Knežević najavio političku bombu: Pomenuo i Spajića - sledi potres u Vladi Crne Gore
Lider Demokratske narodne partije Crne Gore Milan Knežević najavio je da će za 15, 20 dana objaviti dokument nakon kojeg će se videti da li Milojko Spajić može da ostane na poziciji premijera.
09.08.2026
08:05
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
token
pre 5 godina
Koliko mrze istok to se zna, a zapad njihov bog i veciti prijatelj pa dje su oni sad vama da pomognu! Hrvati su birali zapad, a ne bracu!
Glas
pre 5 godina
A Ruska ambasada izgleda da je pod konjem na Trgu Bana Jelačića?Dal' imaju šator ili kamper tamo?
Milutin Vranjski
pre 5 godina
Pućanstvo, zapevajte složno: DANKE DEUTCHLAND!
Andrija
pre 5 godina
Evo vam sad k..... trazite od svojih gazda iz EU.