Blokaderi prevršili svaku meru: Pogledajte šta su uradili u memorijalnom kompleksu u Kruševcu (VIDEO)
Grupa blokadera, koju je činilo svega desetak okupljenih, uprkos pozivima koje su upućivali putem svojih grupa, pojavila se danas u memorijalnom kompleksu Slobodište u Kruševcu, tokom posete ministarke za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Milice Đurđević-Stamenkovski.
09.06.2026
16:28
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
srb
pre 6 godina
Svaka cast na hrabrosti virusologu! Nisu slucajno unisteni torlak, ZG i LJU sirom sveta poznati instituti za proizvodnju vakcina, nema obnove jer domaci izvrsioci moraju da slusaju direktive? Nije ovo kraj bit ce i gore i skuplje samo cutite i trpite !?
SS
pre 6 godina
Da ,gazde svake decenije stvore i puste neki virus u opticaj,zanimljivo.
mama3
pre 6 godina
BRAVO za ovu izjavu, svska cast na hrabrosti da se kaze istina!!! Previse je slucajnosti u odredjenom vremenu da bi pomislili da je istina ( kineska nova godina, najmnogoljudnija zemlja, veoma privredno uspesna, i skoro ceo svet zavisi od njih, unistene institucije koje se bave zastitim covekovog zdravlja, i to institucije veoma poznate ). Sta ce biti sa svetom?! Pricace ko prezivi.