"EU nam nije pomogla, ali Srbija jeste!" Vučić i Babiš poslali moćnu poruku zajedništva: To se nikad ne zaboravlja (FOTO/VIDEO)
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas s predsednikom Vlade Češke Republike Andrejem Babišem, koji boravi u dvodnevnoj zvaničnoj poseti. Nakon sastanka usledile su izjave za medije.
23.07.2026
08:00 >> 14:10
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Fedja
pre 5 godina
I tako je Crna Gora otvorila jos jednu stranicu satanizacije srpskog narada. Najlepsi poziv za letovanje na crnogorskom primorju.
Perica
pre 5 godina
Budalaštine za sve pare! Niti oni znaju šta je genocid niti znaju šta rade u parlamentu dok im država propada. A da genocida nije bilo , nije ga bilo,jasno i glasno!
Joyce
pre 5 godina
Ma ljudi javna je tajna, da je Srbin - Srbinu, Šiptar. Za dvadeset godina od danas ukoliko se situacija ne promeni, Crna Gora će biti bez Srba i Crnogoraca. Ostaće samo Albanci, Bošnjaci i Hrvati...