• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: O.Jelić

21.02.2025

19:05

Kratka jakna je prolećni modni hit! Trend koji ste obožavali se vraća na velika vrata (VIDEO)

Shutterstock

Moda i lepota

Kratka jakna je prolećni modni hit! Trend koji ste obožavali se vraća na velika vrata (VIDEO)

Ovog proleća jedan od vodećih trendova su kratke jakne, koje su idealan izbor za prelazni period, a i lako sw kombinuju uz razne stilove.

Kratke jakne biće jedan od vodećih modnih trendova na proleće, donoseći spoj udobnosti, stila i svestranosti.

Ovaj model jakne je osvojio srca ljubitelja mode širom sveta. Idealna je za prelazne vremenske uslove, a istovremeno je moderna i šik. 

Ultra kratke jakne - glavni prolećni trend

Krop jakne dolaze u različitim materijalima, od laganog denima, preko pamuka, do modernih sportskih tkanina, što znači da se mogu nositi u različitim prilikama. Savršene su za opuštene, svakodnevne kombinacije, ali i za večernje izlaske, jer mogu da se ukombinuju sa suknjama, farmerkama ili čak elegantnim pantalonama.

 

 

Ovaj trend se vraća iz prošlih decenija, a posebno je popularan među mladima koji žele da kombinuju retro elemente sa modernim detaljima.

Ovaj trend nije samo za dame jer su kratke jakne postale omiljeni izbor među muškarcima koji žele da unesu dašak kreativnosti u svoju garderobu.

 

 

 

Dakle, ako želite da unapredite svoj prolećni izgled i unesete dašak stila, krop jakna je nezaobilazan komad koji će dominirati modnim ulicama ove sezone.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

Hronika

Gost pratio konobara, pa potegao pištolj! Haos u niškom lokalu
Hronika

Gost pratio konobara, pa potegao pištolj! Haos u niškom lokalu

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Nišu, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Nišu, uhapsili su P. K. (50) iz ovog grada, zbog sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.

03.08.2026

15:58

Planeta

SAD napale Irak! Svet u šoku!
Planeta

SAD napale Irak! Svet u šoku!

Ceo svet je tog 3. avgusta 1990. posmatrao dramu koja se odvijala u Persijskom zalivu: Irak je vojno napao i okupirao Kuvajt, sebi susednu i prebogatu državu koja je bila jedan od glavnih globalnih izvoznika nafte.

03.08.2026

16:01

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Džet set