• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Tanjug

14.06.2018

17:45

TEŽAK SKANDAL! BORISOV "ŠUTNUO" IVANOVA: Premijer Bugarske odbio da se sastane s  predsednikom Makedonije,

Balkan

TEŽAK SKANDAL! BORISOV "ŠUTNUO" IVANOVA: Premijer Bugarske odbio da se sastane s predsednikom Makedonije,

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
RINGISPIL

pre 8 godina

Sanjace makedonci Srbiju i JUgoslaviju NAREDNIH 1000 GODINA.

Macedonian Worior

pre 8 godina

Ma sanjamo mi i mastamo za Carstvo nebesno i itamo po put trnut i tezak , pa Slava Bogu za sve ovo sto nam rade i BOG nek im se smiluje jer neznaju sta rade i nisu svesni i pri ocima slepi da ide SUD STRASNI gde ce se sve suditi ... pozz

caslav

pre 8 godina

E moje makedonče, Priznali ste šiptarima kada su nam otimali kosovo,...zabili ste nam nož u leđa. Sada vam treba pomoć Srbije kada vam ti isti šiptari otimaju pola države a grci vam ni ime ne daju. Mi ćemo svoj narod u makedoniji zaštititi a vas makedonce izgleda nema više ko da štiti. Kod nas se kaže: Onaj ko s đavolom tikve sadili o glavu će mu se razbiti. Nemo sada da kukaš i prizivaš Boga, o ovome ste morali da mislite na vreme....

Deda

pre 8 godina

Ne kakiiinela mali, niko nista nece sanjati. Mi svi pravoslavci is YU vec ,,sanjamo,,. Ajd pozdrav od Skopje

Sun

pre 8 godina

Sanja i Srbija EU ali dzaba kada ste prodali Kosovo..tako da pocisti djubre u svom dvoristu pa tek onda pametuj o drugima ????

Samo tako

pre 8 godina

Budi istrajan predsednice Ivanov. Ne pridruzuj se izdajnicima svog naroda, svoje vere, svog porekla, svoje istorije. Prodali su veru za veceru. Vrlo brzo, na Balkanu ce sve doci na svoje mesto. Znace se kako se ko zove. Kako to da nikome do pre 22-23 godine nije smetao naziv Makedonija, pa kada je Zapad krenuo da konacno osvaja Evropu, smeta? Vrlo uskoro, nece vise da moze. Zivi bilo pa videli.

mirkonee

pre 8 godina

Imali su priliku da se zovu Makedonci u svojoj drzavi koja po istorijskoj odrednici treba da se zove Republika STARA SRBIJA.

Pročitaj celu vest

Politika

Šta se to dešava u "Danas-u"? Protić progovorio o "vladi preko studentske grbače", a drugi tekst izazvao buru zbog Kosova i Metohije (FOTO)
Politika

Šta se to dešava u "Danas-u"? Protić progovorio o "vladi preko studentske grbače", a drugi tekst izazvao buru zbog Kosova i Metohije (FOTO)

U vikend izdanju lista Danas objavljena su dva teksta koja izazivaju burne reakcije javnosti. U autorskoj kolumni Milana St. Protića iznete su oštre ocene na račun dela akademske zajednice, dok je u posebnom tekstu pod naslovom "Vidovdan istine, a ne mitova", autor izneo stav da srpska deca na Kosovu "kao takva nisu među najugroženijima".

27.06.2026

15:45

Društvo

Hronika