Šok uživo! Razotkriveni tokovi novca i ko finansira Bjelogrlićev Proglas - Vučićević raskrinkao "protočne bojlere": Ljudi, moji... (VIDEO)
Opoziciono-blokaderski korisnik Iksa Vukša Dragović objavio je na toj društvenoj mreži "objedinjeni spisak" Nevladinih organizacija (NVO) i mnogih drugih blokaderskih grupacija i pojedinaca, kao i način njihovog finansiranja u Srbiji, a posebnu pažnju privukla je priča o Proglasu Dragana Bjelogrlića.
27.06.2026
08:20
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Banne
pre 4 godine
Te Bajadere upravo govore ko su ti što se navodno zalažu za CPC. Dakle, nemaju veze sa pravoslavljem. Kao kad bi u Srbiji osnovali srpsku katoličku crkvu i tražili da preuzmemo katoličke crkve. Ceo zapad bi skočio kao lud, a u CG je to mešanje u unutrašnje stvari.
adi
pre 4 godine
Pa katolička crkva je samo jedna, nema drugih. Tako da i napravimo svoju niko se neće da uzbuđuje
Lepe vesti
pre 4 godine
Bajadera jeste najbolja na Balkanu, a opet budimo realni, nije toliko dobra da se zbog nje okupiše a i 25% je SRPSKA?
maks
pre 4 godine
NIŠTA u Hrvatskoj nije vaše. Ne zanosite se iluzijama. Možete samo sanjati kao što ste i dosad. I cviliti od ljubomore, očaja i NEMOČI.
Bedepe
pre 4 godine
Da sam znao i ja bi išao po Bajaderu! Ali opet vas to interesuje, a ne to kako je moguće da duplo manja Hrvatska i posle 2/3 porušene i obnovljene zemlje, već 30g ima veći BDP od Srbije, a da za to svi srpski mediji ćute... MATEMATIKA JE NEUMOLJIVA Aleksandar Vučić tvrdi da će Srbija prestići Hrvatsku po BDP-u. Možda i hoće krajem ovog stoljeća, ako mi ne budemo radili ništa.
Nenad
pre 4 godine
Srbija je kao heroj i stradalnik izasla iz oba svetska rata kao pobednik. Nazalost cena je bila strasna,milioni poginulih i zemlja porusena i opljackana. Fabrike, mostove, puteve, pruge, rudnike sve smo gradili iznova. Hrvatska je ljubila krvavu cizmu svakog osvajaca. Zato imate bolji standard ali casti,morala, ponosa nemate. Auh zaboravio sam da se ponosite ubijanjem nase nejaci u Jasenovcu, i progonom Srba iz Krajine sa njihovih vekovnih ognjista. A ekonomski vas prestizemo u svakom slucaju, vec ove ili sledece godine...
Matan
pre 4 godine
Ma, najkasnije za dvije godine.
Zoran
pre 4 godine
Simbolicno je to sto je Bajaderama istekao rok.
Milutin Vranjski
pre 4 godine
Stižu i paštete ali bez leba... mažu ih na krš!
Joyce
pre 4 godine
Takozvanim patriotama sa Cetinja, odavde iz Beograda upućujem otvoreno pitanje: Šta je starije, jaje ili kokoška? Koje Crkve je Petar postao đakon? Posvećen t.j. ustoličen je u Episkopa i Vladiku Crne Gore u Sremskim Karlovcima od čije Crkkve i kog crkvenog veledostojnika? E, pa drage patriote, od Srpske Pravoslavne Crkve i srpskoga Mitropolita Mojsija Putnika 1784. godine. I na kraju, ako je Sveti Petar Cetinjski ustoličen u Sremskim Karlovcima od Srpskog Mitropolita u srpskoj Crkvi, na svetoj srpskoj zemlji, zašto pravite problem oko ustoličenja mitropolita Joanikija na Cetinju, gde je stolovao Episkop Srpske Pravoslavne Crkve - Sveti Petar Cetinjski i čije mošti počivaju na Cetinju, kao zaloga bratstva Srba i Crnogoraca...
Ante
pre 4 godine
Crnogorci dijele Bajadere po skupovima? Ništa jeftinije nema? Bogami, ovo se zove pišanje po sirotinji, popišali se Junaci i po Srbima i po Hrvatima. Možda čak i po Slovencima.
VLADO
pre 4 godine
VI BI MATER SVOJU ZAVADILI STA SVE RADITE NA SILU A NE PRIPADATE TU PO NICEMU.
goranbojanović
pre 4 godine
Ovo je ponovna lekcija iz istorije zvana lažni car Ščepan mali. Latinski špijun kojeg su Crnogorci prihvatili kao Ruskog cara. Ščepan nije ime več glagol ščepati- prihvatiti. Opet su Crnogorci nasjeli na latinski mamac i ščepali ovog Miraša kao nekakvog vladiku, koji nema ni crkvu ni vjernike. Uzvikivanje na italijanskom jeziku živjela crna planina /Monte negro/ sve govori o učesnicima mitinga, a najviše o njihovoj nepismenosti i mržnji koja ih kao slijepce vodi u ponor.
frano franic
pre 4 godine
Gubite se okupatori ! Nitko ne voli Srbe!
zoran
pre 4 godine
Sendviči su jeftini...
ivan
pre 4 godine
Koji kompleks od hrvata hahahaha. 500 godina nije malo. niste crniji od susjeda sto imate more nego sto je Marija legla sa Mustafom. "braca" su rusi i grci....a svaki srbin ima rodbinu ili priatelja u Njemackoj ili Austriji... e moji turci....
Solo
pre 4 godine
Pa ta Mesna Zajednica od drzave koja visi na staklenim nogama i ti jadni Milovi kao jaki momci sa bajaderama poklon od prijateljske njihove sad najblize zemlje hrvatske ne bi trebalo da zaborave kako su jahali na Magarcima pre nego sto su im Srbi sagradili tu obalu. Ali sve se placa i sve ce to Srbija duplo da naplati. Samo da nezaborave ti kao jaki Milovi momci njih 2000 koji brani tu Milovu Mesnu Zajdnicu da ako se bilo sta desi Srbima dole mi dolecemo za sat vremena expresno....Milo bolje da pripremi gumeni camac za albaniju ili prema hrvatima jer treceg izlaza nece biti..