• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: informer.rs/novosti.rs

03.04.2021

10:28

KOMITE UCENILE KRIVOKAPIĆA SREBRENICOM, IZLAZE NA ULICE! Milovi puleni najavljuju novi haos u Crnoj Gori!

Balkan

KOMITE UCENILE KRIVOKAPIĆA SREBRENICOM, IZLAZE NA ULICE! Milovi puleni najavljuju novi haos u Crnoj Gori!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Veselin

pre 5 godina

Najbolje je slušati ove nepismene jeli Srebrenica u Crnoj Gori kakve veze ima mo sa Srebrenicom. Prema tome dosta je mijesanja baba i zaba. Bavimo se mi našom državom a ne srebrenicom gde ima uzrok i posledica

Krivokapić

pre 5 godina

pravi gresku koja ce mu se razbiti o glavu... zlatno pravilo je da se "grogi bokser" dotuce a ne da mu se daje vremena na pretek da se oporavi....

milankukic

pre 5 godina

komiti su pravi krimosi jer oni negiraju vitestvo crnogoraca sto nekazu da su komiti granatirali Dubrovnik jer je to radio njihov idejni vođa Milo

Bane

pre 5 godina

Naprotiv, crnogorci su uvek bili fašisti. Antifašisti su Srbi iz Crne Gore. Najbolje da taj šljam odvede šljam iz Srbije u milogoru, a ne da ističu svoj nacizam tamo gde ih ne pitaju.

Milutin Vranjski

pre 5 godina

Prvo, nisu to nikakve komite - to su crnogorske ustaše sa šahovnicama. Drugo, komite su preteče četničkog pokreta, čiji je komadant bio Kosta Pećanac. Treće, Lkvidacijom Koste Pećanca 1942. godine od strane pukovnika Dragoljuba MIhajlovića, dolazi do spajanja Jugoslovenske Vojske u Otadžbini (JOV) i Četničkog pokreta pod komandom Đenerala Dragoljuba Mihalovića (Đenerala Draže). I za kraj, nikada crnogorci nisu bili komite a ne daj bože četnici, uvek su bili ustaše i komunisti; Srbi u crnoj gori uvek su bili uz i za četnički pokret. Naravno, u Srebrenici nikada nije počenjen nikakav genocid a dokaz tome je smv. Haški Tribunal koji nikad anikome nije doneo nikakvu presudu zbog tzv. Srebrenice (čitaj Potočara) . Srebrenica je bio i osta alibi i jeftina fiksacija zapadnoj alijansi za genocid koji je počinjen nad Srbima!

đe mu bi pamet

pre 5 godina

Đe mu bi pamet da pametuje o nečemu ako ne zna ko će njemu jadu dokazivat jel bio genocid jal nije. Cijelom pametnom svjetu je dokazano, a on hoće njemu posebno. Tako sad se vrni u advokate.

Duki

pre 5 godina

Nemati posla snjima,zabraniti skolovanje,lecenje,zatvoriti granice,nema drugs.

Pročitaj celu vest

Politika

Društvo

Hronika