pre te godine nije postojalo budžetsko finansiranje za ovu namenu.
Najnoviji podaci Republičkog hidrometeorološkog zavoda (RHMZ) pokazuju da u pojedinim mestima živa u termometru ne pada ispod 30 stepeni ni u deset sati uveče.
Republički hidrometeorološki zavod izdao je hitno upozorenje na ekstremno visoke temperature koje će nas pratiti i sutra, kada nas očekuju temperature i do 40 stepeni!
U istoriji pravosuđa postoje trenuci kada svedoci, teorije i spekulacije padaju u vodu pred jednim jedinim, neoborivim materijalnim dokazom. Tehnologija, forenzika i digitalni tragovi danas kroje sudbinu optuženih, a neki od najpoznatijih procesa u Srbiji i svetu prelomljeni su upravo u sekundi kada je na sto iznet dokaz koji je promenio sve.
Putevi opojnih droga se ukrštaju u Srbiji jer se nalazi na geografskoj sponi Evrope u Azije, kaže za Informer Marko Nicović, advokat i član svetske Asocijacije šefova policija.
Viši sud u Bijelom Polju ukinuo je oslobađajuću presudu Osnovnog suda u Podgorici od 3. oktobra prošle godine i vratio predmet "Tunel“ na ponovno suđenje.
Prava drama odigrala se večeras u samom centru Novog Sada, kada je izbio požar u Kosovskoj ulici. Prema prvim informacijama, vatrena stihija je zahvatila jedan napušteni objekat, a gust dim je brzo počeo da se širi okolnim ulicama.
Tokom 28. juna i u noći na 29. jun, jedinice Odbrambenih snaga Ukrajine izvele su seriju koordinisanih udara na niz važnih vojnih ciljeva pod kontrolom ruskih snaga.
Oružane snage Ruske Federacije izvele su seriju snažnih vazdušnih udara na ukrajinske vojne i industrijske ciljeve u Harkovu, koristeći teške razorne avio-bombe tipa FAB opremljene univerzalnim modulima za planiranje i korekciju (UMPK).
Sve je izvesnije da se situacija oko Ukrajine dramatično usijava, a kijevski mediji otvoreno upozoravaju da Belorusija i Rusija možda planiraju "nešto užasno" uz pomoć Kine.
Predsednik Francuske Emanuel Makron danas se ponovo pojavio noseći naočare za sunce dok je čekao na stepenicama Jelisejske palate omanskog sultana Hajtama bin Tarika.
Glumac Predrag Miki Manojlović odbio je reditelja Stivena Spilberga, a francuskom predsedniku Emanuelu Makronu je u lice rekao istinu o Kosovu i Metohiji.
Srbi bruje o vreloj sceni sa Music Week-a kada su se smuvali Indodjija i Đekson, koji je dosta stariji od nje, a malo ko zna da je Đekson drug njenog rođenog brata.
Pevačica Anabela Atijas nastupala je sinoć u Crnoj Gori, a pored njene pojave na bini, pažnju u publici privukla je i bivša članica grupe "Models" Ivana Stamenković Sindi.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.