(VIDEO) Apokalipsa u Rusiji! Putinu su upravo spalili sve: Krim se sprema za najgore, crvena linija je pređena
Rusija je tokom noći sa 27. na 28. jun odbila jedan od većih talasa ukrajinskih dronova, a prema podacima Ministarstva odbrane Rusije, sistemi PVO oborili su 213 bespilotnih letelica avionskog tipa iznad 13 regiona.
28.06.2026
08:10
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
perica
pre 6 godina
Amerikancima su uvek drugi krivi kako bi mogli da naprave jos vece sra**,i onda po obicaju vojno intervenisali ali nije im Kina Irak i Srbija!!!!Niko da se zapita Kako su Nemci znali za koronu jos 2012,niko da se zapita kako je Bil gejts znao i jos dosta ljudi znalo za pandemiju nije on prorok nabijem ga,niko da se zapita iz koje vojne americke baze je stvorena korona a i englezi su imali ucesca u tome!!!!!Sve u svemu svi su krivi jedino se Amerika bori za ispravne stvari,pa ljudi oni stvarno pricaju crnohumorne viceve,djavolovi potomci!!!!
Marcco
pre 6 godina
Čak i primitivna laboratorija može da dokaže da li se radi o veštačkom virusu ili o virusu koji je prirodno evaluirao. Da nije tako, proizvođaći genetski modifikovane hrane bi bez problema prodavali svoje proizvode kao prirodne proizvode. Rečenica, "nije dokazano da je virus veštački modifikovan" ne stoji, već treba da glasi "virus je očigleno prirodno evaluirao". Inače, svi znamo kako funkcionišu američki odbori u Senatu kada se radi o nekom ... unapred napišu šta žele da "dokažu" a onda izigravaju neku komisiju.
ChuChu
pre 6 godina
Da li je bas sve tako kako ameri kazu ne znam , sumnjam ali da su kinezi dva meseca skrivali razmere epodemije i skrivali stvarnu opasnost to su i sami priznali , kaznjavali lekare i novinare koji su o tome pokusavali pisati i upozoriti . Da nisu pokusali sakriti infekciju verovatno bi sve ovo drugacije izgledalo , a veliko je pitanje ZASTO su sakrivali , mozda i ima istine da je virus nastao u njihovoj laboratoriji , a sada svugde po svetu izigravaju humanitarce.... Najverovatnije mi "obicni" nikada necemo saznati....
Rale
pre 6 godina
Svakoj gomili idiota za sopstvene propuste uvek je neko drugi kriv.
Darko
pre 6 godina
Znaci sad je sve jasno! Virus su napravili amerikanci, čim su oni počeli istrage protiv drugih. I ovo rade kao i ostale stvari. Iraq, Iran, Afghanistan, Libija, Ukrajina itd. Najveća kuga su oni.
Djovani
pre 6 godina
Zna se ko je 2009 ispustio virus N1H1 i iz cije laborotorije,ko je proizvodio Vakcinu sa zivom i alominijum i gde koja je ubila ili paralizovala milione ljude sirom sveta.Zna se ko zeli da cipuje ljude i da smanji covecanstvo.Sve se radi po naredbi Masona Sorosa i Felera sve se zna ali za njih nema zakon vec divlji zapad.