Vučić iz Svilajnca: Da postanem premijer bez izbora? To je legalno i legitimno, ali... (FOTO/VIDEO)
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas radove na mostu preko Velike Morave, a potom je posetio centar za dualno obrazovanje u Svilajncu.
20.07.2026
07:05 >> 13:07
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Daneee
pre 4 godine
Koliko se primjeti to sarajevo organizuje vojne vjezbe na Manjaci,pa suspenduje vojne vjezbe sa Srbijom pa zabranjuje Srbima iz drugih drzava da dolaze svom bratskom narodu, Gospodo politicari iz Banja Luke sta vi radite kao da ne postoite
Zagor
pre 4 godine
Trenutno, cijeli sjeveroistočni dio BiH je svetosavsko tetoristički iznikao na genocidu i ratnim zločinima.Tim dijelom BiH bukvalno se ne može proći a da se ne župne za masovnu grobnicu ptetrpani NEsvetosavskim građanima BiH!!! I treba dozvoliti tom šarlatanu od Prof.da tvrdi suprotno i isto osporava??.