Sankt Peterburg napadnut sa teritorije NATO! Rusi objavili stravične vesti: Upravo su prešli sve crvene linije
Stalni predstavnik Rusije pri OEBS-u Dmitrij Poljanski upozorio je da se Evropa, prema oceni Moskve, približava opasnoj granici direktnog sukoba sa Rusijom, jer se evropske države sve dublje uključuju u rat u Ukrajini.
26.06.2026
00:00
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
vrbavagm
pre 6 godina
gospodo,lombardija je puna tih odasiljaca 5g mreze koja direktno utice na organizam,plus starost,plus bolest i dobijete bingo kao sto je sada kod njih!!
Cole5
pre 6 godina
ako budes malo guglao na netu mozes naci rezoluciju nemackog bundestaga broj 17/12051 od 03.01.2013 godine i kad je budes procitao bice ti mnogo cega jasno, zatim ako od pre nekoliko godina odslusas izjavu presednika MMF kristine legard vezano za stariju populaciju citaj penzionere, i kad budes malo porazmislio koliko je penzionera u evropskoj uniji umrlo od posledica zaraze sa Covid19 i kad taj broj pomnozis sa prosecnom pemziom od 1500 eura ( prosek prvobitnih clanica eu ) videces da je taj iznos negde oko 50 miliona eura trenutno na mesecnom nivou... onda ces svatiti da prica o zlatnoj milijardi nije samo obicna izmisljotina, a prica o 5g mrezi je samo jedan od nacina da se spreci da se ona rasiri jer nijedna zemlja zapada nema naucne kapacitete kompanije da istu napravi kao sto je kineska telekomunikaciona kompanija huavej. zatim ako dobro porazmislis i zapitas se sta su radili americki marinci u vuhanu 15 dana pre izbijanja epidemije u tom kineskom gradu i kakav je njihov ultra tajni zadatak bio. zatim kad se setim SFRJ kao jedne od najvece izvoznice kukuruza koja je tada dobro zavukla amerina na tom planu i gle cuda prva kukuruyna zlatica pojavila se na poljima oko surcinskog ajedroma koju su doneli panamovi avioni iz amerike...
Smrad
pre 6 godina
nije bolest sve šta boli
VIDOVITOST
pre 6 godina
Zmija od 7 ala i 7 glava!!. Frekfrencija +uređaji.5G mreža je globalna navlakuša koja jačom frekfrencijom opipljivo stvara privid dobrih mogućnosti što će velika većina ljudi prihvatiti .Predajnici za 5G-mrežu u samoj svojoj konstrukciji unapred su pripremljeni za još +2 jače frekfrencije koje će bez vašeg znanja i informisanja biti aktivirane. Tada počinje veliki rat malog broja ne ljudi protiv svih ljudi na celoj ZEMLJI i to sa oružem zvano el.frekfrencija.Znači samo frekfrentni potenciometar i vladaš celim svetom,ne treba ti ni ogromna vojska ni naoružanje jer odnosi veliki deo kapitala a samim tim i velika pretnja da se ta vojna sila pridruži narodu u nevolji......Živi bili pa videli .