• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

28.12.2020

07:07 >> 08:28

JAK ZEMLJOTRES POGODIO OKOLINU ZAGREBA! Treslo se i u Beogradu i Novom Sadu

Balkan

JAK ZEMLJOTRES POGODIO OKOLINU ZAGREBA! Treslo se i u Beogradu i Novom Sadu

Oko 6 časova i 35 minuta, Hrvatsku je pogodio zemljotres, sa epicentrom 50 kilometara od Zagreba, piše Index

Jak zemljotres koji je jutros u 6.28 pogodio Hrvatsku osetio se i u Sisku, a veliki broj građana je u strahu od novih potresa istrčao na ulice.

Zasad nije poznato kolika je šteta, prenosi Hina.

U celom gradu su se oglasili alarmi na automobilima, a prema prvim informacijama, zemljotres je u stanovima pričinio znatnu štetu.

 

Jak zemljotres koji je rano jutros pogodio Hrvatsku osetio se i u nekim delovima Srbije kao blago podrhtavanje tla, rečeno je jutros Tanjugu u Republičkom seizmološkom zavodu.

Blago podrhtavanje tla osetilo se u Novom Sadu, Bačkoj Palanci i Novom Beogradu.


 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Oglasile se "Srbijavode": Bezbednost građana ne sme biti predmet političkih i medijskih manipulacija (FOTO)
Politika

Oglasile se "Srbijavode": Bezbednost građana ne sme biti predmet političkih i medijskih manipulacija (FOTO)

"Srbijavode" d.o.o. oglasilo se saopštenjem u kojem još jednom upozoravaju javnost da "manja, dobro poznata grupa lica, koja deluje kroz udruženja "Za naš kej" i srodne inicijative, već duži vremenski period organizovano ometa izvođenje radova na rekonstrukciji savskog nasipa, koji se realizuju radi jačanja sistema zaštite od poplava i bezbednosti građana Novog Beograda i Surčina".

05.08.2026

12:57

Društvo

Hronika

Zabava

Magazin

Džet set