Iako mnoge žene nisu svesne, dovoljne su samo reči da otope i najzamrznutije srce muškarca.
Svi mi znamo da je komunikacija ključ za zdravu i duboku emotivnu vezu. Reči koje koristite mogu imate značajan, ako ne i najveći uticaj na vaš odnos.
Ako želite da vaš partner podeli sa vama apsolutno sve što oseća, onda je vreme da ovo saznate i zadobijete njegovo srce.
Ove tri reči će ga navesti da shvati da ste vi tim i da može u potpunosti da vam veruje.
Razumem
Ili konkretnije: "Razumem šta osećaš" ili "Razumem kroz šta prolaziš". Jedna od najjačih ljudskih potreba jeste razumevanje. Kada vaš partner oseti razumevanje, on se lakše otvara i spremniji je da podeli svoje misli i osećanja sa vama. Bilo da se radi o teškom danu na poslu ili ličnom problemu, izražavanje empatije i razumevanja može učiniti čuda u jačanju veze između vas dvoje. Ovom jednostavnom rečju pokazujete mu da vam je zaista stalo do toga šta oseća.
Foto: Shutterstock
U pravu si
Čak i ako se ne slažete uvek sa onim što on kaže ili radi, priznanje činjenice da razumete njegovu perspektivu i da poštujete njegovo mišljenje može pokazati zrelost i otvorenost u komunikaciji. Reći nekome "u pravu si" ne znači odmah da priznajete da ste pogrešili. U razgovoru možete oboje biti u pravu, a kada to kažete svom partneru, pokazujete mu da poštujete njihovo gledište. Pored toga, ova reč može brzo da okonča svaki spor, a ponekad je poželjno da je koristite za smirenost i harmoniju u vašoj vezi.
Zanima me
Agresivna radoznalost nije poželjna u odnosu s muškarcima. Pitanja poput "imaš li devojku", "kada ste raskinuli“, "zašto ste raskinuli“, "šta želiš od veze“ mogu mu izuzetno teško pasti. Muškarci se plaše ispitivanja i, ako su imali druga neprijatna iskustva, osećaće se ugušenim. Ali magična reč "zanima me" će vam pomoći da uverite svog partnera da ne želite ništa da dobijete od tih informacija, već ste samo otvoreni za njega da podeli iskustvo sa vama. Može vam pomoći na dubljem nivou: "Zanima me zašto si se naljutio ranije kada sam rekla to i to?" Na ovaj način dajete mu prostor u kome može da se oseća bezbedno da izrazi svoja osećanja a da ne oseti da ga osuđujete, prenosi "Your tango".
Jedna žena se požalila jer joj je suprug prigovorio zato što se sunča u bikiniju i po kući hoda u kratkom topu i šortsu, što smeta njegovoj mami koja je došla u posetu.
David Smiedt, stručnjak za ljubavne odnose, identifikovao je četiri uobičajene greške koje muškarci čine tokom seksa i predlaže šta bi trebali raditi umesto toga.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Jedna žena se požalila jer joj je suprug prigovorio zato što se sunča u bikiniju i po kući hoda u kratkom topu i šortsu, što smeta njegovoj mami koja je došla u posetu.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić reagovao je na sramno ćutanje Evrope na veličanje ustaštva, istakavši da se u jednom njenom delu nacizam ponovo normalizuje, dok se prema različitim državama primenjuju dvostruki aršini.
Na društvenoj mreži Iks osvanuo je nov snimak siledžije i blokadera Nikole Đorđioskog (33) iz Užica, koji je u sramnom napadu ogromnom kamenicom pogodio i teško povredio snimatelja Radio-televizije Srbije!
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić reagovao je na sramno ćutanje Evrope na veličanje ustaštva, istakavši da se u jednom njenom delu nacizam ponovo normalizuje, dok se prema različitim državama primenjuju dvostruki aršini.
Pavel Bušujev, rukovodilac Odeljenja za balkanska istraživanja Instituta zemalja ZND, u svojoj kolumni poručuje da je Rpublika Srpska ruski Dombas, a Ratko Mladić ruski heroj!
Mlada Nina Trnavac iz Užica, čiji je jučerašnji govor iz srca ovog grada dirnuo čitavu Srbiju, govorila je ekskluzivno za Informer i otkrila nove detalje terora koji je preživljavala u poslednje dve godine zbog blokadera i to samo zato što otvoreno podržava SNS i politiku predsednika Aleksandra Vučića.
Učesnici prve sezone Exatlona Srbija Radojica Lazić i Anabela Zonai trenutno se nalaze u Dominikani, a javnost najviše zanima da li je njihov odlazak povezan sa drugom sezonom takmičenja.
Reper Gazda Paja pokazaće svoje veštine u najvećem sportskom rijalitiju Exatlonu, a njegova žena Vesna je takođe u sjajnoj formi, pa je suprugu komotno mogla da se pridruži u takmičenju.
Ministarka za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Milica Đurđević Stamenkovski obišla je danas radove na obnovi Čukur česme u Beogradu, jednog od najznačajnijih istorijskih mesta u prestonici, za čiju je obnovu Ministarstvo opredelilo 991.800,00 dinara.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić danas prisustvuje svečanom puštanju u saobraćaj novih 28 kilometara Dunavskog koridora, saobraćajnice koja će doprineti boljoj povezanosti istočne Srbije sa Beogradom.
Novica Elek, koji je sinoć likvidiran u Surčinu, kada je nepoznati napadač pucao u njega nasred ulice, ostao je upamćen u srpskoj javnosti po teškom zločinu koji je počinio pre 10 godina, kada je svojoj supruzi Tijani pucao u noge.
Dva policajca povređena su tokom nesvakidašnje potere za traktoristom u okolini Lebana, koji je, prema nezvaničnim saznanjima, prethodno zaustavljen dok je prevozio ogrevno drvo bez prateće dokumentacije.
Ubistvo vatrogasca S. Č. (48) kojeg je hicima iz pištolja usmrtio šurak B. K. (39), potresla je sve koji su ga poznavali. Za njega, kao i za čitavu njegovu porodicu svi imaju samo reči hvale.
Policija je uhapsila A. I. iz Berana zbog sumnje da je vozilom usmrtio svoje jednogodišnje dete, kao i da je policijskim službenicima dao netačne informacije o okolnostima i načinu na koji je dete stradalo, saopšteno je iz Uprave policije.
U Velikom Gradištu B. K. juče je usred bela dana sa namerom krenuo u porodičnu kuću svoje rođene sestre da poubija sve članove svoje porodice, zbog nerešenih imovinskih odnosa nakon očeve smrti. Komšije i prolaznici u tom trenutku zatečenim prizorom bili su šokirani i preplašeni.
Iran je za svaki novi sukob pripremio novo oružje, tehnologije i taktike koje namerno drži u tajnosti kako bi protivnika iznenadio tek na bojnom polju, tvrdi portparol iranskog Ministarstva odbrane brigadni general Reza Talai-Nik.
Odbijanje Islanđana da obnove pregovore o članstvu u Evropskoj uniji predstavlja novu pobedu predsednika Rusije Vladimira Putina nad Zapadom, ocenio je Ginter Felinger, veliki mrzitelj Srbije i Rusije.
Dvadesetdvogodišnja devojka ubijena je, a još petoro mladih je ranjeno u pucnjavi na rejv žurci u švajcarskom gradu Arauu, dok policija i dalje traga za napadačem ili više njih.
Nova ruska krstareća raketa "Banderolj" postala je ključni deo kampanje koja je gotovo zaustavila komercijalnu plovidbu kroz ukrajinske crnomorske luke, dok je izvoz žita u prvoj polovini avgusta pao oko 75 odsto u odnosu na isti period prošle godine, piše britanski Telegraf.
Sinoć je u Zaječaru počeo tradicionalni rok spektakl, 59.Gitarijada koja se održava u podnožju Kraljevice uz rokere koji su pristigli iz svih gradova Srbije, ali i iz inostranstva.
Bivša rijaliti zvezda Dalila Dragojević progovorila je o sukobu sa Vesnom Rivas i poručila da pevačica ne govori istinu kada kaže da je dobila na sudu.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.