Odjekuje poruka Parandilovićevog dede! Stigao na skup u Beograd da podrži Vučića, pa se obratio unuku - Pozivam ga... (VIDEO)
Drago Parandilović, deda opozicionara Miloša Parandilovića, predsednika Novog lica Srbije, krenuo je danas iz Priboja kako bi prisustvovao veličanstvenom skupu u srcu Beograda i pružio podršku predsedniku Aleksandru Vučiću.
27.06.2026
10:05
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Marcco
pre 7 godina
Pa u pravu je....
deda Raša
pre 7 godina
Jeste, ali mozda se to dogodilo i zbog kravate. Crnogorac mu "ukrao" kravatu a Tramp izgleda mrzi kopije,
jadranin
pre 7 godina
Neznam šta je drugo mogao i očekivati.jednom sluga uvek sluga. Tramp je bio jasan. Neće samo Amerika da plaća nato a ostali da se šlepaju. To isto je rekao i Nemcima, Francuzima, Italijanima. Ništa nepoznato. A ove male prišipetlje poput Crne gore čovek ne primećuje.
SRBA
pre 7 godina
DA NIJE HTEO DA GA TRAMP VODI NA KAVURMU I MASNI ČVARCI????
lepo mu rekao
pre 7 godina
lepo mu je rekao, i on zna jednom izdajnik , uvek izdajnik... kako su nas izdali, tako ce isto i njih, uzeli milogorci recept od bugara...
Bane
pre 7 godina
Opis je sasvim detaljan, iskren i potpuno odgovara činjeničkom stanju
deda Raša
pre 7 godina
Radi se o cistoj nekulturi Markovica. Vidite li da je jednostavno morao da ga odgurne.Markovic je pomislio da je on tu glavna licnost. Bas ga je agresivno gurnuo, i mislim da je Markovic sada shvatio ko kosi a ko vodu nosi. Cenogorski kompleks vise vrednosti tamo nece proci.
Joop
pre 7 godina
Pa nego, nije pogrešio.
Raso Mon
pre 7 godina
Svakom prema zasluzi... Ne znam sta je to Tramo pogresno uradio i rekao...
MareSrbija
pre 7 godina
Sta su mislili crnogorci? Pa normalno da se da se saginju,i da svako brise pod sa njima, takvu politiku im vodi milo.
Paja
pre 7 godina
Mene samo zanima kako se na engleskom kaze placi p....???
Marcco
pre 7 godina
U originalu ga je nazvao ".... whiny punk bitch".... prevod je poprilično precizan.
Pomracenje uma
pre 7 godina
Kad izdas brata tako te gledaju. Nikako i nikad drugacije. "Braco" "junaci" kakvi ste danas, takvi cete ostati doveka!!!
Rade
pre 7 godina
Progurao se Crnogorac u prvi red...Cak i ispred Trampa. ....Morao je Tramp da reaguje da ga skloni u stranu...To ce Trampa skupo da kosta jer bi mogli Crnogorci da mu posalju ATOMSKU BOMBU...
Milorad Culibrk
pre 7 godina
Vidji ti mali nadobudni Donalde nemoj da posaljem mog Mila pa ces vidjet cija nana crnu vunu prede.
Milan
pre 7 godina
Trpaju se tamo gde im nije mesto pa onda placu kada ih naduvaju. I treba tako kad se odricu svog Srpskog porekla i izmisljaju novu naciju i jezik kao i oni oko nas da ih ne nabrajam
Čapajev
pre 7 godina
Tramp je pametan čovek, neće valjda ratovati zbog 2 kamiona crnogoraca
surovi
pre 7 godina
Nije ovo ništa !!!! Tek će da dožive velika i teška poniženja. Jedno od tih poniženja će biti da deo Crne Gore ustupe šiptarima kao znak dobrosusedskih odnosa !!! Tuzi, Ulcinj, AdaBojana ....
Lala iz Banata
pre 7 godina
Заискали су...И ЕТО ИМ ГА...!!....Од часне Црне Горе, направили "пичкоплачљиви" Монте-Негро...!? Зар нису... ? Од "Српске Спарте"... - ШИПТАРСКУ ПРЋИЈУ...!? Ко онда да их поштује ?!
Ljube
pre 7 godina
Tramp je tim gestom samo javno i brutalno pokazao šta misli o Crnoj Gori i ostalim slugama i ulizicama. Marković je očigledno pokušao da se ugura u prvi red ne bi li se prikazao važnim a Tramp mu je samo pokazao gde mu je mesto tj. iza njegovih leđa - njegov nadmeni pogled i stav govori više od hiljadu reči o tome šta je u tom momentu mislio. Malo je slučajeva u političkoj istoriji sa ovako brutalnim poniženjem nekog političara pred kamerama i celim svetom.
Zoran 52
pre 7 godina
Treba da ga šutira kad se gura tamo gde mu nije mjesto. Prodana duša mislio da je u Srbiji,kompleks ministra nepostojeće male zemlje a još manjeg naroda. Veća je crnačka favela u Njujorku od neke tamo divljačke Montenegro kolonije. A hoće da se slika sa Trampom,tako može samo sa Tačijem.
Boki
pre 7 godina
To Trampe srbine i radikalski patrioto!!!!!!!!!!!!!