• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Sputnjik/Informer

29.09.2020

19:12

MAKEDONIJO, IMA LI TE?! ALBANCI PRISVOJILI I KANJON LEŠNICE, BUGARI OTIMAJU ISTORIJU, NE DAJU U EU! Na udaru su i Srbija i njena istorija ... OVO SE MORA ZAUSTAVITI!

Balkan

MAKEDONIJO, IMA LI TE?! ALBANCI PRISVOJILI I KANJON LEŠNICE, BUGARI OTIMAJU ISTORIJU, NE DAJU U EU! Na udaru su i Srbija i njena istorija ... OVO SE MORA ZAUSTAVITI!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Vasa

pre 5 godina

Pa Edi Rama je povukao sliku, izvinio se javno jer i u Albaniji postoji mesto sa istim imenom kao u Makedoniji i to ga je dovelo u zabunu... a makedonske "kvazi-patriote" odma skocile kao da ih je neko iglom u dup... ubo....

Dragan

pre 5 godina

"Dusmanin ce ojacati samo s onim sta sam ostavis iza sebe"-stara rimska poslovica, Gospodo i braco Srbi, nema potrebe da se sad nesto cudimo i zevamo u prazno. Svi oko nas su vec naucili da se Srbi razbacuju i iza sebe ostavljaju na izvolite, pa sto ljudi ne bi uzimali. Ostavili smo jezik i pismo hrvatima i muslimanima, , ostavili smo i Solun i Makedoniju i Maribor i 1/3 danasnje Bugarske i 1/4 danasnje Madjarske ..pa i sam Nikola Tesla je pocepao Vestinghausa ugovor o 1kW/h za dolar(umesto da je bar uzeo CENT) pa je umro u hotelskoj sobici kao siromah,..da ne nabrajam dalje sve SARSKE "OSTAVSTINE",..ili nase AMNEZIJE. Naravno da je kod Srba sve na "svedskom stolu" i na izvol'te,..pa sto se ljudi ne bi posluzivali?! Nije do njih, DO NAS JE. A doci ce vreme kada ce nam opet pokucati na nasa vrata da ih i zastitimo i odbranimo,..a Srebi ce opet biti AMNEZIJA. Sve smo zasluzili i to visestruko

Liber

pre 5 godina

ima i neke istine u tome, s obzirom da su srpski carevi i kraljevi upravljali i oblastima u kojima su ziveli preci albanaca.tako da mogu reci i da su oni bili deo nekad slavnih srpskih drzava

Peca

pre 5 godina

Pa ko je nama kriv sto za ministre prosvete stavljamo ljude koji se stide Srpske istorije pa nedozvoljavaju da mi ucimo nasu decu da je srbija u priridnim granicama od Rijeke do Dracs ,od Beograda do Soluna i od Virovitice do ploca. Moje poreklo je od Splita i moji pretci su posedovali grad Klis iznad Splita na Biokovu.

Pročitaj celu vest

Politika

Društvo

Hronika