Plaža će goreti: Ovako horoskopski znakovi izgledaju u kupaćem kostimu (FOTO)
Astrološki gledano, svaki znak Zodijaka ima svoj stil, energiju i vibraciju koju prenosi kroz modu, pa tako i kroz kupaće kostime.
09.07.2026
10:56
Shutterstock
Horoskop
Iako se često čini da rezultati rada i strpljenja izostaju, astrolozi veruju da će promena energije u drugoj polovini meseca mnogima doneti bolje okolnosti. Posebno se izdvajaju mogućnosti za poslovni uspeh, veću finansijsku sigurnost i skladnije odnose sa porodicom i bliskim ljudima.
Za Bikove druga polovina jula mogla bi da donese više mira i stabilnosti u porodičnom životu. Postoji mogućnost da konačno reše pitanja vezana za nasledstvo, imovinu ili administrativne obaveze koje su im dugo stvarale pritisak.
Istovremeno, odnosi sa partnerom i članovima porodice mogli bi da postanu skladniji, a podrška najbližih biće im značajna u ostvarivanju planova tokom narednog perioda.
Kada je reč o finansijama, očekuju ih povoljnije okolnosti koje mogu doprineti većoj sigurnosti, lakšem planiranju budućnosti i postepenom poboljšanju materijalne situacije.
Za Vage bi druga polovina jula mogla da donese pozitivne promene na poslovnom planu. Prema astrološkim prognozama, njihov trud i zalaganje konačno bi mogli da budu prepoznati, otvarajući mogućnost za unapređenje, nove poslovne ponude ili veću finansijsku stabilnost.
Mnogi pripadnici ovog znaka mogli bi da dobiju priznanje za rad koji su ulagali prethodnih meseci, dok će neki uspeti da prevaziđu prepreke koje su ih dugo usporavale u profesionalnom razvoju.
Astrolozi savetuju Vagama da budu otvorene za nove prilike i izazove, jer bi upravo oni mogli da predstavljaju važan korak ka ostvarivanju dugoročnih ciljeva.
Za Ribe bi druga polovina jula mogla da označi početak povoljnijeg perioda u kojem će mnoge stvari konačno krenuti željenim tokom. Poslovni planovi, rešavanje finansijskih obaveza i pitanja vezana za nekretnine mogli bi da se razvijaju uspešnije nego što su očekivale.
Prema astrološkim tumačenjima, njihov dugotrajan trud i istrajnost mogli bi postepeno da donesu konkretne rezultate, što će im vratiti optimizam i dati podstrek za nove planove i odluke.
Pored toga, otvaraju se i nove mogućnosti koje bi mogle da doprinesu većoj finansijskoj sigurnosti i stabilnijoj budućnosti.
Astrološki gledano, svaki znak Zodijaka ima svoj stil, energiju i vibraciju koju prenosi kroz modu, pa tako i kroz kupaće kostime.
09.07.2026
10:56
Raspored planeta do 16. jula ukazuje na to da Rakovi, Strelčevi i Lavovi imaju pojačane šanse za dobitke kroz igre na sreću.
09.07.2026
06:34
Posle dugog perioda izazova, zvezde konačno šalju povoljne prilike za Lavove, Škorpije i Jarčeve kojima sledi uspešniji i mirniji period.
08.07.2026
19:00
Astrološki gledano, Škorpija bi do kraja jula mogla da se suoči sa jednim od najizazovnijih perioda ove godine.
08.07.2026
06:34
131. 07. 2026. u 18:10
231. 07. 2026. u 18:10
131. 07. 2026. u 16:12 >> 16:14
231. 07. 2026. u 16:12 >> 16:14
Astrolozi otkrivaju da će Bikovi uskoro doživeti prijatno finansijsko iznenađenje - kroz neočekivani dobitak, povišicu, poklon, nagradu ili neku drugu vrstu koristi koja stiže iz izvora koji nije bio planiran.
13.07.2026
19:10
Za Bikove, Rakove i Lavove predstoji period koji bi mogao da označi kraj dugotrajne neizvesnosti i početak znatno povoljnijeg životnog ciklusa.
10.07.2026
19:00
Poznati ruski astrolog tvrdi da će Blizanci, Lavovi i Ribe do kraja avgusta imati izuzetno povoljan finansijski period.
27.07.2026
19:00
Prema astrološkim tumačenjima, avgust bi mogao da bude period značajnih finansijskih promena za Bikove, Device, Škorpije i Ribe.
20.07.2026
19:00
Drugi deo jula mogao bi da donese preokrete koji će mnogima promeniti svakodnevicu, a naročito za Bikove, Lavove i Strelčeve.
12.07.2026
11:00
Prema astrološkim tumačenjima, sredina jula mogla bi da donese neočekivane promene na finansijskom planu, naročito za Ovnove, Device i Škorpije.
05.07.2026
11:00
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na Instagramu nakon posete Knjaževcu i Svrljigu i zatresao političku scenu obrativši se direktno svojim političkim protivnicima.
31.07.2026
20:48
Opozicioni Zeleno-levi front (ZLF), na čijem je čelu večiti student Radomir Lazović, saopštio je da će na predstojećim izborima podržati "studentsku" listu jer, kako je navedeno, dele iste stavove.
31.07.2026
19:51
Predsednik Aleksandar Vučić istakao je danas tokom posete selu Vasilj kod Knjaževca da naša država sada brže raste od zapadnoevropskih zemalja i otkrio iznenađujući podatak - da će Srbija, prema procenama Međunarodnog monetarnog fonda (MMF), sledeće godine biti prva u Evropi po rastu.
31.07.2026
18:32
Dok su godinama pacijenti sa juga Srbije bili primorani da spas traže u Beogradu, danas se situacija dramatično menja , UKC Niš ulazi u elitu srpske medicine!
31.07.2026
16:46
Profesorka Milana Pisarić koja je aktivno učestvovala u blokadi onlajn nastave na Pravnom fakultetu u Novom Sadu, pre samo četiri godine je zdušno podržavala predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
31.07.2026
16:33
Toplotni talas u Srbiji tek doseže svoj vrhunac, a od srede nas očekuju ekstra ekstremne temperature koje će prelaziti 40 stepeni Celzijusa.
31.07.2026
19:15
Nizak vodostaj Dunava ogolio je rečno korito kod Apatina i Novog Sada. Crpna stanica Bezdan stala sa radom, izronili sprudovi i alge.
31.07.2026
20:00
Srbija gori na tropskim vrućinama. Objavljen snimak iz Beograda na kom je na asfaltu izmerena temperatura od čak 60 stepeni.
31.07.2026
17:47
Povećanje plata i penzija moglo bi da usledi pre kraja godine, izjavio je predsednik Aleksandar Vučić. On je najavio i jednokratnu podršku početkom septembra.
31.07.2026
18:13
Jedanaestogodišnjem Petru Dražiću potrebna je pomoć za nastavak BDA terapija i lečenje. Pošaljite 1984 na 3030 i pomozite mu u borbi za bolji život.
31.07.2026
18:55
Od prigušivača koji navodno potpuno utišavaju pucanj, do DNK analiza koje se završavaju za nekoliko minuta, kriminalističke serije i filmovi stvorili su brojne zablude o tome kako zaista izgledaju policijske istrage.
31.07.2026
21:00
Davud Puškić (25), osumnjičen za pucnjavu na Baščaršiji, predat je danas u nadležnost Tužilaštva Kantona Sarajevo.
31.07.2026
20:30
Zagrebačka policija uhapsila je 26-godišnjeg muškarca zbog sumnje da je neovlašćeno proizvodio i prodavao drogu, nakon što je u njegovom automobilu pronađeno skoro 40 kilograma marihuane.
31.07.2026
19:07
Danas oko 15 časova na bazenu u sklopu Sportskog centra "Aleksanda", u Ulici Slavka Miljkovića u Beogradu, dogodila se nezgoda, kada se žena zamalo utopila pred očima kupača.
31.07.2026
17:53
Viši sud u Kraljevu odredio je do 30 dana pritvor za R.T. (46) iz Istoka, AP KiM, osumnjičenom za špijunažu za albansku obaveštajnu službu na području AP KiM.
31.07.2026
17:36
Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) Španije saopštilo je danas da je više od 57 migranata poginulo pokušavajući da se probije do grada Seute.
31.07.2026
18:50
Situacija u španskoj enklavi Seuta pokazuje krah politike EU, izjavio je zamenik ruskog ministra spoljnih poslova Aleksandar Gruško.
31.07.2026
18:11
Iran je saopštio da saobraćaj kroz Ormuski moreuz neće biti moguć dok se ne uspostave mir i stabilnost.
31.07.2026
17:45
Zamenik predsednika Saveta bezbednosti Rusije Dmitrij Medvedev izjavio je da Rusija mora „aktivno da se brani“ od zapadnih sankcija.
31.07.2026
17:20
Netfliks se suočava sa tužbom od 105 miliona dolara nakon što je iz njihovih kancelarija u Los Anđelesu ukraden eksterni hard-disk sa još neobjavljenim ratnim trilerom "Fortitude", u kom glavnu ulogu tumači Nikolas Kejdž.
31.07.2026
14:45
Holivudski veteran Robert Redford (88) ispričao je jednom prilikom kontroverzne detalje iz snimanja legendarnog filma "The Way We Were" (1973) u kojem je glumio zajedno sa Barbrom Strejsend (82).
31.07.2026
14:05
Glumac Zoran Rankić koji je u seriji "Srećni ljudi" glumio Žarka Poparu, pred smrt je otkrio da je on smislio replike "Gospođice, gospođo" i "Mmmm...bebo".
31.07.2026
13:14
Holivudski glumac Ben Aflek osvojio je milion dolara u posebnom, humanitarnom izdanju popularnog kviza "Želite li da postanete milioner".
31.07.2026
12:17
Popularna ruska glumica Olga Lerman uveliko je osvojila srca gledalaca Informer TV glavnom ulogom u hit seriji "Tajne malog grada".
31.07.2026
11:50
Pevačica Jelena Vučković otvorila je dušu u emisiji "Demanti" i iskreno govorila o odrastanju uz poznate roditelje – kompozitora Radeta Vučkovića i pevačicu Gocu Božinovsku.
31.07.2026
17:27
Pevačica Aleksandra Mladenović prisetila se veze sa kolegom Urošem Živkovićem, te otkrila da je zbog njegovih godina svojevremeno mogla da završi iza rešetaka.
31.07.2026
18:39
Pevač Deni Boneštaj je povodom rođendana svoje majke objavio njihovu zajedničku fotografiju i uputio joj emotivnu čestitku koja je oduševila njegove pratioce.
31.07.2026
17:58
Starleta i pobednica "Elite 9" Stanija Dobrojević progovorila je o borbi za potomstvo koju je prošla sa bivšim partnerom Markom Markovićem.
31.07.2026
16:55
Harmonikaš Aleksandar Sofronijević otkrio je za Informer kako je protekla organizacija koncerta Milančeta Radosavljevića i da pevač ima konstantne lude ideje.
31.07.2026
16:23
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.