• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Vostok

26.12.2021

17:02

EU TRAŽI DA IM RUSIJA PLATI  290 MILIJARDI EVRA ODŠTETE! Moskva ih, tvrde, strašno diskriminiše... MA HOĆE, EVO SAMO ŠTO NISU - Brisel je ovaj put prevazišao sve!

Fotoilustracija/Clipart/AP

Vesti

EU TRAŽI DA IM RUSIJA PLATI 290 MILIJARDI EVRA ODŠTETE! Moskva ih, tvrde, strašno diskriminiše... MA HOĆE, EVO SAMO ŠTO NISU - Brisel je ovaj put prevazišao sve!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
leleee

pre 4 godine

Заиграло се друштво за све паре! Није то Србија па да јој радите шта вам се ћефне! Иначе ЕУ санкције према Русији су званичне и поштене?

Milan

pre 4 godine

Читам и не верујем. Који безобразлук. Па је ли они мисле да су Руси изгорели по глави.

Žigolo

pre 4 godine

"EU pozvala je Rusiju da ukine ograničenja" Ima li kraja licemerju EU i Amerike? Rusija da ukine ograničenja a oni joj godinama drže sankcije i sve moguće blokade ... Da čovek ne poveruje da mogu da budu toliko bezobrazni ... Pozivaju se samo na STO samo kad neko drugi ima zaradu a ne oni jer onda odmah uvode sankcije i blokade (primer Huawei). Da je sutra referendum o ulasku u EU ni delić sekunde se ne bi dvoumio da zakružim NE

Milutin Vranjski

pre 4 godine

ЕУ сам доживљавао, част изузецима, као скуп будала на уском простору. Уласком "свеже крви" у лику и делу хрватске, Литваније и сличних вртних патуљака, ЕУ постаје и скуп бестидних лицемера на ширем простору, без "чаја у 17 часова". Што се тиче ове "одштете", ствар је шизофрена јер је ЕУ завела економске санкције Русији, а Русија по принципу реципроцитета увела контра мере у циљу заштите сопствених интереса. Очигледно, уместо да Русија тужи њих они туже Русију, по принципу "држ`те лопова". Јадно, бедно и мизерно - Европа је пало тако ниско да нема куд ниже...

Stojan

pre 4 godine

Pa normalno je da vrsw zamenu i tendere da dobijaju Rusi, kad im je EU uvela sankcije. Da li su sankcije po STO pravilima? Jadna EU. Nece gas pa se smrzavaju, hoce sankcije, a Rsi ih menjaju. Stvarno velika steta.

Pročitaj celu vest

Politika

Društvo

Hronika