• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

15.11.2020

10:43

STRAVIČNE SCENE U NAGORNO KARABAHU! Azerbejdžanski vojnik skrnavi crkvu, penje sa na krov i uzvikuju ALAHU AKBAR!  (VIDEO)

Vesti

STRAVIČNE SCENE U NAGORNO KARABAHU! Azerbejdžanski vojnik skrnavi crkvu, penje sa na krov i uzvikuju ALAHU AKBAR! (VIDEO)

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Hag

pre 5 godina

Dobra poruka za pravoslavne u Bosni,srbiji i CG,kako baćuške pomažu "braći" i kako prolaze oni koji misle da mogu okupirati i uzeti tudje i nadati se da će tako i ostati....

Rašo

pre 5 godina

Јермени су се приклонили Сорошу, тужили руске компанијe, протествовали испред руске амбасаде, газили руску заставу, ... а потом да их ови бране? Ипак, Руси су им понудили помоћ али је Пашињан седео из чекао америчка упутства и тек кад је "догорело до ноката" онда прихватио Русе и они су их ипак и тада спасли. Пре тога једноставно су Јермени игнорисали Руску понуду за помоћ. Сам пао сам се убио! Наук свима који имају мозак! Такође, они су скоро 30 година држали и много туђе територије тј. простор где нису живели Јермени и одакле се протерали скоро милион Азера а то је нељудски! И ово што су задржали је награда како су се понашали све време!

milankukic

pre 5 godina

to je putin dozvolio to on podrzava zbog erdogana sramota

Sparta

pre 5 godina

Šta drugo očekivati od smrdljivog Islama !!!!! Svetinje se ne diraju uopste bez obzira na bilo kakvu situaciju. Svetinje svoje a narocito drugih naroda se cuvaju i štite !!! Ali taj jebeni Islam prvo udara na tudje svetinje pa se onda čude kako ih NIKO NE VOLI KAO NAROD ISLAMSKE VEROISPOVESTI !!! Ali kada uskoro krene obračun svetski izmedju ISLAMA I HRIŠĆANA, neka se dobro zapitaju kako ce oni proci kao narodi, drzave pa i njihove svetinje ( dzamije )!!! Znas kako kazu: OKO ZA OK, ZUB ZA ZUB !!! Biti ce to veoma krvav i razoran rat !! Samo sto nije počeo u punom kapacitetu !!!

Milutin Vranjski

pre 5 godina

Za usijane glave - samo dobra i komotna hladnjača!

Rašo

pre 5 godina

Нема ту ничега стравичног. Дивљак се попео на туђи верски објекат и примитивно арлауче као да не птипада људском роду али то није стравично!

Pročitaj celu vest

Politika

Društvo

Hronika