Narod na nogama u Oplanićima! Vučić dočekan ovacijama, orilo se "Aco, Srbine" - Vučićević: Blokaderi ovo nikada neće pobediti!
Selo Oplanići, u okolini Kraljeva, danas je centar najjače podrške politici Srpske napredne stranke, narodske volje i borbe za državu Srbiju.
26.06.2026
17:56 >> 21:14
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Bane
pre 5 godina
Crnogorci su uvek bednici. Pogane poturice.
Dragi
pre 5 godina
Ne, ne i ne. Grešite gospodine Bane...bednici su oni koji su na vlast doveli Abazovića i Krivokapića. A ko su oni? Andrija Mandić, Milan Knežević i Amfilohije Radović. A šta su oni? Srbi, gospodine Bane. Srbi...
Milan
pre 5 godina
Ja kažem da ti koji podržavaju svojim prisustvom monstruozne zločine Hrvata nisu bednici već monstrumi. Da rođaci, vi koji to podržavate ste monstrumi.
mitta
pre 5 godina
DA SI DRAGI NISI ,DA SI NEUMIVEN,JESI,NEOTESAN,JESI I JOS MNOGO TOGA...OD TEBE JEDINO OCEKUJEMO DA SE VRATIS U TVOJE MEDJEDJE I KATUNE.. NAPUSTI SRBIJU...
Mapko
pre 5 godina
"Andrija Mandić, Milan Knežević i Amfilohije Radović", su pristali da dodju na vlast Abazovic i Krivokapic, jel nije bila druga opcija. Sta je trebalo da se radi da DPS i etno-manjinske stranke ostanu na vlast ? Znaci kako god okrenemo, Srbi su krivi, kako ti nije sramota i blan "Dragi", pa koje ti nebulozne price nam ovde prosipas.
Zoran
pre 5 godina
A ja se pitam? Sto nemoze nasa Srpska vlada na fin lukav nacin da ih oduvaju vec jednom.Ako neznaju onda porucujem da citaju Despot od Niccolò Machiavelli to trebaju svih u Srpsku vlast da procitaju pa ondak ce da kazu aha!!!!! (2 i vec jednom da ociste Montenegrinski kadar iz Srbije stvarno ljudi jel Srbija ozbiljna zemlja ili neka stala gde svi mogu da radu sta god hocu dosta vise bre!!!!!!
marina
pre 5 godina
Slazem se. za nauk trebali smo ih ostaviti posle potresa u onom njihovom kamenjaru gde i pripadaju a ne mi da ih dizemo iz blata i podizemo krovove nad njihovim glavama. dosta smo mi placali
Realno
pre 5 godina
Nisu ljudi poblegli zbog Dritana, vec Milosevica. Ovaj egzodus je delo dogovora Milosevica i Tudjmana. Red bio bio da Dacic, Vucic i Vulin budu u prvim redovima, kao najblizi saradnici.
Marina
pre 5 godina
Zato moje noge vec mnogo godina nece da kroce na tlo Crne Gore i Hrvatske.
dane
pre 5 godina
Interesantno da su oni koji ne misle kao mi bednici.Ostajemo sami.Na kraju smo mi u stvari najveći bednici.
Milan63
pre 5 godina
Abazovićev odgovor najbolje objašnjava šta je danas Vlada Crne Gore. Dakle, to je vlada koja nastavlja tamo gde je stao Milo Đukanović, vlada kontinuiteta, a ne diskontinuiteta. Pa, mislim da je bolje da se DF i srpski narod oproste od te i takve vlasti, pa neka Abazović i Bečić prave sa DPS-om koaliciju. To je poštenije nego da se na silu održava ova neprirodna koalicija, sa Krivokapićem na čelu, koja je pogazila sva predizborna obećanja. Pogledajte samo šta je Krivokapić saopštio patrijarhu SPC Porfiriju. Bedno i sramno. Predlažem Mandiću, Kneževiću, Medojeviću i Milačiću da izglasaju nepoverenje antisrpskoj i neuspešnoj vladi Zdravka Krivokapića.
Vns
pre 5 godina
Samo da vas podsetim,dotičnog ste do neba uzdisali kada je podržao Krivokapića....pa šta se sada desilo??? 'ajde setite se kako ste ga veličali....
Zoran
pre 5 godina
Kako ja vidim ovih Montenegrini stvarno vodu lukavu Dubrovacku politiku prema Srpskom narodu i same Srbije daj te vec jednom upametise predsednice Vucicu ocistite taj Montenegrinski kadar iz Srbije poci iz politicari i kriminalci dosta vise bre
Oluja 1995
pre 5 godina
Hrvatska kupuje 12 francuskih Rafala,oni će čuvati nebo i iznad našega saveznika Crne Gore.Nekome će biti potrebni respiratori.... nabavljeni na crno!????????
Milan63
pre 5 godina
Ujka, ajde uzmi neku terapiju da se smiriš.
Mauser
pre 5 godina
Bojim se da će im nedostajati respiratora
Sumadinac
pre 5 godina
Ajde sad Vucicu ugostiga kad doce u Srbiju kao i oni nas..
Iza ograde
pre 5 godina
Pa kad niste potpisali Z4 na vrijeme..
lokman
pre 5 godina
rps je postojala isto kao rs.rs holbruk spasio traktorijade a alija postao nekrsteni kum rs svojim potpisom.nazalost rsk ameri pustili niz vodu i traktorijada zavrsila u bosni.sebiji.kosovu.opet su naj.ebali ovi sa kosova jer opet traktorijada.
TADIJA ZEMUN
pre 5 godina
ali to su sve crnogorci,a od njih je sve za ocekivati,jer jednostavno to je rodjenjem banda i bagra najvece vrste,naravno da ih sve redom treba proterati iz SRBIJE,al nema u vlasti nikog da to pokrene,a princip je jednostavan,prvo ukinuti dvojna drzavljanstva,podici porez na nekretnine za crnogorce u SRBIJI,bar na 50% u pocetku,pa svake sledece godine dizati za bar 20%,a da pri tom nemoze nikom da prepise nekretninu,pa cak ni svojoj deca,ako su nedaj boze rodjena u SRBIJI,ujedno ih sve redom otpustati sa radnih mesta,koja su na budzetu republike SRBIJE,to sve uraditi za najvise 10-15 dana,doneti LEX SPECIALIS i stvar gotova,pri tom crnogorcima dozvoliti boravak u SRBIJI na ne vise od 15 dana(mozda i krace),a da izmedju dva boravka u SRBIJI mora da prodje bar 6 meseci,to za pocetak,a posle bi videli,ako neki kojim slucajem ostane !!!!!!!!!
zmalekov
pre 5 godina
Bedno, da ne može biti bednije! Možda da uzmete i PAP-ovke, ili još efikasnije CYKLON-B, jer tih ljudi u Srbiji ima nekoliko stotina hiljada! Stid me je što u Zemunu ima takvih kao ti.
TADIJA ZEMUN
pre 5 godina
ali to su sve crnogorci,a od njih je sve za ocekivati,jer jednostavno to je rodjenjem banda i bagra najvece vrste,naravno da ih sve redom treba proterati iz SRBIJE,al nema u vlasti nikog da to pokrene,a princip je jednostavan,prvo ukinuti dvojna drzavljanstva,podici porez na nekretnine za crnogorce u SRBIJI,bar na 50% u pocetku,pa svake sledece godine dizati za bar 20%,a da pri tom nemoze nikom da prepise nekretninu,pa cak ni svojoj deca,ako su nedaj boze rodjena u SRBIJI,ujedno ih sve redom otpustati sa radnih mesta,koja su na budzetu republike SRBIJE,to sve uraditi za najvise 10-15 dana,doneti LEX SPECIALIS i stvar gotova,pri tom crnogorcima dozvoliti boravak u SRBIJI na ne vise od 15 dana(mozda i krace),a da izmedju dva boravka u SRBIJI mora da prodje bar 6 meseci,to za pocetak,a posle bi videli,ako neki kojim slucajem ostane !!!!!!!!!