Šokantna poruka Ukrajinca Putinu u UN: Svet zapanjeno gleda, šta će Moskva reći na ovo?!
Ukrajina je spremna za pregovore sa Rusijom, ali strpljenje Kijeva nije neograničeno, izjavio je stalni predstavnik Ukrajine pri UN Andrej Meljnik na sednici Saveta bezbednosti, sazvanoj zbog aktuelne situacije u Ukrajini.
23.06.2026
12:43
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Mapko
pre 5 godina
"Pouvoir remplir son frigo dignement" = Da mozemo dostojno napuniti svoj frizider". jedino posle izlazka drugog svetskog rata. Imacemo miliona visak nezaposlenih do 2021 zbog koronavirus. Javno u Francuskoj imamo preko 4 miliona nezaposlenih, ali ne-javno znamo da ih ima preko 10 miliona. Preko milion ljudi bez krova nad glavom. Jada i beda, sta rece nasi Srbi iz Srbije, EU nema alternativu ? Da znate samo sta li se ovde desava, em sto imamo veliku ekonomsku krizu, nego imamo i probleme sa muslimana koji cine preko 10 do 20 miliona stanovnika, gde traze sve veca prava i specificna prava, gde se vrsi islamizacija drustvo u ime "multi-kulturalnost", i u ime "demokratije", ovde se vrsi intelektualni terorizam nad svima koji kritikuju ovu islamizaciju, koji kritikuju migrantsku krizu i naravno koji su jako kriticni i evroskepticni prema EU. Ovde defakto nemamo vise demokratije, jel svako moze zavrsiti pred sudom. Ali kriza nije samo od juce, barem deve decenije je trpimo. Velika je ironija da u Srbiji, jedna bivsa socijalisticka marksisticka drzava, imamo veci stepen demokratije no u Francuskoj, ironija da imamo veci stepen slobode misljenje no u EU.