• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

16.10.2025

06:00

Udarno iz Vašingtona: Tramp se oglasio jezivom porukom - počinje ofanziva na Rusiju, evo i kako

Reuters/shutterstock

Vesti

Udarno iz Vašingtona: Tramp se oglasio jezivom porukom - počinje ofanziva na Rusiju, evo i kako

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Jovo

pre 8 meseci

Nadam se da kada ugleda malog zelenog gmaza, da ce mu se smuciti svo to petljanje u sukob! Ofanziva na Rusiju? Da ne bude ofanziva na Ameriku! To bi bilo nesto!

Miroslav S.

pre 8 meseci

Gmaz nacisticki, droga mu je razorila mozak, iz dana u dan je sve veci zlotvor.

Jovo

pre 8 meseci

Nadam se da kada ugleda malog zelenog gmaza, da ce mu se smuciti svo to petljanje u sukob! Ofanziva na Rusiju? Da ne bude ofanziva na Ameriku! To bi bilo nesto!

Jovo

pre 8 meseci

Nadam se da kada ugleda malog zelenog gmaza, da ce mu se smuciti svo to petljanje u sukob! Ofanziva na Rusiju? Da ne bude ofanziva na Ameriku! To bi bilo nesto!

Jovo

pre 8 meseci

Nadam se da kada ugleda malog zelenog gmaza, da ce mu se smuciti svo to petljanje u sukob! Ofanziva na Rusiju? Da ne bude ofanziva na Ameriku! To bi bilo nesto!

Jovo

pre 8 meseci

Nadam se da kada ugleda malog zelenog gmaza, da ce mu se smuciti svo to petljanje u sukob! Ofanziva na Rusiju? Da ne bude ofanziva na Ameriku! To bi bilo nesto!

Djore

pre 8 meseci

Ne valja. Naterace Ruse na zlo prvi put od drugog rata.

Stevan prjic

pre 8 meseci

Tramp je ludak gori od bajdena .podstice ukrainu za nastavak rata sto ce dovesti do nestanka ukraine.puca iz prazne puske

Miroslav BAJIC

pre 8 meseci

GADITE mi se SVI skupa - Tramp, Putin, Zelenski, Makron ...????!!! Svi ste Vi ISTA GOV**!!!!!

Radovan Mijatović

pre 8 meseci

Bori se čovek za Nobelovu za mir a maksimalno podržava i finansira rat u Ukrajini. Ne može amer bez ratovanja, posebno kad ne ginu Ameri.

Ćira

pre 8 meseci

Amerika u istoriju svog postojanja nije imala boljeg prodavca oružja od Zelenskog, svi kupuju od Amerike i on ponešto ,on to lepo izreklamira i utopi. Zato je on vrlo lepo viđen gost i Belu kuću.

Pročitaj celu vest

Politika

Društvo

Hronika