"Teodora, možete li vi to?": Vučić zastao kada je video ko upravlja moćnim raketnim sistemom - Ovo ga je oduševilo (VIDEO)
Predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću danas je na vojnom aerodromu u Batajnici prikazano moćno oružje kojim raspolaže Vojska Srbije, a posebnu pažnju mu je u jednom trenutku privuklo to što moćnim raketnim sistemom kratkog dometa "Mistral" upravlja jedna devojka.
28.06.2026
15:30
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Bane
pre 4 godine
Ima li još crnogorsko-ustaško-šiptarskog šljama u Srbiji? Dokle?
Mili
pre 4 godine
Nema jačeg oružja u ovom delu sveta od pokliča za dom spremni i Tomsonovih Čavoglava, a ovo drugo oružje može da se kupi...srpski ratni poklič je za dom beži...
Hak
pre 4 godine
Dokle bude četnika ,bude i ostalih.
Goran
pre 4 godine
Kada pogledam ovu sliku sa siptarskim zastavama crne gore i krsevima od auta u koloni onda se pitam sta je ovo siptarsko djubre djukanovic donjeo dobro ovim crnogorcima osim bede, svadja i propale banana drzave koja je duboko potonula u korupciju i kriminal a milo se vozi najskupljim automobilima i opet je ovim kretenima koji se voze krsevima milo po ukusu. koliko ovim ljudima fali mozga. pa valjda bi se pitali kako to oni sebi ne mogu priljustiti jedno normalno auto osim golfa 1 ili 2 a milo se vozi najskupljim automobilima i opet im je dobar
Radnaskela
pre 4 godine
Зар не капирате да је ово пародија?! Шта је циљ ваших текстова, упорно изазивање мржње?
Penzioner
pre 4 godine
Sve ih ispratiti iz Srbije. Neka uživaju u svojoj državi, dosta su ovde bili direktori!
Perica
pre 4 godine
Kako je počelo bojim se da će doći do građanskog rata i na kraju ćemo opet mi Srbi biti krivi a na svakom koraku se veliča fašizam od malog broja milogoraca! Što bi naš narod rekao što jedan može da uprlja hiljadu njih ne može da opere!
Nenad
pre 4 godine
Ni pesmu nisu sposobni napisati, nego moraju kopirati ustau Tompsona
Mitrofan Fustić Morija iz Kara
pre 4 godine
За крст часни и слободу златну.
Janko
pre 4 godine
Ova dogaďanja u C.Gori imaju mnogo dublju ideju i širu bazu,IZGLEDA ODAVNO planirano zlo za crnogorski narod.Ovu svakodevnu tešku situaciju kako se odigrava je plan nekih snaga koje su mnogo inteligetnije od Mile,Ace Đukanović i njihovog dželata Brane Mićunovića.Kad malo pogledate C.Goru od Ulcinja do Herceg Novog i od Kotora do Durmitora sa Posdoricom videćete mnogo razlika,mnogo nesrećnika,mnogo tužnih ljudi ali i mnogo bogatih i mnogo bezobraznih ljudi.Podgorica je gnezdo za prljavo pranje albanske mafije Albanije ili KiM,Makedonije tu su crnogorski mafijaši koji zbog straha od albanske moći i albanskog novca i Ane koja im mmogo pomaže( sestra od Mile) u Beogradu beže iz Kotora ili Tivta ili H.Novog u Srbiju. A sve to zajedno odgovara stranom planeru i njihovom izvođaču radova Mili i Aci Đukanoviću. Ko je bio muž Ane sestra od Mile..kojom vrston poslovasa bavio njen suprug...zašto se javno neobjave slike i ko je Roko u Posgorici što drži autokuće ili salon za prodaju nemačkih vozila..isitw pa pokušajte ozbiljno da porazgovarate...pa nezna 7 pametnih da izgovori... Zašto se javno nepočne govoriti ko je ko...ko je Rajmond jedini živi albanski jevrej koji često gostuje u Podgorici...pametan,uljudan,nebavi se prljavim poslovima ,DROGAKEŠ,BELO ROBLJE ALI ODRAĐUJE UZ DOBAR PROCENAT ZARADE..ON JE SAVETNIK OD RAME I ONIH AMERIČKIH ALBANACA ŠTO NAVODNO U ČIKAGU RAZVIJAJU GRAĐIVINSKE BIZNISE A USTVARI DROGA..TO ZNA I KRIOP NEMAČKI KOJI PO ŠTUTGARTU ILI MINHENU POKUPE DILERE ALBANCE..SEDITE U EKSLUZIVNIM LOKALIMA U PODGORICI I SAMI SE POJAVE..ŽDEEU,PIJU,DRPAJU KLINKE,KAFE MAŠA KASNIJE NOĆU SE IŽIVLJAVAJU...
Spasko
pre 4 godine
jel bese ono okupatorski rimskosolomonski izraelski jezuita bankar Rothschild letovao u Crnoj Gori i financirao Hitlera a Izrael slavio oluju i genocid nad srbima sa pavelicevim nacistima , a taj rimskojezuitski solomonski venecijanski bankar jevrej Rothshcild dosao sa engleskog pedofilskog okrunjenog rimskosolomonskog oligarhijskog robovlasnickog NATO dvorca bas kao i njihov genetski prioritetni rimski robovlasnicki agent Solomon Suleiman Kuracdjordjewitz , i Rothshcild je okupirao zlatne rudnike na Kosovu i otvorio Prvu Banku Crne Gore za pljacku naroda i narodnosti i letovao u Crnoj Gori sa Milyahuom Diukanowitzem koji je dostavljen da pljacka u ime rimskih imperatora kolonizatora i vlada porobljenim narodom . Uskoro ocekujte ujedinjeno rimskoimperijalno vaskrsnuce brizelskog masovnog ubice i zlocinca Leopolda Von Habsburgowitza od RImsko-Saudijske Eurabije . Ipak najzanimljiviji detalj je rimskosolomonski agent Solomon Sulejman Kuracdjordewitz i namesteno glasanje , a tek okupatorska Nato kruna na zastavi Srbije , pa boze spasi okupatorskog agenta kralja Kuracdjordjewitza koji nije srbin i ne zna srpski a dosao sa engleskog pedofilskog rimskosolomonskog jeuzitskog dvorca da pljacka srpsku zemlju, teritorije i resurse . Trebalo bi da crnogorski bankar Rotschild i engelska kruna Solomona Suleimana Kuracdjordjewitza sad nekako i privatizuju sve i legalizuju pljacku jugoslavenske radnicke klase i pljacku srpskog narod i privatiozvati Sveti Stefan . Rimskosolomonske sluge i marionete sve rade za pare , a pare se stampaju u mafijaskoj prefinjenoj radionici .