• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: informer.rs/jutarnji.hr

06.08.2022

08:24

Najmanje 11 poginulih u sletanju autobusa u Hrvatskoj! (VIDEO)

Printskrin Youtube

Balkan

Najmanje 11 poginulih u sletanju autobusa u Hrvatskoj! (VIDEO)

Najmanje 11 ljudi poginulo je u teškoj saobračajnoj nesreći u Hrvatskoj kada je autobus poljskih registarskih tablica sleteo sa autoputa A4

Na mestu je poginulo najmanje 11 ljudi, a povređene su 34 osobe, i to uglavnom lakše, ali ove nezvnuične brojke možda nisu konačne, javlja Jutarnji list.

Prema prvim informacijama, do sletanja autobusa je došlo na potezu od Brezničkog Huma do Komina, u smeru ka Zagrebu, oko 5:30h. 

Za sada nema zvaničnih informacija o uzrocima ove nesreće kao ni o okolnostima u kojima je do nje došlo, ali nezvanično se barata s tezom da je vozač najverovatnije zaspao za volanom.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

Predsednik Vučić otkrio kada počinje vojni rok! Ovo su najnoviji detalji
Društvo

Predsednik Vučić otkrio kada počinje vojni rok! Ovo su najnoviji detalji

Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić odgovarajući na pitanja novinara, istakao je da će država biti spremna za uvođenje vojnog roka, a plan je i da se vojska rasporedi po različitim delovima naše zemlje kako bi se razvijali i manji i pogranični gradovi, a ne samo veliki centri poput Beograda i Novog Sada.

29.06.2026

22:00

Hronika

Zabava

Magazin

Džet set