Još samo dva dana! Trobojku od 500 metara nosiće čak 1.000 ljudi - Sve o velikom skupu "Srbija, jedna porodica" u subotu
Veliki vidovdanski skup Srpske napredne stranke "Srbija, jedna porodica", koji će okupiti građane iz svih delova naše zemlje, biće održan u subotu, ispred Doma Narodne skupštine u Beogradu.
25.06.2026
06:50
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
junaci se radjaju
pre 6 godina
Milacicu mlad majore komandante Crne Gore....
Mili
pre 6 godina
ZAKON JE USVOJEN! A sada vi govna genocidna i mitomanska slobodno kukajte i kmečite ko Hrvatima od 95g i Albanicima od vojske Kosova i takse 100% a eto sada i Crnogorcima od Milovog Zakona a posle ćete i kad Makedonija uđe u NATO isto da kukate i kmečite da nam bude užitak slušati ma muzika za uši... Kukalo se i da su srpske sve one otete ikone iz RH i odnešene u Srbiju pa su po poglavlju 23 sve vraćene u RH zajedno sa još 40.000 predmeta(traže da se vrati sveukupno oko 200.000) pa mi nije jasno šta oni čekaju sa HPC... I dalje su glupi Srbi samo "ovce" koje vizantijsko-satanistička i huškačka SPC vodi na klanje od Kosova polja do svetskih ratova i genocida pa eto i dan danas. Nikada se neće opametiti.
usaf
pre 6 godina
Nije to nikakav komandant vec obican razbojnik!Pitam se samo moze li se i u Srbiji mahati zastavama drugih drzava??
SVETSKA SENZACIJA
pre 6 godina
I ZA PRAVOSLAVCE I KATOLIKE!!! Hrvati otkrili da njihov Vodnjan, ima najviše relikvija na svetu od čak 266 svetaca, koji su zajednički i Katoličkoj i Pravoslavnoj crkvi, jer su živeli pre crkvenog raskola 1054. kažu da će ih pretvoriti u svetsku turističku atrakciju kakva je Torinsko platno.... SVJETSKI RARITET Senzacionalno otkriće u Vodnjanu: 'Otvorili smo drvene kutije i pronašli zadivljujuće stvari'
jednostavno pitanje
pre 6 godina
Ako svi znamo da je Jasenovac bio Hitlerov a on je ubijao Jevreje i Rome po celoj Evropi pa kako i ZAŠTO su služeći njemu Ustaše ubijale i Srbe a nisu morali a posle i Branitelji to morali pa i Balije pa i Šiptari pa eto samo da još ne moraju to i Đetići...pa kakav su to Srbi proklet narod ljudi moji ma da li svi Srbi ili možda samo SPC i njeni Četnici i vojvode?
Vlado
pre 6 godina
U vezi ove "galame", na Pinku sam video i čuo i ovo: "... policija Crne Gore je prilikom pretresa pronašla i privremeno oduzela oružje u ilegalnom posedu - pušku i dva pištolja, odredjenu količinu municije, sredstava komunikacije i druge stvari i predmete." Šta to znači? Da li te "patriote" imaju pravo da drže nelegalno oružje? Sa druge strane po važećim zakonima države Srbije to predstavlja KRIVIČNO DELO! Danas Stefanovi kaže: "U 2019. godini uništeno je 15.430 komada oružja, što Srbiju svrstava u apsolutne lidere u regionu. Takođe, podneto je 1.411 krivičnih prijava protiv 1.463 osobe od kojih je oduzeto 1.680 komada oružja, 30.960 komada municije, 133 komada minsko-eksplozivnih sredstava, 47 kilograma eksploziva i dva ručna raketna bacača". Znači li to da kad mi oduzimamo ilegalno oružje je u redu a kada to rade u Crnoj Gori, onda nije?! Dosta sa tim dvojnim aršinima, krivično delo je svugde krivično delo, pa makar to bio i nekakav "PATRIOTA"!
Dragi
pre 6 godina
Još si ti zelen za Mila. Još će proteći mnogo, mnogo Morače, prije nego Milo ode. Mila Đukanovića može srušiti samo rat. Građanski rat. Mirnim putem ne...ne postoji ta politička figura ili opozicija koja je sposobna da ga pobjedi ili sruši.
Nemanja
pre 6 godina
Ajmo svi SLOZNO I ZAJEDNO !!!