• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Washington Examiner

23.04.2020

18:24

NENSI TRESE PARANOJA! Čelnica američkog kongresa tvrdi da Putin ucenjuje Trampa!

Vesti

NENSI TRESE PARANOJA! Čelnica američkog kongresa tvrdi da Putin ucenjuje Trampa!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
BOLE

pre 6 godina

Izgleda ova laže za sve pare kao i neke naše žene iz opozicije.

Vid

pre 6 godina

Svatam da je ova g-đa Pelosi zaljubljena u Putina i da joj on nije uzvratio ljubav,pa je otud toliko besna na njega i Rusiju.G-đo Polesi vi ameri ste navikli da dobijete sve što poželite ali ovaj put što bi rekao srbujanac NEĆE DA MOŽE.Žao mi je.

Pročitaj celu vest

Politika

Gujon o lažnoj aferi "Sarajevo safari": Bilo je važno da se ova priča na vreme demaskira
Politika

Gujon o lažnoj aferi "Sarajevo safari": Bilo je važno da se ova priča na vreme demaskira

Direktor Kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujon izjavio je danas da je cilj takozvanog slučaja "Sarajevo Safari", priče o navodnom plaćenom snajperskom pucanju na civile u Sarajevu, a za koju je italijansko tužilaštvo utvrdilo da nema dokaza za podizanje optužnice, bio da se kroz napad na predsednika Srbije Aleksandra Vučića optuži ceo srpski narod kao kolektivni krivac za ratove i ratne zločine 90-tih godina.

25.06.2026

15:21

Društvo

Hronika