Vrhunac monstruoznosti! Marinika prešla sve granice - "Rasporili smo utrobu braći Vučić!" (VIDEO)
Potpredsednica Stranke slobode i pravde (SSP) Marinika Tepić ponovo je šokirala javnost u Srbiji svojim najnovijim, skandaloznim istupom na društvenoj mreži Iks.
23.06.2026
13:36
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Milos
pre 10 godina
recite nesto novo.Recimo da je zemlja ravna ploca.Da zemlja ne izgleda tako lepo i jasno iz svemira zbog atmosvere.Da je u obliku krompira itd.Naravno da je ceo nas pojam o svetu jedna pozorisna predstava za koju znamo ko je reziser .
aca
pre 10 godina
kakav kjubrik tri dana prije smrti,ovo je radovan karadzic tri dana prije hapsenja
bob liberty
pre 10 godina
Da je USA sletanje na mesec fake,manje vise zna se mnogo godina unazad.Problem su bili dokazi.Sada je sve jasno.Nije Kubrik bio bilo ko nego covek retko jakog imena i kredibiliteta kome ovakvo priznanje nije nista znacilo do toga da skine kamen sa svog srca.Tako da teorija pusti budalu ne drzi vodu!\n
anaa
pre 10 godina
e,ovo se moze nazvati malim korakom za coveka a velikim za covecanstvo. ispadose u pravu teoreticari zavere koji su tvrdili da je sve snimljeno kao film. i evo priznanja.
Vlada
pre 10 godina
A ostalih pet sletanja, zakljucno sa misijom 17 iz 1972? Malo je puno prevariti svet pet puta. A i kladim se da vecina ljudi nije ni cula za ostala sletanja...mislim, ok, neka se dokaze, ali naucnim metodama. U program slanja coveka na mesec je bilo ukljuceno na hiljade ljudi, neko bi jos progovorio.
vlada2
pre 10 godina
Kao prvo ovo nije Stenli, to je valjda svakome jasno. Kao drugo, u sred Hladnog rata, da tadasnji SSSR ne iskoristi priliku da raskrinka Apolo misije kao lazirane je apsolutno neverovatno. SSSR je do 1969. i sletanja na Mesec bio u vodjstvu u Svemirskoj trci i da su ljudi samo cestitali na uspehu NASA-i je ekstremno cudno, naravno pricam u slucaju da je cela misija lazirana kao sto tvrde. Trece, ceo svet, ukljucujuci tadasnju SFRJ, je dobio uzorke kamenja sa Meseca na analizu i NIKO nije opovrgnuo te tvrdnje.
oldy
pre 10 godina
Potpisujem da ovo na snimku nije NIJE Stenli Kjubrik niti da je tri dana pre smrrti dao bilo kakav intervju ikome. Ovo je cista namestaljka uostalom ovo je strasno losa imitacija Kjubrikovog glasa kao i njegovog izgleda. Cista prevara. i to najverovatnije od kontraveznog Dzej Vajdera(Jay Weidner) koji godinama pokusava da ubedi svet kako je Kjubrik snimio lazno sletanje na Mesec.
aca
pre 10 godina
hvala napokon jedan razuman srbin u srbiji ,celi interviu je lazairan i nema nista sa kubrikom ali se domaci domorodci pale na bilo sta samo da je anti americko
milutin56
pre 10 godina
Ha, ha, koji idiot, kreten može da poveruje da raketa koja juri 18000 km/h može da se zaustavi i parkira na mesec.I posle ponovo se vrati na zemlju i upali motor?To bre ne može ni u crtanom filmu.Realno.
BAX
pre 10 godina
Vidi se po Senkama od Reflektora i leprsanja Americke Zastave u bezvazdusnom prostoru.Prevara nti ali naivni.
AMERIKA JE ODRTAVELI JEBAC PRE
pre 10 godina
Treba osnovati medjunarodni Sud kojim bi se kaznile drzave koje su lazirale mnnoge dogadjaje u istoriji. Koliko su samo kamenja prodali i naplatili tzv. prava direktnog prenosa sletanja na Mesec!! Sada su na redu neke istine u vezi II Svetskog rata koje su zamenjene bestidnim lazima. Amerika je danas ostareli, zanemocali, odrtaveli jebac presretac /silovatelj/ koji treba da odgovara za silovanje ljudske inteligencije !!
Dragan
pre 10 godina
Stari su to prevaranti. A neki natofili samo sto ne zaplacu, znaju coveka licno, isli sa njim u skolu, znaju mu glas, komedija. \n
Peca
pre 10 godina
Pitanje za one koji ne veruju u laz o sletanju Zašto se Americka zastava viori ako se zna da se mesec ne okrece oko svoje ose i nema vetra ?
Milan
pre 10 godina
A ja pak imam kontra pitanje: A zasto nama, i kad sedimo na stolici, kosa nijhe razbarusena i ne leluja na vetru, kada se krecemo preko hiljadu kilometara na sat u svakom momentu?
Šaci
pre 10 godina
Možda zbog Zemljine gravitacije?
dragisa
pre 10 godina
NE POSTOJI TEHNOLOGIJA KOJA BI ZASTITILA COVEKA OD RADIJACIJE KOJA JE PRISUTNA U SVEMIRU DAKLE NEMA SLETANJA NA MESEC KAO STO NEMA PODMORNICE KOJA MOZE DA ODE NA NAJ DUBLJA MESTA U OKEANU NISU JOS TO NAPRAVILI NITI CE NAPRAVITI I TU JE KRAJ PRICAMA.
Zli Kritičar
pre 10 godina
Ovo je teška laž koja je odmah razotkrivena. Na originalnoj stranici gde je postavljena imate analizu u kojoj se potvrđuje da ovo nije Kjubrik, već glumac. Interesantno je da se autori nisu "setili" da u svoj film stave, recimo, suprugu Kjubrika - Krstijanu - koja je i dalje živa i koja bi potvrdila autentičnost snimka.
Lala iz Banata
pre 10 godina
Само је "Мујо ковао коње по - Месецу"....а ови Американци - "Магарце"...!!
Bob
pre 10 godina
Ko vidi da ovaj čovek nije Stanley Kubrick? Samo liči...
MILAN
pre 6 godina
DA SU AMERI OTIŠLI NA MESEC I RUSI BI BRZO ZA NJIMA! MA KAKVI SLETELI NA MESEC