Hitno! Oglasilo se Više javno tužilaštvo u Beogradu: Evo šta se stavlja na teret Aleksandru Radiću
Više javno tužilaštvo (VJT) u Beogradu oglasilo se hitno povodom slučaja Aleksandra Radića, vojnog analitičara koji je 15. marta 2025. bio jedan od prvih koji su lažno optužili državu za upotrebu zvučnog topa na protestu u Beogradu, otkrivši šta mu se stavlja na teret.
22.06.2026
20:15
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
crini riko
pre 9 godina
Ovo je samo skraćena verzija jedne knjige koja je objavljena 1902-3. godine,u Rusiji. Neću navoditi naslov knjige,jer mi mozda ne bi objavili komentar.Tu knjigu su napisali "jezu..." i podmetnuli je jednom narodu koji je zbog nje stradao u II svetskom ratu.Naslov knjige je od tri reči i početna slova su P.S.M. Tu knjigu bi trebalo da pročita svaki čovek koji hoće da razume suštinu zavere protiv običnih ljudi.Orvel i ostali "fabijanisti" su bili samo instrument u sluzbi istih monstruma.
Ne znam
pre 9 godina
Aj napisi u drugom komentaru ime knjige bas bi voleo da procitam
crni roko
pre 9 godina
Књига се зове „Протокол сионских мудраца",она је објављена пре 120.година,али човечанство већ 150.година,живи по њеним правилима.Циљ је једна вера са папом у Јерусалиму и један човек на власти, који ће управљати са једном милијардом оваца(гоја),остале овце планирају да униште(ратови,дрога,вакцине.......).
Lala iz Banata
pre 9 godina
Тај...Секс... Е, То Вам "прихватамо"....Остало... - Одбацујемо...!!
Nepoznati
pre 9 godina
Vec vidjeno u protokolima sionskih mudraca.\nGotovo sve te zemlje svoje bogatsvo su stekle uz pomoc robova i kolonija,to im je u krvi.Da se ne lazemo,neokolonizam je cela ova prica danas u svetu i zna se ko je sprovodi.Sa 100000 funti i \"Bolje grob nego rob\" su nas ugurali u jedne od najvecih zrtava drugog svetskog rata.Posle za par miliona dolara i \"Gotov je\" u razazaranje,pljacku i rasparcavanje Srbije.Dovoljno je samo videti Makedoniju koja je radila sve sto su im rekli,Bugarsku,Rumuniju.Cercil je ovaj deo Evrope nazvao cmarom,a ne mekim stomakom.Gledaju na sve nas kao na kolonije i ne zavaravaj te se nikada.\n
Bane
pre 9 godina
Nazalost Alen Dales doktrina se poprilicno primila u Srbiji.
Boban S
pre 9 godina
Sve je receno u ovom tekstu i za drogu i za tabloide i za nekvalitetne tv programe lazne pisce reditelje novinare profesore sve je lepo receno za starlete rijaliti sra,a i slicne sadrzaje ...novine pune "uspesnih" krimosa razlicite fele kao i njihovih pratilja Staja Raja Nokia Kuricki Kruticki i slicnih...a za amere se zna odavno da su naslednici nacisticke ideologije samo upakovane u celofan...
Dignity Order
pre 9 godina
Bravo za Informer. Mali broj ljudi je znao. E to je knjiga koju je Vucicu pre nekoliko godina dao Putin a ne gospodja Nada. I jos je nije vratio.
Vojnovič
pre 9 godina
Samo treba pustiti Putina da radi što je snio - raspašće se Rusija kao da je nikad nije bilo, potonuće joj stara slava u zaborav...
deda
pre 9 godina
boze mili kako se ovo korenje dalesovo primilo u srbiji i prosirilo.
Hm
pre 9 godina
"Mi ćemo svim sredstvima podržavati i forsirati takozvane umetnike koji će širiti i usađivati u ljudsku svest kult seksa, nasilja, sadizma, izdaje - rečju nemoral." Pa eto ti rijaliti programa. Ukinite ih vec jednom u Srbiji.
Mara
pre 9 godina
Monstrum Dales je talog i najsmrdljiviji izmet ljudskog drustva,koji je krajnji cilj te nakaze,ko mu je dozvolio da zajedno sa nekolicinom drugih moralnih nakaza i monstruma kreira ljudski razvoj.Jel to bogati cionisticki i nacisticki olos i sljam smislio i svojim prljavim i smrdljivim parama potkupili ljude, da bi to mogli da sprovedu.Ko su ti nesrecni i nesvesni ljudi, koji tako potkupljeni ucestvuju u tome.Kakva je to psihicka katastrofa podstakla bolest ovih, te su postali moralne i ljudske nakaze,talog i olos ljudske rase.Jel to \"Necastivi\" diriguje njihovim oskudnim i nerazvijenim mozgom,otkud oni na nasoj planeti.Oterajte te zveri odavde,sta ce oni humanoj rasi kakvi smo mi.\n
Mara
pre 9 godina
A zato vi podrzavate najgori olos i sljam,ubice i narkodilere, SIPTARE,USTASE..... sad nam je jasno, kako ste se i zasto ste se vi,takvi smradovi i govnari, nakaze i kanalizacijski talog, zaljubili u njih.\n
ATOMSKA SPARTA
pre 9 godina
Moram da kažem da sam sve ove boleštine koje se forsiraju u Dalesovoj strategiji uvek prepoznavao kao nešto što je negativno, jer oduvek imam kritičko mišljenje i svoj lični stav prema svemu što mogu da vidim i čujem od drugih, jedino što nisam znao u vezi cele ove priče je ko je autor svih ovih baljizgarija, nisam čak ni slutio da ovakve gluposti mogu da imaju svog nekog toliko bolesnog pojedinca za autora iza sebe, više mi je nekako bilo logično da je to zamisao neke veće grupe pojedinaca ili kolektiva nekakvih ludaka, no dobro to u suštini ne menja stvari. U principu kao odgovor ovima, treba se okrenuti nacionalnoj istoriji, svojoj kulturi, tradiciji, veri i običajima, te svom jeziku i pismu. Treba forsirati nauku i obrazovanje, a PRAVOSLAVLJE treba da bude temelj našeg postojanja, bez obzira da li verujete u Boga ili ne, jer tu tradiciju i filozofiju čistote ljudske duše treba negovati u narodu, plus NATALITET od najmanje troje dece po porodici i to je to i što se nas i što se Rusa tiče. ONDA NAM STVARNO NIŠTA NE BI MOGLI!
Marcco
pre 9 godina
Da nam dolazi kič i šund sa Zapada, dolazi. Ali ovaj naš domaći šund je nenadmašiv. Turbo-folk, pevaljke prostitutke, mlade "devojke" pune silikona i botoxa, to smo mi sami sebi usadili. Osim teških drox ja na zapadu ne vidim ni silikon u grudima a podotovu ne u usnama, o garderobi da ne pričam. Ima je i na Zapadi ali isključivo među populacijom prostitutki. Islamizaciju "narodne" muzike zadnjih 30 godina, da ne pominjem. Počelo je sa Slobom!!! Hajde da počistimo ovo naše a za Zapad ćemo lako.
Anarhista
pre 9 godina
Наравно, пета колона је ослонац разбијања дрђжаве. Сва српска пропаст је у петој колони. Изјава за 21-ви век: Dovoljno smo se bavili samoodbranom, nastupilo je vreme za ofanzivu... Руси су разбили све идеологије, пету колону и стране агенте. Да ли ћемо икад нешто научити?
eto
pre 9 godina
Nesto nauciti i nesto UCINITI.....
Mara
pre 9 godina
Ta spodoba je zadojena jevrejskom knjigom ,\"Talmud\" koju oni vise cene od \"Tore,koja je ustvari \"Stari zavet\".Taj Talmud je prozet vekovnom mrznjom jevreja prema ostatku sveta,i oni su ga sami vekovima dopisivali u zavisnosti od mrznje koju su osecali prema nejevrejima.To je toliko destruktivna knjiga da se granici sa zdravim razumom,pa se normalan covek zapita, odkud im tolika destrukcija i sizofrenija.Bog im to ludilo sigurno nije dao,oni su ga sami prizvali.Ja samo ne razumem zasto su im nejevreji potcinjeni i slepo slusaju cioniste kao da su ozraceni.Cionisti su svi jevreji i nacisti skupljeni na jednu gomilu najbogatijih ljudi koji vladaju svetom.Zasto ih Merkelova slepo slusa,kad oni ne zele dobro ni Evropi ni Americi,svi mi smo za njih zivotinje a samo su oni izabrani narod od Boga.Nas zovu gentili,u prevodu sluge.\n