• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/Avaz.ba

03.01.2021

13:40

SVI SU PREKJUČE URONILI U TUGU! Mirela, koja je stradala sa prijateljima na dočeku Nove godine, ispraćena na večni počinak!

Balkan

SVI SU PREKJUČE URONILI U TUGU! Mirela, koja je stradala sa prijateljima na dočeku Nove godine, ispraćena na večni počinak!

I nebo je plakalo za njom!

Od Mirele Rezo, porodica, prijatelji i sugrađani, oprostili su se dana u podne.

Sahrani su prisustvovale stotine ljud, ali na groblju je vladala bolna tišina. Opelo je predvodio Željko Majić, generalni vikar Mostarske biskupije.  

 

 

Svešenik koji je prevodio obred je rekao "da smo prekjuče svi uronili u tugu". Bogu se svidelo, naveo je, da pozove mlade duše, da ubere najlepše cvetove Hercegovine i premjesti ih u svoj nebeski vrt.

 
Odgovore zašto, nikada nećemo dobiti

U novogodišnjoj noći u strašnoj tragediji u Tribistovu u opšini Posušje usled gušenja plinom u vikendici smrtno su stradali: Ivan Miličević, Stipe Romić, Mirela Rezo, Žana Pavković, Mia Soldo, Stipe Pavković, Marija Pavković i Stjepan Jukić.

 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Exatlon

Društvo

Hronika

Nova vrsta kriminalaca vreba iz "senke": Ne treba im oružje, ovo im je dovoljno (FOTO/VIDEO)
Hronika

Nova vrsta kriminalaca vreba iz "senke": Ne treba im oružje, ovo im je dovoljno (FOTO/VIDEO)

Sajber kriminal uglavnom nije rezervisan za velike kriminalne mreže, češće su počinioci krivičnog dela " slobodni strelci". Dovoljan je računar, pristup internetu i znanje da se iskoriste slabosti informacionih sistema, upozorava kriminolog Ratomir Antonović, pa da iz svog stana kriminalac pokrene napad, ukrade podatke i pokuša da ih unovči. Ipak, povremeno se javljaju i počinioci u manjim grupama, a onda je to izazov za istražitelje.

29.08.2026

08:00

Zabava

Magazin

Džet set