Milanoviću proradili srpski geni: Da li je moguće da je ovo izjavio? Ustaše mu neće oprostiti
Predsednik Republike Hrvatske Zoran Milanović poručio je u ponedeljak na obeležavanju Dana antifašističke borbe u Brezovici da je antifašistički pokret neodvojiv od hrvatske istorije i da bez učešća hrvatskih Srba ustanak iz 1941. ne bi prerastao u širi narodnooslobodilački pokret.
22.06.2026
14:15
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
amadeus
pre 5 godina
Zaigrala mečka i pred crnogorska vrata. Šta će sad???
Bata koja
pre 5 godina
Ispade Milo jos i dobar, kad je znao da drzi shiptare na uzdi, nisu smeli ni da zucnu.... a evo sad posle, " necemo Mila" , "milo otima crkve", e sada ce i albanci da otmu deo zemlje ko sto su oteli Kosovo.... ispade nasi srbi se bunili da albanci dobiju.... e jbm ti vakav narod, glup ko cuskija.....
Vlado
pre 5 godina
Čekaj a šta je tu sporno? Sve ovo a i mnogo više, treba da imaju i Srbi.
DRAGAN
pre 5 godina
NE mogu da verujem da Srbi Crnogorci Makedonci jos nisu svatili da se stvara velika Albanija na Balkanu uz pomoc Amerike Engleske Nemacke Francuske Hrvatcke Austrije, alo probudite se oni ce posle pokatoliciti Albance to vec rade na Kosovo.
Marcco
pre 5 godina
Decentralizacija vlasti u Crnoj Gori? Sa 600 000 stanovnika bi to značilo, prenos vlasti sa opštinske vlasti, na mesne zajednice?
KIR SRBIN
pre 5 godina
Све што шиптари траже потпуно је функционисало под Милом, оставите се спрдње и лажите тупамаросе који незнају ништа о овим захтевима. Ово што пишете мило је већ испунио: укинуо границу са аљбанијом, па шиптари слободно играју фудбалски турнир на бившим караулам ВЈ на Подстегвашу и Сукобин. Солана није ни дирнута, магистрални пут ће сигурно ићи преко територије Општине Улцињ (јер друго нема куд сем преко Скадарског језера или врлети уз Скадарско језеро, што се никоме не исплати за градњу), а на телевизији се шиптари не скидају са дневног програма. А што се пропорционалног учешћа у власти тиче, тамо где су већина ретко који да није шиптар, а у влади и скупштини су ведрили и облачили последњих 25 година. Не лапрдајте него будите озбиљне новине, а не гештетнер агитпроп новине. Знам да вам пад мила изазива језу као и вашем великом штрумфу, али такоје шта ћеш, свачије дође и прође, а ђе ће те ви када ваше прође јебем ли га. Можда мислите да ћете као пинк да се леофортујете за сат времена, али жао ми је више неће моћи. Поздрав од стварног и правог Србина монтенигерско-шиптарско-усташко-комуњарским наследницима.