• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Tanjug

20.04.2021

16:38

BAKIRE, JE L` TO PRETIŠ NA RAMAZAN? Izetbegović: Neću reći da neće biti rata! Pre bih umro nego da genocidaši vladaju BiH!

Balkan

BAKIRE, JE L` TO PRETIŠ NA RAMAZAN? Izetbegović: Neću reći da neće biti rata! Pre bih umro nego da genocidaši vladaju BiH!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Mito

pre 5 godina

Da nije Ramazan, rekao bih Bakru, šta je k......a i ono što je karakterna osobina, a ne ženski polni organ

Miroslav

pre 5 godina

Pa federacijom vladaju "genocidaši" ako nisi znao to su bivši mudžahedini koji su hteli da istrebe Srbe sa vekovnih ognjišta! Al i ti si manje više Srbin samo teško ti da priznaš:)

dada

pre 5 godina

tvoj babo i ti ste izvrsili i vrsite genocid muslimana a HRISCANE NECETE VISE NIKADA..BAGRO SVJETSKA

Sumadinac

pre 5 godina

Bakire samo kreni čekamo budi siguran ovog puta ti ni EU a kamoli Amerika pomoći a nece ni Turci pa ćemo videti kuda dalje.

Sejad

pre 5 godina

Ovom Bakiru je hitno potreban psyhiater. Oprostite mu jer nezna sta govori.

NEKO IZ MASE

pre 5 godina

бакире не само да си луђи од свог оца, него си и већа битанга. Па зар федерацијом бх не владају геноцидаши?

Milan

pre 5 godina

Pa onda bolje umri danas nego sto huskas ljude na rat

petar

pre 5 godina

Ovaj je defonitivno, budala. Da li stvarno misli da će neko umesto njega da šalje decu u rat? Da li misli da će to Erdogan, možda? Turcima je ionako dosta ratovanja po okolnim zemljama, tako da ne računa na tu kartu.SERONA ZAMISLIO DA JE NEKO MNOGO BITAN U BOSNI PA SAMO SIKĆE.

Baki

pre 5 godina

Kako ga nije sramota na ramazan laže . Gde će mu duša u pakao zna se . Prvi će pobeći glavom bez obzira .

Pročitaj celu vest

Politika

TV

Specijalno izdanje Dnevnika zapadne Srbije koje se ne propušta
Live TV

Specijalno izdanje Dnevnika zapadne Srbije koje se ne propušta

Danas tačno u 17 časova, u programu Dnevnika Zapadne Srbije, gledaoci će imati priliku da prate specijalno, dvosatno izdanje posvećeno otvaranju Moravskog koridora - saobraćajnice koja menja lice ovog dela Srbije i otvara novo poglavlje razvoja, povezivanja i investicija.

25.06.2026

09:55

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika