(VIDEO) Trampova objava rata frapirala ceo svet! "Od osnivanja Amerike, ovo je najgore..." Bela kuća kreće u totalni obračun
Predsednik SAD Donald Tramp krenuo je u otvoreni ideološki obračun sa komunizmom, poručujući da su komunisti „bezbožnici“ i da predstavljaju najveću pretnju Sjedinjenim Državama od osnivanja zemlje.
27.06.2026
07:40
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
zoran
pre 4 godine
Rekoh, nisu Srbi za more...u pravu je Dragan, ostajte ovde, ne brukajte se.
srdjan
pre 4 godine
odes u grcku, zalegnes ispod slamnenog suncobrana, donesu ti vodu kao pozdrav.. narucis pice i uzivas...doduse ja sam uvek imao dve tri ture na dan ali me nikad niko nije terao da pijem...pa da odgovorim konoboaru na pitanje DJE TO IMA...... u grckoj
Serdar
pre 4 godine
Svako ide dje hoce i dje
Pitanje
pre 4 godine
Hajde ne lazi.
Serdar
pre 4 godine
Svako ide dje mu odgovara,nego ste previše utripovali od realiti programa pa ste i sami poceli da se ponašate kao Kulicke,mani te se ljudi coravog posla i ovog prepucavanja gdje je cija kokoska smijala jaje.
Marti
pre 4 godine
Ti prijatelju malo bez veze pricas. Prvo ako 6-7 ljudi sedi sa jednim narucenim picem - tesko da bi Grci to dozvolili, ili ti nikada u Grckoj nisi bio. Ja sam bio svedok kada Grk isteruje zenu sa lezaljke. Izmedju dva tri pica po osobi i jednog za 6 osoba - veeelika razlika. Ima u CG naravno svakakvih konobara i vlasnika, ali bogme i svakakvih gostiju.
Ja
pre 4 godine
Svako normalan je i znao da je ovo istina. Paradajz turisti bi da sede u kaficu a da se posluzuju iz svoje torbe. Uzas, uzas, uzas.
Nn
pre 4 godine
Pa stvarno , gde to ima da nosi svoje sokove a sedi u kafani??!!! Ako ga izbacio, TREBAO je ranije!!!
Millle
pre 4 godine
To je sad njegova verzija, a istina je verovatno na sredini. Nisam bio u CG od 2002. niti ću, a kome se dešavaju ovakve stvari, i neka. Samo Grčka!!!
Rajko
pre 4 godine
Bravo konobaru. Trebao si ga j*bati jer je on došao kod tebe a ne ti kod njega. Uostalom ko ga je terao da dodje.
Muzafer
pre 4 godine
Kad neki od tvojih dođe kardiohirurgu da mu uzvrati posetu nemoj da pominju da ste u srodstvu. Neka kažu da su iz suparničkog klana.
Goran
pre 4 godine
E moji Srbi, idete na odmor sa samo 1 evro.....wow!
Baranin
pre 4 godine
Neka ga je izbacio i trebao je naglavačke pa doktore tamo dje si naviko za €1 ljetuj na Adi ili Savi. Još kao doktor i izabrao sutomore za ljetovanje, zamisli tu stipsu od čovjeka.
Baki
pre 4 godine
Bravo@Muzafer, sad kad kod kardiohrurga dođu CG Orci, nemoj da se brukaju kao paradajz pacijenti.
Milenko
pre 4 godine
Oni se sprdaju sa nama,kao paradajz turisti, hteli bi da daju paradajz uslugu a da zaradjuju kao na Azurnoj obali. Pri tom nam šalju paradajz studente i pacijente, jedino su kriminalci puni para.
maks
pre 4 godine
Niste dobrodošli NIGDJE i pomirite se s tim. Što prije to shvatite to bolje za vas. Da nebi bilo teških trauma i razočarenja. Držite se svoje morave i ade ciganlije i ne napuštajte svoj pašaluk. NISTE DOBRODOŠLI.
LAKI
pre 4 godine
Koји ће те мој у монтенегру, нека вас малтретирају. Мало је што их хранимо овде у Србији, трпимо њихова малтретирања, почев од криминалаца, до "руководилаца" , стриковога стрика стрико и кумовога кума кум. Дајемо им функције које ничим нису заслужили, него певају по својим јазбинама у Ловћенцу и у Врбасу као ће нас "стићи њихова рука и у Србији" (ваљда усташка. комуњарска. чија ли?, као данас није стизала последњих осмадесет година), него сада трпимо и њихово одређивање колико ћемо чега да попијемо и поједемо, и колико је минимум који мора да платимо. Мислим да је време да сјашу Сека Бојовић, Душан Драшковић, Мирјана Драшковић, Нешо Николић, Драган Мрваљевић, Ненад Стевовић и остала багра коју штити и дебело плаћа што милова УДБ-а у монтенегро што наша БИА, ваљда очекујући неке "информације"? А именовани овде у Србији набијају џепове и гузице и смеју нам се у лице. Наравно знам да ово нећете објавити јер су поменута имена, а и код вас, две трећине редакције као воле Србију, а кад се докопају монтенегра креће невиђена пљувачина по свему што је Српско, које монтенегринима служи као оправдање за ударе по Србији (ево шта мисле црногорци о Србији и како се "муче"!). Велики поздрав! Чуди ме да Ви овакве чланке објављујете. Када ће да крене стварна борба против криминала, првенствено монтенегро криминала и мафије? Када ће да нас Србе у борби против криминала престати да саветују они који су обезбедили, домовницу, путовницу и монтенигерску и шиптарску одступницу?
Komentator
pre 4 godine
Ima i kod nas Cigani u Srbiju.
Luka
pre 4 godine
Lepo je konobar objasnio. Naši turisti zaista preteruju u bezobrazluku. U Grčkoj spremaju zimnicu, pa sada Grci naplaćuju svaki kw prekoračen. Ako nemaš novca, letuješ u Srbiji. Ali i kod nas, ne možeš da dođeš u kafić ili restoran i naručiš piće za jednog. Na bazenima je zabranjeno izlaziti iz bazena iunositi hranu i piće, već sesve kupuje na bazenu. Koja je svrha onda restorana i kafića?