Udarno! Nezapamćen teror na Gazimestanu: Kurtijevi specijalci krenuli na Srbe (FOTO/VIDEO)
Gazimestan je i ovog Vidovdana okupio veliki broj Srba koji su došli da obeleže jedan od najvažnijih datuma u srpskoj istoriji, ali je čitav skup protekao uz pojačano prisustvo pripadnika takozvane kosovske policije i iživljavanje naoružane šiptarske bande nad srpskim stanovništvom.
28.06.2026
17:18
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Aleksandar
pre 7 godina
Dajte ljudi , sto se sprdate sa Crnom.Gorom vise. Kakav NATO kakve price. Imaju 2000 vojnika sa sve rezervnim sastavom. Koja vojska !
Branko
pre 7 godina
Ja ne znam dali je ona "CRNJA" ili je "GORA" nego sto je bila, kako to Milogorci kazu: "JADO, JADNA"!!!!????????
Crna Gora
pre 7 godina
Bilo nas je i manje pa nam niko nije mogao ništa. Mi i hrvati smo uvijek živjeli pod krstom a Srbija pod sultanovom vlašću. Sad smo se okrenuli miroljubivoj politici, gađamo samo ruske ciljeve po crnogorskom primorju (na obostrano zadovoljstvo). Ostajte mi zdravi i veseli.
Hoho
pre 7 godina
Verovatno vam se Njegos okrece u grobu.
Stjepan
pre 7 godina
Odista mi postaje i smiješno, a i nekad bih se lijepo izbljuval, kak se ovi neki Crnogorci trude uvući nama Hrvatima u rit. Kaj vi mislite da smo mi budale, da mislimo da vi niste Srbi nego nekaj drugo. Mislite da je povijest samo onih dvjesto kilometara, koliko vam je izlaz na more... (to nije vaša povijest)... Možete se vi pisat kak hoćete, ali za nas ste uvijek bili, a i bit ćete, Srbi, fakat i najratoborniji njihov dio, a sada vidim, u zadnje vrijeme, i najpodmukliji!
Sreto
pre 7 godina
Jesi li ti poludio? Pod kakvim krstom ste zivjeli i kako ste se tada zvali ( kao narod) ? Kolika vam je tada bila teritorija? Hrvate necu da komentarisem, jer si ti pisao u njihovo ime, a ne oni.
djordje
pre 7 godina
Niko vam nij mogao ništa? Zato je VIŠE O POLA VELIKE CRNE GORE MUSLIMANSKO.
nik
pre 7 godina
sta ces onda u srpskim novinama...aj ti nas zaobidji pa lepo komentarisi tamo kod vas il vam brace hrvata...treba vas sve lepo proterati iz Srbije pa se širite u vasoj prciji...dosta ste se širili po kako kazes neprijateljskoj Srbiji...
Pera ždera
pre 7 godina
Crna gora može da učestvuje sa dva do tri dovoljno sposobna čoveka u svemu tome, pošto toliko otprilike i vojske imaju. Ako naljute Ruse, za njihovu vojsku Rusima je dovoljno da pošalju spremačice da ih rasture za dva do tri dana. Bilo bi čojstva i junaštva na sve strane i to od metli, a možda bi im bio dovoljan i praško.
Milo
pre 7 godina
Primili ste i šiptare u koaliciju.živi vi nama bili.jadnici.
Mile
pre 7 godina
Ti si brate lud, ali majke mi.
Lazar
pre 7 godina
Djed ti se sad prevrće u grobu!
tnt
pre 7 godina
Pa onda odlazite iz Srbije , na obostrano zadovoljstvo ! Ili da se besplatno iškolujete, zaposlite preko veze itd. Dno dna ste
Molitva
pre 7 godina
Sačuvaj nas Bože od kuge i Hrvata i od Srbina koji nam glumi brata i od Ruskog prevaranta i od Vizantijskog krivoslavlja za koje nas još lažu da valja i od mržnje koja sve razdvaja i kojoj nema kraja…
Ljubo
pre 7 godina
Proce i ovo doba cirkusa ,sta ce ga zameniti ni Bog jos ne zna ...
Olga
pre 7 godina
Ma ajde. Cuveni ratnik još cuvenije vojske?
kristalno jasno
pre 7 godina
Samo se vi šalite sa milovom vojskom! Pa vi neznate da tih 2000 vojnika(doduše zajedno sa rezervom) može da opkoli kompletnu Rusiju i da se ruska vojska komplet preda zajedno sa oružjem a za svaki slučaj i S500 (da bi se mogla braniti ogromna crnogorska teritorija).EEE...
Branko
pre 7 godina
Pola Milove vojske ne odgovara NATO standardima!!!!!?????? Sad prvo Amwri moraju da im uvale neko oruzje i uzmu im pare, kao i Hrvatima, klasicno sisanje ovaca " NI OVCA NEBI BILA OVCA DA ZNA DA JE OVCA"!!!!!??????
Nešo
pre 7 godina
Niko nezna kada će koja spodoba na vlast i kojim putem će ta spodoba okrenuti oštricu politike. Ali da će naša braća Crnogorci se tako zdušno uklopiti u projekat ,,drang nach osten,, e to nikad nismo očekivali!! Bar da imaju Milogorci ekonomske koristi od tog projekta pa uredu! Nek im je na čast pisaće istorija !!
Branko
pre 7 godina
To je bio Milov domaci zadatak da odradi i " SACUVA SVOJE D*PE OD SUDJENJA ZA KRIMINAL KOJI JE POCINIO"!!!???????
Branko
pre 7 godina
USA taktika je da dovedu na vlast u drzavi ( KRIMINACA VECEG KALIBRA, RATNOG ZLOCINCA ili TERORISTU) onda im zavrcu m*da i ucenjuju dok ne zavrse zadatak po USA interesima !!!?????????????
Marcco
pre 7 godina
Taj Crnogorac što je "posekao Samuraja" je verovatno posekao nekog neduznog seljaka i to s leđa. Zadnji Samuraj Daigo Tokomori je umro 1877 u bitci kod Sirojame. A Rusko-Japanski rat je izbio 1904... dosta, bre, sa tim crnogorskim samo-hvalospevima.
Saradžogla
pre 7 godina
Имају 200 изванредно увежбаних војника за спора дејства у вечерњим часовима.Црногорци ће јурнути на Русију а амери ће мало касније и то ракетлама из даљине док их не на'ватају руски ловци.
Perakaže
pre 7 godina
E, Bogumi, junačine su nema šta ! Do nedavno su završili petu ofnzivu i Sutjesku, umirili Japance da ih neće napasti, sada kreću na ruse. Ratnički narod, nema šta. Ja tebi Vojvoda, ti meni Serdare a sami znamo koja smo g*vna. Crna Gora, vaš krš niko nije ni hteo pa ste mogli da živite kako ste hteli. Da nema droge i cigareta, video bi vaše čojstvo i junaštvo.
nelle
pre 7 godina
E sad, pet vojnika na Kosovo, pet na Rusiju a onih pet da ostane da cuva Crnu Goru. Stvarno jadno...
Stojan
pre 7 godina
Nek pitaju bracu Hrvate kako su se proveli kad su krenuli na Rusiju.
Weber
pre 7 godina
Sve je jasnije sta ce biti. Nato ce napasti rusiju. Rusija ce sve zemlje clanice kazniti atomskim oruzjem. I dozivecemo jos jedan neuspeli napad na rusiju. A to se vidi po tome da ruske fabrike oruzja rade u 4 smene. I to od sebtembra 2013. A 2014 su poceli sukobi u ukraini. Rusija nece dozvoliti kao srbija da joj se otimaju teritorije nekaznjeno. Pa da posle pregovara o otetom kao srbija. A crna gora ce platiti veliku izdajnicku cenu. I to iz srbije ali od rusa. Ako srbija udje u nato ja se momentalno odricem srbskog drzavljanstva. Onda mi to vise nije otadzbina.
zoran
pre 7 godina
E moji milogorci prsli ste vi i vise nego sto sam pislio
Švejk
pre 7 godina
A vi,srbadijo,ne smijete da pošaljete vojsku ni na "svoje" Kosovo. Ček malo,Crnogorci smiju.
Mornar Popaj
pre 7 godina
Nisam verovao da su ovih 2000 ratnika toliko opasni i savremeno opremljeni opasnim (papovkama) krenulo u misiju. E.... gospodine Putine bjezat ce te prema severnom polu kad ovi planinski sarplaninci krenu na vas....... Majko moja mila.......sa kim se ovaj blavor Milo sprda.....