Glumac Bred Pit (58) podigao je veliku prašinu kada se pojavio u suknji na premijeri filma "Bullet Train", ali to nije jedina stvar koja je privukla pažnju javnosti. Radoznali paparaci snimili su da glumac ima okrnjen prednji zub
Bred ovih dana promoviše fim "Bullet Train", a glumac se pojavio u Londonu gde su svi posmatrali njegove prednje zube.
Brad Pitt reveals a chipped tooth on the white carpet for the UK premiere of Bullet Trainhttps://t.co/rCvDn9iLmq— NewsfeedsMedia (@NewsfeedsMedia) July 21, 2022
Glumac je imao ležerni stajling za ovu priliku, pa je obukao crne farmerke sa smeđom majicom koja je imala metalnu kopču na kragni.
Brad Pitt reveals a chipped tooth as he takes to the white carpet for the UK premiere of Bullet Train https://t.co/7UUzeyMthY
— Daily Mail Online (@MailOnline) July 21, 2022
Crne naočare za sunce bile su odličan izbor uz ovu odevnu kombinaciju, tako da je Bred kao i uvek oduševio svojim stajlingom na crvenom tepihu.
Holivudski glumac Bred Pit (58) iznenadio je sve smelim stajlingom na premijeri filma "Bullet train" u Berlinu, jer se pojavio u suknji na crvenom tepihu. Bredove fotografije u suknji obišle su svet, a on je konačno objasnio zašto je odlučio da ne obuče pantalone
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Holivudski glumac Bred Pit (58) iznenadio je sve smelim stajlingom na premijeri filma "Bullet train" u Berlinu, jer se pojavio u suknji na crvenom tepihu. Bredove fotografije u suknji obišle su svet, a on je konačno objasnio zašto je odlučio da ne obuče pantalone
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević otkrio je uživo u programu emisije Kolegijum na Informer TV frapantne podatke o poslovanju jednog od osnivača blokaderskog Proglasa i rušioca države broj jedan, Dragana Bjelogrlića.
Bivši poslanik Vrhovne rade i major OSU Igor Lucenko tvrdi da je Ukrajina više puta izvodila tajne diverzije na teritoriji Belorusije, gađajući relejne stanice koje, prema ukrajinskim navodima, pomažu ruskim dronovima „Geranj“ da lete ka severu Ukrajine.
Grupa blokadera sa Državnog unuiverziteta u Novom Pazaru (DUNP) E. C, J. A, A. B. i E. M, boravila je u Ulcinju u Crnoj Gori na letovanju gde su intenzivno konzumirali narkotike, saznaje Informer.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas novoizgrađeni Jedinstveni dispečerski centar za upravljanje saobraćajem vozova u Beogradu, koji predstavlja sam vrhunac modernizacije srpske železnice. Nakon obilaska ovog monumentalnog projekta, predsednik je odgovarao na pitanja novinara i tom prilikom do srži raskrinkao najnovije laži tajkunskih medija i blokadera.
Predstavnik Višeg javnog tužilaštva u Beogradu izneo je šokantne detalje iz istrage koji potvrđuju da je priča o navodnom zvučnom topu zapravo opasna, unapred montirana i organizovana akcija blokadera.
Predsednica Narodne skupštine Republike Srbije Ana Brnabić objavila je na svom Instagram profilu snimak u kojem je raskrinkala montiranu laž blokadera o navodnoj upotrebi zvučnog topa od strane policije.
Leto za stanovnike severne Zemljine polulopte počelo je danas u 10 časova i 24 minuta, dok će istovremeno za stanovnike južne polulopte početi zima, saopštilo je Astronomsko društvo "Ruđer Bošković".
Uzgoj lubenice u Srbiji može da bude vrlo isplativ i brz način da se dođe do zarade, posebno u odnosu na mnoge druge poljoprivredne kulture, jer u dobrim proizvodnim i tržišnim uslovima zarada može da dostigne i do 10.000 evra po hektaru u jednoj sezoni.
Prijatelji Zorana S. iz sela Šetonje kod Petrovca na Mlavi koji je sinoć oko 21 čas iz vatrenog oružja pucao na svoje roditelje u porodičnoj kući, kada je teško ranio majku, još uvek su u šoku nakon tragičnog događaja. Iako za Zorana imaju samo reči hvale, priznaju da su znali za porodične probleme koje je imao sa roditeljima.
Tri osobe, među njima i petomesečna beba, povređene su u saobraćajnoj nezgodi koja se sinoć oko 23.20 časova dogodila na pristupnom putu ka autoputu, u mestu Bijeli Potok kod Kolašina.
Nikšićka policija podnela je krivične prijave protiv dve osobe zbog sumnje da su pokušali da prevare jednu auto-školu u tom gradu tokom polaganja vozačkog ispita.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Petrovcu na Mlavi uhapsili su Z.orana S. (40) iz okoline ovog mesta, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teško ubistvo u pokušaju.
Ilon Mask poručio je da bi američka vlada, umesto preuzimanja kontrole nad velikim kompanijama za veštačku inteligenciju, trebalo da šalje novac direktno građanima iz državne kase, tvrdeći da dolazak AI i robota neće doneti inflaciju, već borbu protiv deflacije.
Krim je ušao u novu fazu krize posle ukrajinskih udara na naftnu infrastrukturu kod Kerča: prodaja goriva stanovništvu je zaustavljena ili strogo ograničena, pumpe presušuju, a saobraćaj preko ključnih pravaca ka poluostrvu ponovo je pod pritiskom.
Delegacije SAD i Irana, uz posrednike iz Katara i Pakistana, stigle su u Birgenštok kod Lucerna, gde treba da počnu razgovori o iranskom nuklearnom programu, sprovođenju privremenog dogovora i mogućem smirivanju krize u Libanu.
Bivši poslanik Vrhovne rade i major OSU Igor Lucenko tvrdi da je Ukrajina više puta izvodila tajne diverzije na teritoriji Belorusije, gađajući relejne stanice koje, prema ukrajinskim navodima, pomažu ruskim dronovima „Geranj“ da lete ka severu Ukrajine.
Akcioni triler "Citizen Vigilante", u kojem glavnu ulogu tumači Armi Hamer, zabranjen je u Nemačkoj nakon što su nadležni odbili da mu dodele starosnu oznaku, uz obrazloženje da podstiče nasilje prema migrantima, dok pojedini kritičari autora filma, kontroverznog nemačkog reditelja Uvea Bola, optužuju za krajnje desničarske stavove.
Opljačkan je stan modela poznate svetske modne agencije "Elit" u 6. arondismanu Parizu i tom prilikom ukradeni su luksuzni satovi, nakit i drugi predmeti procenjeni na oko 10 miliona evra, saopštio je policijski zvaničnik za Figaro.
Glumac Stanojlo Milinković pojavio se u u sporednim ulogama u našim kultnim filmovima i postao prepoznatljiv po replici "Ne diraj me, zvaću decu! Decooooo!"
Neda Arnerić, jedna od najpoznatijih i najvoljenijih glumica bivše Jugoslavije, ostala je zapamćena ne samo po svom talentu, već i po ulogama koje su uključivale eksplicitne scene u filmovima.
Prsata tiktokerka Kristina Ljumanović, poznatija kao Zlatnalubenica, završila je u kolima Kristijana Golubovića nakon boks meča, pa objavila šokantne snimke!
Pevačica Tamara Danilović osvojila je plaketu "Saša Popović" kao i prvo mesto po odluci stručnog žirija, a malo ko zna da joj je cela porodica muzikalna!
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.