Vozač automobila, 24-godišnji muškarac iz Bugarske, poginuo je, a njegova saputnica, 24-godišnja žena iz Severne Makedonije, povređena je nakon sudara vozila sa losom nedaleko od ulaza u Nacionalni park i rezervat Denali na Aljasci, preneli su danas američki mediji.
"Sudar vozila sa losom dogodio se u petak jedan sat iza ponoći, na auto-putu Džordž Parks", saopštila je lokalna saobraćajna policija, prenosi CNN.
Vozač je proglašen mrtvim na licu mesta, a njegova saputnica je prevezena u bolnicu u Ferbanksu. Služba Nacionalnog parka istražuje incident i sarađuje sa bugarskom ambasadom kako bi obavestila porodicu vozača.
"Ovaj sudar je ozbiljno upozorenje na opasnosti od divljih životinja na putevima Aljaske. Losovi, irvasi i druge velike životinje često su aktivni u zoru, sumrak i tokom noćnih sati i često ih je teško primetiti", navodi se u saopštenju Nacionalnog parka i rezervata Denali na Aljasci.
Zajednice duž južne obale Aljaske, u dužini od oko 1.130 kilometara, naredile su evakuaciju stanovništva zbog cunamija, na više lokacija, nakon snažnog podmorskog zemljotresa koji je pogodio region u sredu.
Težak zločin dogodio se u Prilepu kada je P. G. (63) ubio sestrića P. Č. (43) i njegovo dete (12), a potom presudio sebi. Prema najnovijim informacijama, ubica je navodno insistirao da mu sestrić dovede dečaka u posetu.
Nezapamćen zločin dogodio se sinoć u Prilepu kada je P. G. (63) ubio sestrića P. Č. (43) i njegovo dete (12) a kojima je, navodno testamentom ostavio sve što ima.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Zajednice duž južne obale Aljaske, u dužini od oko 1.130 kilometara, naredile su evakuaciju stanovništva zbog cunamija, na više lokacija, nakon snažnog podmorskog zemljotresa koji je pogodio region u sredu.
Ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov poručio je da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić iskusan i hrabar političar! Ruski šef diplomatije time je sahranio laži blokadera i njihovih medija da Kremlj više ne podržava srpskog šefa države.
Udari na brodove koji se upućuju ka lukama Velike Odese sa teretom ukrajinskih oružanih snaga još uvek ne predstavljaju potpunu blokadu, kaže ruski vojni stručnjak i penzionisani kapetan prvog ranga Sergej Gorbačov.
Objava Ivana Atanaskovića na društvenoj mreži Iks, u kojoj je, govoreći o ženama koje su posle Drugog svetskog rata optuživane za saradnju sa okupatorima, podsetio na praksu javnog šišanja glava, izazvala je talas oštrih reakcija i novi sukob unutar opozicionog i blokaderskog kruga.
Nova izjava jedne od predstavnica blokaderskog pokreta otvorila je ozbiljno pitanje. Naime, blokaderka sa FPN-a Isidora Jovanović, priznala je u razgovoru sa novinarom tajkunske N1, da studenti ni ne znaju ko im je na listi!
Muškarac koji je tokom noći teško povređen nožem na Novom Beogradu je Vuk Vučinić, navijač koji je ranije bio hapšen pod sumnjom da je pripadnik kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića.
Alen Kostić Kubi, vođa Partizanove navijačke grupe "Zabranjeni", ubijen je u Železniku pre deset godina kada ga je, nakon dugotrajnog sukoba oko narkotika i reketiranja, izrešetao poznanik Nikola Elezović, inače vođa suparničke frakcije "Alkatraz".
Muškarac (35) koji je tokom noći teško povređen nožem na Novom Beogradu zatečen je u garaži u Ulici dr Ivana Ribara, ali najnoviji detalji iz istrage ukazuju na to da se sam napad nije odigrao na toj lokaciji.
Nesvakidašnji napad odigrao se u beogradskom naselju Zvezdara, kada je državljanin Azerbejdžana polno uznemiravao A. J. (30). Detalji iz policijske istrage rasvetljavaju neverovatnu bezobzirnost napadača, ali i prisebnost i hrabrost napadnute Beograđanke, koja je uspešno pružila otpor i izbegla najgori scenario.
Krvavi obračun odigrao se tokom noći na Novom Beogradu, u Ulici dr Ivana Ribara, gde je muškarac (35) zadobio teške povrede nakon što ga je nepoznati napadač izbo nožem
Uživajte u ukusnom i zdravom satarašu pripremljenom na vodi, od svežih paprika, paradajza i tikvica. Ovo jednostavno i lagano jelo savršeno je za dane posta, ali i kao osvežavajući letnji obrok.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.