U Podgorici će da kmeče! Bomba iz Kolegijuma: Vučićević otkrio šta sledi nakon što mu je zabranjen ulazak u Crnu Goru (VIDEO)
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević objavio je tokom današnjeg prvog Kolegijuma naše televizije ekskluzivne informacije kako je Beograd spreman da uvede recipročne mere Crnoj Gori nakon što je on u toj zemlji stavljen na crnu listu.
29.06.2026
12:56
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
dasko
pre 8 godina
Daklem, OLOSI OSTAJU OLOSI I nista drugo.\n
Lala iz Banata
pre 8 godina
Нек понесу...и кожне - чакшире...!!
grof01
pre 8 godina
Rusija okupira Krim,dombas i lugansk,i srbima je to u redu.Kosovo proglasi nezavisnot i postane država,onda srbi negoduju?! Još će srbija gubiti teritorija,još mnogo...
Dado
pre 8 godina
More mars u pm
grof01
pre 8 godina
Kosovo i Jug srbije će biti dio Albanske države,Sandžak će biti dio BiH a Vojvodina nezavisna država.To su činjenice a ti plači ;)
boban
pre 8 godina
Ako imas sto godina onda neces docekati ali ako imas pedeset onda ces docekati i videti da ce Srbija da vrati Kosovo ma da bolje receno Kosovo nije ni izgubljeno to je i dalje deo teritorije Srbije a i nemoj da se radujes da ce jos da gubi teritorije od tvoje zelje nema nista.
grof01
pre 8 godina
Vratit će isto kao što je "pobjedila" osmanlije na Kosovskom polju ;)
Lala iz Banata
pre 8 godina
Na Kosovu Albanci se nisu usudilli ni da organizuju REFERENDUM.. Već je albanska mafija sa ulice - proglasila nezavisnost a blagosiljala američka mafija....I to se zove..."demokratija"...?! Na KRIMU JR BAR BIO REFERENDUM NARODA... To je Bilo i u Kataloniji... Samo na Kosovu nije bilo referenduma...A znate li zašto..? Jer pola miliona Albanaca su došli kao izbeglice 1945/46 i nemaju državljanrvo, niti oni niti njihovi potomci...Naselili srpsko Kosovo a posle ga OTELI SRBIJI...uz blagoslov NATO bombi...?! NATO je okupirao Kosovo čim ode..... ide sa njime i kvazi nezavisnost šiptarskog Kosova....!!
Sinatra
pre 8 godina
ha ha ha ha\n
vlada
pre 8 godina
Samo razgledanje Kijeva sa bližom okolinom, i to je sve!
wwww
pre 8 godina
@Sinatra Fly me to the Moon.\n
mille
pre 8 godina
E grofe pokusavas da varas kao i tvoji sponzori, pobrkao si redosled, Ameri otmu Kosovo i tebi je to u redu, Rusi vrate Krim, itd.\n
Branko
pre 8 godina
Mа nije njima bitan redosled ni medjunadodno pravo, njim je samo bitno da to buxe na stetu Rusije i Srbije??!! Vidite da se oni raduju da Srbija izgubi jos teritorija?! Licemeri?!
sinisa
pre 8 godina
Da nije smesno bilo bi zalosno.Samo covek da se nasmeje i to je to........
Vid
pre 8 godina
@ grofe01 Krim je odvajkada bio rusko poluostrvo dok ga nije ukrajinac Hruščov dekretom pripojio Ukrajini a kosovo nikad nije bilo albamsko ili bolje rečeno šiptarsko.To je ogromna razlika koja nije uporediva.
Srbin
pre 8 godina
Ja sam mislio da su najvece budale samo u Kievu , kad vidi ima njih i preko bare. Cuj njihova inspekcija na Krimu ahahahaha. Ovo je kao u prici o "carevom novom odelu " kauboji nisu jos shvatili da su gologuzi i da ih Rusi i Kinezi ne zarezuju ni za suvu sljivu kako nas narod kaze ahahahaha. Sipcima preporuka da pocnu odmah sa treniranjem maratona na duge staze ( posle silni zlocina nad Srbima na KiM ) valjace im glave ,
RALEX
pre 8 godina
Rusi su nova sila posle SSSR i dok je Putina bice mira. A za srbe je bitna jaka rusija da bi i mi bili sigurni.Dokle god bude Vucica bice i srbije. Svetski poredak utice na male zemlje kao i Srbiju. Zato braco PRAVOSLAVCI: Drzite se rusa a ne EU, jer cemo puci u EU. Eu ce se raspasti za manje od deceniju pa ce tek onda male zemlje poput srbije najebati od vracanja dugova sto su uzivale clanice EU. POZDRAV SRBI I DRZITESE ONE NASE. SAMO SLOGA SRBINA SPASAVA!!!!