Sve oči uprte u Beograd, čeka se 27. jun: Vidovdanski vikend koji če sve promeniti
Veliki skup "Srbija, jedna porodica" biće održan 27. juna u Beogradu, a posetioce očekuje bogat i raznovrstan program namenjen svim generacijama - od dečjih sadržaja i tehnoloških atrakcija do nastupa poznatih izvođača i interaktivnih zona.
24.06.2026
07:15
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
slađa
pre 7 godina
Svaka čast!
druga strana medalje
pre 7 godina
sve je to lepo.... ali.... sad napišite, koliko ljudi godišnje napušta Rusiju i odlazi na propali Zapad.... Nearly one-third of all young people (18-24 years old) living in major urban areas are interested in leaving Russia, citing a lack of good jobs with high salaries, as well as educational opportunities
Dejan
pre 7 godina
E sad da te priupitam, da lo si bio u Rusiji pa da komentarises gluposti. Ja idem cesto, i veci standard imaju od 70% eu
Rade
pre 7 godina
Kaži nam šta upotrebljavaš, mislim na čemu si ? I objasni zbog čega pišeš pola na Spskom, a pola na engleskom. Misliš da si neko veoma pismen i važan. Hemija je gadna stvar,, ha ha ha ! ! ! !
nk
pre 7 godina
ja sam na zapadu vec 25 godina i vjeruj da Rusa ima vrlo vrlo malo,..dakle nezntano. Obicno ljudi brkaju Ruse sa ukrajincimam belorusima i kim vec ne. 90-tih ih je i bilo u Severnoj Americim,..ali su odjednom sredinom prosle decenije komplet iscezli
Marcco
pre 7 godina
Neka idu. Probraće jedna dobra divizija agenata pozicioniranih na zapadu ako zatreba. Mada, znajući šta su Amerikanci uradili sa američkim Japancima kada je počeo II svetski rat....
Branislav
pre 7 godina
E moj filozofe, ne idu na " zapad " što ga vole već zbog para. " Zapad "se obogatio pljačkom i trgovinom robljem. Ko ide na zapad, većina baš iz OPLJČKANIH DRŽAVA. Kad pročitam floskulu " siromašni kontinent Afrika, američka demokratija, evropske vrednosti " povraća mi se, a ti, jadan, imaš oči a slep si, ne zato što si slep već zato što želiš da veruješ u svoju " slepoću!" Kažu Balkan je bure baruta, a ko to " bure " puni barutom vekovima, pa evropske vrednosti i u skoro vreme američke demo(N)kratske vrednosti, pametnom dosta, nadam se!!!???
Stara narodna
pre 7 godina
Ono sto me ne ubije to me ojaca. Tako su sankcije delovale na bratsku Rusiju. Bravo i samo napred
Smrad
pre 7 godina
I šta Srbija ima od ovog???
Severni
pre 7 godina
A šta je sa procentima vlasništva? U redu zarada, profit firmi. Ali čije su te firme. Aha, to ne bi da pričamo. Isto ko što su se naši hvalili izvozom čelika iz Smedereva pre 8 godina, a ono železara bila 100% američka!! I njihova zarada! Ne naša!!