Vrhunac monstruoznosti! Marinika prešla sve granice - "Rasporili smo utrobu braći Vučić!" (VIDEO)
Potpredsednica Stranke slobode i pravde (SSP) Marinika Tepić ponovo je šokirala javnost u Srbiji svojim najnovijim, skandaloznim istupom na društvenoj mreži Iks.
23.06.2026
13:36
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Izo
pre 6 godina
Prije svega, Turska je suvereni vladar Bliskoga lstoka. U povijesti, Rusija nikada nije dobila rat protiv Turske. Sa 80.000.000 stanovnika, Turska, nekadašnja imperija, geografski, vojno i geopolitički je vrlo bitan faktor. Niko ne smije sa njom ući u rat bez poraza. Englezi se dobro sjećaju 1916. godine i poraza na Čanakali. U ravnoteži straha, Rusija ima u vidu, da su ruke moćne Turske, na ruskome vratu u Bosforu i Dardanelima. Informer može svoju priču okačiti mačku o rep. Rusija je tu nemoćna kada još dodamo južni tok, koji znači ekonomski život Rusije. Bilo bi lijepo Informeru da skrati priču, manje bi se brukao i saplitao , imajići u vjdu da je Erdogan suveren, koji oovkači odlučujuće poteze, pogotovo po proročanstvu baba Vange, monaha Gavrila i drugih koji vide budućnost Evrope u Islamu, za 35 do 50 godina. Dalji ratovi se vode pameću, duhom a ne projektilima. Plodne mlade pripadnike Islama, ne može niko zaustaviti da ostvare cilj, vođeni silom izvana.
milan
pre 6 godina
Ajde ne lupaj, turska je vodila od 1700 sa Rusijom 16 ratova i sve izgubila, u 1 sv. ratu, ruska kavkaska armija sa 30000 ljudi uspela je da razbije turske 2 armije od po 100 000 ljudi i duboko udje u tursku teritoriju, a zaboravio si i sta su grci uradili 1921 godine, 2/3 male azije su okupirali ... ocito da ti istorija nije jaca strana narocito kada je Rusija u pitanju, i ako jos kazes da su se nemci samo povukli iz Rusije i Hitler se ubio iz razocarenja, stvarno cu pomisliti da si ret..... ili te neko placa da tako pises
Djoka Vatreni
pre 6 godina
E hajvane jedan, ti znas kao poturica, da su tvoji preci bili izdajnici i da su otpali od Srpskog roda. Naravno da su i za tebe turci najvazniji iznad svega, zato i tako pises.
markulij
pre 6 godina
Izo, nisu ti po volji vijesti. Čitaj one novine gde ti vijest odgovara. Kolo sreće u okolo vrteći se ne prestaje. Ko bi' gori, sad je doli....... Carstva padaju kad misle da su na vrhuncu moći !
MilosObilic1389
pre 6 godina
Шејтанску веру проповедаш...Није то Мухамедово учење...Да ли се питаш мај..не зашто је ИРАН уз Русију...? Није то сукоб: Православних Хришћана и Муслимана, већ ПРАВДЕ и ЛАЖИ...БОГА и СОТОНЕ... Религија ислама има смисла само у изворном Мухамедовом учењу које је врло блиско Христовом... То је иста идеја: класне борбе за права сиромашних потлачених и угњетених људи...Сваки освајачки рат који је Турска водила ( па и овај у Сирији... уз САД-е ) говори да су пре ШЕЈТАНОВЕ СЛУГЕ а не Алахове... ( Баш као што су САД-е и Вел. Британије слуге АНТИХРИСТОВЕ...!) Зато су и добили по " тамбури" у Сирији, да се не заваравају да могу против... - БОГА...!! И ОПОМЕНА... да се са БОГОМ није играти...!! Бог је спорећи.... - али ЗГОДЕЋИ...!! АМИН...
kiza
pre 6 godina
A istoriju si učio gde,internet babo ti pričao ili si usnio možda tripovao.Ljubi te majka obrazovanog.A da možda na Megatrendu?
MilosObilic1389
pre 6 godina
Турска би била СИЛА, када би се борила за ... - права човека и грађанина... За слободу верског израза и еманципацију жена-мајки...Турска би била ВЕЛИКА СИЛА када би стала на страну БОГА уместо што је бедни сотонски ( шејтански...!) слуга у свој својој историји...!! Турци би били ВЕЛИКИ НАРОД - да су бранили сиротињу и радничка и сељачка права уместо што су УГЊЕТАВАЛИ - пола света... Данас су као ЛЕШИНАРИ скочили на малу Сирију, измучену и осакаћену ратом...Зашто...? Па као сваки ЛЕШИНАР када осете крв, они долазе да докрајче жртву САД-е глобализма ... Е мој ИЗО, стао си на страну турског ФАШИЗМА, испрали ти мозак - а да то ниси ни приметио...
srb
pre 6 godina
Pustimo mi autsajderi nase navijacke strasti po strani, u pitanju su dve mocne drzave i danas se takvi ne ponasaju ko dva ovna na brvnu?Srbi dok nije kasno da znaju da posle izlaska iz EU engleska mornarica izlazi na granicu da spreci evropske ribarske brodove, "Nece EU da se nasom ribom casti, to je riba "Her Madgesty" ! Zato narode Srbski prst na celo...