• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

15.08.2022

07:00

PSIHO IZBEGAO LEČENJE, ALI I "NANOGICU" ZBOG NASILJA! Mnoge stvari ukazivale da će monstrum s Cetinja krenuti u krvavi pohod na komšije!

printscreen

Balkan

PSIHO IZBEGAO LEČENJE, ALI I "NANOGICU" ZBOG NASILJA! Mnoge stvari ukazivale da će monstrum s Cetinja krenuti u krvavi pohod na komšije!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Cicka

pre 3 godine

Ako je smatrao da ga neko progoni neko zna nesto o tome, morao je nekome da se pozali sem ako se nije pravio da je hrabar pred drugima pa nije pricao nista da ne bi ispao kukavica, mene progoni 22 godine zena koju sam prijavila policiji , stavlja mi u grobno mesto magije, a to je radila i pre dvadeset dve godine ubacivsi mi na terasu , gde sam ranije stanovala slicne te stvari , sva sreca te ne verujem u te stvari , pored toga me je otrovala, u trovanje verujem jer sam ga dozivela i njen smeh koji je bio apsolutno ludacki da se najezis posle trovanja sto ej znacilo da kada su me dovezli kuci tada je zvala telefonom i smejala se . Jugo mi je nebrojeno puta otvaran , ubacivala nekkavu vodu na pod kod soferskog mesta , ko zna sta jos ima u njemu izmedju vrata i presvalke sto se ne vidi, lovac ju je uhvatio pre dvadest godina za uznamiravanje, i njene jos dve meni nepoznate osobe zenske koje su rekle za nju d aje luda u sred policije policajcu , policija je dala brojeve telefona tih osoba mom ocu misleci verovtano da ja i moj otac treba da se razracunavamo sa njima jer je i njega uznemiravala, ako su njene dve drugarice rekle da je luda u policiji policija je trebala d aispita a sta to sve radi doticna sta sve radi one su znale mozete misliti umesto da ih pitaju sta to sve radi , nisu , ludaka ima raznih kao i te dve njene , ko zna da li su neka sekta, ili ludaci koji drze jedne druge u raznim ne dozvoljenim radnjama nad drugim osobama, ko zna sta sve rade ljudima a ljudi ne mogu da pohvataju jer im rade nepoznate osobe a ne osobe na koje sumnjaju kao sto su ove dve Policija je pre 22 godine kada je nesto radila uhvatila te dve nama potpuno nepoznate zenske ososbe a onda su one priznale ko ih je nagovorio . .Imam primer kada se predstavlja, u drugim novinama pod mojim imenom to jest nadimkom , Cicka ili Goga jer mi je to ime u laptopu a koji je hakovala, naravno da hakovanje laptopa ne ume sama da uradi i to joj je neko uradio , cak mi je komentarisala i neka dokumenta i dodala svoj u samom mom laptopu , dokle ide to ludilo, naravno da sma psolala mejlpoliciji za IT kriminal da im odnesem laptop da utvrde , nikada nisam dobila nikakav odgovor, odnela sam nedavno u policiju na Zvezdari sta sam pronasla od vradzbina u mom grobnom mestu gde su mi otac , majka, baba i deda sahranjeni , policiji na Zvezdari, nista od toga,napravise zapisnik i nista , s posto cesto pisen NISTA tako da sada kada vidite da pise NISTA u nekom komentaru to je ona , Goga to je ona, neki komentari pod Cicka u Kuriru to je ona, jednom sam napisala da je bolest to sto se predstavlja tudjim nadimkom , zvanje i cutanje preko skrivenog broja, ne zna se koliko puta, jednom sam odnela telefon koji je zvonio zaista mlsim dva sata do tri sata , mozeste msiliti kada sam stigla d aodem u policijsku stanicu Novi Beograd , odatle su me psolali u Telekom u buleva umetnosti iz tog Tekoma u Telekom za gradjanstvo posto je ovaj u Bulevaru umetnosti bio za nesto drugo , i na kraju mi prekide zvanje zaposleni u Telekomu umesto da se javi ili umesto da se javi popolicajac , rekao mi je zasto da se ja javim idite u telekom, pa radi se o proganjnaju zato da se javite da napisete prijavu i vidi ko se javlja sa skrivenog broja , kazete nema dokaza evo vam na noge dokaz , ne nece da se policajac javi , sta da kazem, pa kazite ovde policija , nista , nece , sve o njoj sam poslala g, Rebicu da da nekom ko se bavi sofisticiranim kriminlaom jer se radilo o trovanju , to je moglo biti ubistvo , ali NEMA DOKAZA , to je tako lako reci i ne raditi nista . Policija da radi svoj posao , ako ne zna neka ide da se edukuje u inostranstvu , tamo ko zna kako se radi iako nemas dokaze a pogotovu ako im nesto i odneses od dokaza isto i tuzilastvo, najlakse je reci nema dokaza ili ne raditi na dokazima jer je komplikovano . Pa ja sam dosadila i citateljima sa ovom pisuci o proganjnaju ludakinje ali problem je sto ona nije samo luda , ona je trovacica , u tome je problem, trovacica koja ubija otrovima , mene je mogla ubiti, da li sam jedina , ne bih rekla kada malo boljhe razmislim i vidim sta sve radi i dan danas , ali to ona sama jedina zna , mozda i neko iz porodice .Ne ostavljati nekoga na miru 22 godine , pa to je zaista ravno ne ludilu nego , pre neki dan me je ejdna presrela sa crvenom kosom sa nekim cudnim ocima i naocarima na sred pijace, stade ispred mene gledajuci me netremice u oci, ne znam kako doticna izgleda , niti me interesuje , ali mislim da je to ona bila, vise ne zove telefonom kada hoce na nesto da me upozori ili kada je necim nezadovoljna , izgleda da je to sada stos , presretanje . Ne mogu da prijavil jer je nisam uslikala i nema dokaze kako obicno kaze policija, ali eto to je to . Zaista bih konacno trebala da znam i gde stanuje i kako izgleda , jer su me pitali na Zvezdari gde stanuje nisam znala rekla sam gde joj bivsi muz radi pa neka pitaju njega , posto nista nsu uradili ja sam poslala dopis da kazu sta su uradili zvao je neki Ivanovic policajac i rekao javite nam gde stanuje pa cemo videti, da li ja treba policiji da pronalazim gde stanuje doticna ili to policija treba da radi rekla sam gde joj radi bivsi muz , neka zovu muza neka im ona kaze gde stanuje ili neka zove policiju sa Novog Beograda ta policija je pronasla gde stanuje i on i ona pa neka pitaju njih, ma kakvi, nece da rade to je to, rekla sam im za bivsu adresu koju sam znala ali zena se odselila sa te adrese ,

Pročitaj celu vest

Politika

Društvo

Hronika